Teke tek olarak veya bir ortamda konuşulacak şeyler
26 Cevap25586 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş
Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
24 Eylül 2007; 21:06:45 

Teke tek olduğum vakit veya bir ortamda her daim sohbet kurtmakta çok zorlanıyorum. Hani ilkin tanışma faslında da tamam fakat sonrasında yan yana oturuyor ve tek kelime dahi edemiyoruz. Biraz fikir verebilir misiniz ? Nelerden konuşulur, ne konuşulur. Ben biraz daha kültürel sohbetler sevdiğimden dolayı arkadaşlar tabi sıkılabiliyor konuşmamdan, onun için farklı bir konuşma yapıısı önerebilir misiniz ? Bana da şu normal gençlik arasında geçen sohbetler de çok basit geliyor ama basite yönelmekten başka çarede yok galiba.

2613 Mesaj
24 Eylül 2007; 21:08:11 

bu konuya linc girisiminde buLunuLur

377 Mesaj
24 Eylül 2007; 21:09:31 

televizyon izle
gençlik artık televizyondan muhabbet ediyor.
Ör: kim kiminle geziyor, kim kimi dikizliyor (biribizigözetliyordusanırım), diziler, futbol v.s.

Çok yakın güzel günler, bir kez daha ufka bak
Hep semaya açtığın ellerin şahit olsun
Şahit olsun kainat, Alemler şahit olsun
Titreyen sesin ile yüreğin şahit olsun

30 Mesaj
24 Eylül 2007; 21:10:59 

An'ı konuş
Neden sustunuz fln konussanıza ardından espri patlat benzetmelere dön anılarını anlat onlar anlatsın hadı cıkalım gezelım de gezın hava neguzel baskalarını ızle ve yorum yap(komık olsun yoksa olur) hocalardan bahset okulundan bahset arkilerini sor.Telefonunu al bu kadar

Kendin için yanarsan, seni cehennem bile yakmaz...

1266 Mesaj
24 Eylül 2007; 21:11:20 

cevapları merakla bekliyorum.

ama bir tane ekliyim fixtir bu konu: Şahin K

Hort rekorum(2001).

Uzaklaştırılmış
20 gün cezanın,
2 gün 15 sa. 20 dk. kadarı kaldı.
24 Eylül 2007; 21:15:51 

adamın biri;
eğer havalar değişkenlik göstermese dünyadaki insanların %90'ı tanışacak yada cümleye ilk başlayacak sözü bulamazlardı gibi bi şey demiş..

gerçi seninki devamını getirememekte..dön ve aynen şunu de"konuşmayanı döverim "

3570 Mesaj
24 Eylül 2007; 21:17:11 

cinsiyetine göre değişir

581 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Piszenci
24 Eylül 2007; 22:33:39 

ya böyle efe tarzlarıyle pek konuşulmuyo döviveresm geliyor ama akraba ..

Uzaklaştırılmış
24 Eylül 2007; 22:36:26 

Erkeklerle konuşurken abazalık yapın.
Kızlarla konuşurkende abazalık yap.

2862 Mesaj
24 Eylül 2007; 22:38:43 

ortama göre değişir. tenha bir ortamsa

♥Ŧєηєявαнçє'm♥

Bazen Diyorlar Ki Bana; Ne Verdi FENER Sana ?
Böyle Tutulacağına Hayatına Baksana.
Bilmiyorlar ki Çekilmez Hayat Sen Olmayınca.
Önce ALLAH'ım Sonra Sensin KANARYA !!

361 Mesaj
24 Eylül 2007; 22:40:54 

ne konuşamayız onu sor ona cevap verelim

ki kişiliğim sebebi ile konuşmadığım konu yok

Uzaklaştırılmış
24 Eylül 2007; 23:30:47 

Kızlar ile peki genelde neler konuşulabilir ?

1266 Mesaj
24 Eylül 2007; 23:33:44 

ya takmışınız bi kızlar... off bıktım bu abazalıktan. nedense benim onlarla sohbet problemim olmuyor çünkü ben konuşurken "ne konuşucam" veya "tavlama" niyetiyle kasmıyorum. git normal arkadaşınla konuşuyomuş gibi konuş ne var yani.

Hort rekorum(2001).

Uzaklaştırılmış
24 Eylül 2007; 23:39:21 

quote:

Orjinalden alıntı: diabolik191

ya takmışınız bi kızlar... off bıktım bu abazalıktan. nedense benim onlarla sohbet problemim olmuyor çünkü ben konuşurken "ne konuşucam" veya "tavlama" niyetiyle kasmıyorum. git normal arkadaşınla konuşuyomuş gibi konuş ne var yani.

Arkadaşım olay abazalıkta değil. Arkadaş olarak soruyorum zaten, kendiniz bir şekilde anlayıp öyle uydurmayın. Tamam işte bayan arkadaşlar ile genelde neler konuşulur ? Hemcinslerimde pek problem yaşamıyorum.

923 Mesaj
24 Eylül 2007; 23:39:59 

Ya birde bende bir sorun var. Derste kalkıp konuşşam bütün sınıf kah kah gülüyor ya. Konuştuklarım yüzünden değil. Konuşma şeklim yüzünden. Birde konuşurken elim istem dışı havaya kalkıyor. Millet vekilleri gibi konuşuyorum. Bütün sınıf kopuyor yaa

2806 Mesaj
24 Eylül 2007; 23:47:00 

quote:

Orjinalden alıntı: Tormentor03

Ya birde bende bir sorun var. Derste kalkıp konuşşam bütün sınıf kah kah gülüyor ya. Konuştuklarım yüzünden değil. Konuşma şeklim yüzünden. Birde konuşurken elim istem dışı havaya kalkıyor. Millet vekilleri gibi konuşuyorum. Bütün sınıf kopuyor yaa

Katılım zamanı: 3 Eylül 2005
I'm a cowboy, on a steel horse I ride
24 Eylül 2007; 23:58:10 

[Deleted by Admins]

1430 Mesaj
25 Eylül 2007; 0:24:18 

quote:

Orjinalden alıntı: Tormentor03

bir an için seni ben sandım hoca tamamen aynı durumdayım senle

sınıfta hoca beni kaldırdığınde herkes pür dikkat bana bakıyor,ne yapçam diye çünkü benimde eller istem dışı böyle havalarda geziniyor anlatmak istedğim şeyi anlatırken

bu arada

3 tip muhabetin sonu gelmez konu açıldımı giderde gider

teknoloji-telefon-bilgisar oyunu ,kız muhabbeti vede Futbol- iddaa muhabbeti açıldımı konu giderde gider,geneldede insanlar hep bunları konuşur

1425 Mesaj
25 Eylül 2007; 12:47:31 

gençlik bitmiş.

"Türk milleti tab'en demokrattır"M.Kemal Atatürk, TBMM gizli celse zabıtları, devre: ı, içtima ı, tarih: 22.1.1921.i, 31, c: 3. sayfa 334... "komünizmin memleket için, milletimiz için, dinimiz için, kabul edilmez olduğunu anlatmak, yani kamuoyunu aydınlatmak en yararlı çare görülmüştür" M.Kemal Atatürk, Mustafa Kemal sosyalist değil, fakat görülüyor ki iyi bir teşkilatçı, yüksek anlayışlı, ilerici ve iyi düşünceli, akıllı bir lider. Mustafa Kemal soygunculara karşı bir Kurtuluş Savaşı veriyor. Emperyalistlerin gururunu kıracağına ve Sultan�ı da yaranı ile birlikte alt edeceğine inanıyorum Vladimir İlyiç Lenin, Sana Türkmüsün, Kürtmüsün, Ermenimisin, Lazmısın diye sormuyorum. Ekmek yediğin Vatanını seviyor musun diye soruyorum? Başkalarını düzeltmek istiyorsanız önce kendinizi düzeltiniz. Hz.Ömer, X-Fire Call of Duty 2 Gamers Adana25+ http://aresturk.blogcu.com

799 Mesaj
25 Eylül 2007; 12:57:14 

quote:

Orjinalden alıntı: cefucsa

sınıfta hoca beni kaldırdığınde herkes pür dikkat bana bakıyor,ne yapçam diye çünkü benimde eller istem dışı böyle havalarda geziniyor anlatmak istedğim şeyi anlatırken

bu arada

teknoloji-telefon-bilgisar oyunu ,kız muhabbeti vede Futbol- iddaa muhabbeti açıldımı konu giderde gider,geneldede insanlar hep bunları konuşur

ne üçmüş be sanki ben 5 gibi gördüm ama

Uzaklaştırılmış
25 Eylül 2007; 22:06:40 

daha ? Espriler nasıl yapılır mesela.

Uzaklaştırılmış
25 Eylül 2007; 22:11:00 

+vaay sonra noldu ?
- ya öyle işte
+ öyle değil akşam

en çok kullandığım bu

kızlara dokunup dokunup - yapmaa diyince + yapma değil gerçek demeyide severim

1331 Mesaj
25 Eylül 2007; 22:11:32 

hazır espri olmaz hocam zaten.konunun ilerleyişine göre.seviyeli espriler yap.sürekli espri yapcam komik olcam diye de kasma kendini rahat ol yeterki.o da birşeyler katacaktır konusmaya.böyle böyle gider umarım

Love Me or Hate Me . . !

2 Mesaj
25 Ekim 2008; 20:43:02 

quote:

Orjinalden alıntı: cefucsa

bu arada

dostum çok güzel diyosun. ama anlamadığın bazı şeyler var.
1- 3eşit değildir 5
2- benim kız arkadaşımı bu konuların hiç biri açmıyoo.
3- telefonda sessiz sessiz kalmaktan bıktım. zaten aynı şehirde değiliz :S:S:S

konuşacak konu lasımmm
mesela diyorum ki kızın arkadaşlarından bahsedelimm
olmuyorr
sadece 1-2 tanesini biliyom
deslerden bahsedelim
ben tıpçıyımmm ne konuştuğumu anlamıyo. o ekonomist onun konuştuklarnıda ben anlamıyomm.
tek konuştuğumuz konu lisedeyken neler yaptığımız.
bi de birbirimize sürekli konu açılsın diye seni özledim, seni seviyorum veyahutta edebi şekilde güzel sözler sölüyoruz.. konu lasım bana kızla konuşacakk..
aklıma şimdi geldii, en iyisi alışveriş kızlar bayılır emini yarım saatinizi konuşarak geçirenilirsiniz..

gökhan başer

Uzaklaştırılmış
3 Haziran 2010; 10:18:46 

641 Mesaj
3 Haziran 2010; 11:03:33 

quote:

Orijinalden alıntı: MuĞRaT

Teke tek olduğum vakit veya bir ortamda her daim sohbet kurtmakta çok zorlanıyorum. Hani ilkin tanışma faslında da tamam fakat sonrasında yan yana oturuyor ve tek kelime dahi edemiyoruz. Biraz fikir verebilir misiniz ? Nelerden konuşulur, ne konuşulur. Ben biraz daha kültürel sohbetler sevdiğimden dolayı arkadaşlar tabi sıkılabiliyor konuşmamdan, onun için farklı bir konuşma yapıısı önerebilir misiniz ? Bana da şu normal gençlik arasında geçen sohbetler de çok basit geliyor ama basite yönelmekten başka çarede yok galiba.

Din-Tarih

Bu iki konuda güzel yurdumda herkezin bi fikri vardır, herkez alimdir herkez tarih profudur. Herkez en doğrusunu bilir Ve bu konunu muhabbeti bitmez, bitirilemez

Durakladınızmı iktidara dalaşıp siyaset yaparsınız bu da bir alternatif

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xreleave -- 3 Haziran 2010; 11:05:06 >

aziz-i kavim, aziz-i millet, aziz-i vakit idik, a'da zelil kıldı bizi...

1668 Mesaj
3 Haziran 2010; 11:21:47 

Buradan biz ne söylesek boş, sen kendin karar vermelisin hangi ortamda hangi konular konuşulur diye

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » Teke tek olarak veya bir ortamda konuşulacak şeyler
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.297