- x
HAVA ER EĞİTİM TUGAY KOMUTANLIĞI - KÜTAHYA
1518 Cevap488674 Görüntüleme9 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1] 3 4 5 6 7 8 9 10      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

553 Mesaj
24 Eylül 2007; 12:39:58 

arkadaşlar mrb. tüm askerlere, devrelerime, tertiplerime selamlar. 315 ksd hv.p.çvş. ben. hayırlısıyla bitirdik bişey kalmadı şafak 3 oldu yakında doğan güneş diyecez bizde:) kütahyaya düşecek olan arkadaşlara bilgi vereyim dedim bende kısaca. acemeliğim orda geçti yaklaşık 35 gün ve ordan izmir özdereye hizmet muhafız olarak geldim ve havacıların tatil kampındayım.
- Öncelikle kütahya hava tugayı türkiyede tek. Bütün hava kuvvetlerinin er ve erbaş ihtiyacını karşılayan türkiyenin tek eğitim merkezi. yaklaşık 15.000 askeri barındırabilecek kapasitede devasa büyüklükte biryer. komutanı Hava Pilot Tuğgeneral Hasan Küçükakyüz. Sağolsun çok çoşkulu bi yemin töreni yaptırmıştı bize.
- Tugayın içinde çeşitli birimler ve sosyal tesisler bulunmakta. internet cafesi, spor merkezi, fastfood, eğitim alanları, türkiyenin yine ilk tugay içinde arkeoloji müzesi bulunuyor.
- Tugay merkezin fazla dışında sayılmaz, kütahyaya geldikten sonra ilgili minibüse binip kapının önünde iniyisonun ve ordan delicesine bi yürüyüş sizi bekliyor bölüğüne varmak için.
- Mutlaka eğitim bir komanda ve kara piyade kadar ağır değil, ama şahsen benim dönemimde tam 35 gün acemilik yaptım ki üzün bi süre. bu süre zarfında gerçekten eğitimin hakkını verdik. zaten orda sık sık denetleme olur. bizede bir kere denk geldi ve anamızı ağlattılar. şınavlar, mekikler, barfiksler, koşular derken baya bi yorulduk.
- Yemekleri şahsen güzeldi. benim zamanımda özel bir şirket getiriyodu yemekler ve lezzetliydi. Yemek konusunda hiç bir sıkıntım olmadı benim. İnşallah bende sonraki asker arkadaşlarımda o keyfi tadar.
- Zaten yemek yiyemezsenizde fazla üzülmeyin genelde her bölüğün önüne akşam 9 gibi falan fastfood arabaları gelir ve salam-ekmek, kola, m.suyu satarlar ve güzelce karnınızı doyurursunuz.
- Havası serttir kütahyanın baya. şahsen ben nisanın son haftasınad kar yağdığına şahit oldum. sabahları özellikle acayip bir ayaz ve kuru hava oluyor. yani üzerinize giydiğiniz parka bile fayda etmiyor bazen. gündüzleri malum çok sıcak. akşamları yine biraz sakin geçiyor hava fazla soğumuyor.
- Hangi bölüğe düşeceğiniz önemli burda baya. çünkü banyo ve hamam olanakları kısıtlı. atıyorum 3 ve 5. bölüğe düştünüz bir banyo ve yemek yemek için 2 km yürürsünüz. ama 2 ve 1. bölüğe düştünüz yemekhaneniz ve eğitim alanlarınız hemen yanınızda yani biraz şansınıza düşmüş bu.

Arkadaşlar şimdilik aklıma gelenler bunlar. hava tugayı hakkında bilgi vereyim dedim biraz. sorusu olan ve merak edenler arkadaşlar için burdayım artık bundan sonra. şunu unutmayın:
"HER ANANIN OĞLU ASKER OLUR AMA, HER KIZIN SEVGİLİSİ HAVACI OLAMAZ"
TÜM HAVACILAR BURDA TOPLANALIM ARTIK.!

Paylaşılmayan bilgi, bilgi değildir!
Home: Samsung NP530U3B-A01TR UltraBook - HP G62b02ET Notebook - Samsung B651 32" TV - Samsung P100 Foto Mak.
Work: i-Mac İntel Core 2 Duo 24" / MAC OS X Snow Leopard - DELL Studio PX110 Desktop - Casper Nirvana Notebook - ASUS PW201B Monitör - WD 1GB HDD - Nikon D200 Foto Mak. - Canon Powershot A530 Foto Mak.
Mobile: Motorola Atrix - Samsung Wave 2

553 Mesaj
25 Eylül 2007; 12:11:07 

arkadaşlar, havacılar nerdesiniz yavv hadi garin toplanalım artıkkk

Paylaşılmayan bilgi, bilgi değildir!
Home: Samsung NP530U3B-A01TR UltraBook - HP G62b02ET Notebook - Samsung B651 32" TV - Samsung P100 Foto Mak.
Work: i-Mac İntel Core 2 Duo 24" / MAC OS X Snow Leopard - DELL Studio PX110 Desktop - Casper Nirvana Notebook - ASUS PW201B Monitör - WD 1GB HDD - Nikon D200 Foto Mak. - Canon Powershot A530 Foto Mak.
Mobile: Motorola Atrix - Samsung Wave 2

2427 Mesaj
25 Eylül 2007; 13:07:12 

[font="Courier New"]Bence 315 olarak kütahyada acemilik yaptım oradan Erdek tatil kampına gittim. Tanıştıkmı acaba yaw [/font]

أصلينده بوتون حياتيميز شرفلى بر آولوم إيچيندر
ميليونلرجه إينسانين تكبير سسلرى أشليغينده أبدى إستراتگاحينه آوغورلنير إيكن بو سوز كلدى أقليمه
بن شرفلى بر آولومون نه ديمك آولدوغونى آنين جنازسينده آوغرنديم نجمالدين أربكان إننديغى كيبى يشادى

181 Mesaj
26 Eylül 2007; 0:00:45 

bi arkadaşımda orda yaptı 315.dönem. 18.eylülde terhis oldu geldi.

hatta ameliyat falan olmuş. 1 ay hava değişimi vermişler.. 3.erbaş bölüğündenmiş..

sonrada manisada yaptı usta birliğini..

o da iyi olduğunu söylüyor ora için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hedwig -- 27 Eylül 2007; 23:52:18 >

вєηι вυ нαуαт ∂єğιℓ αмα 'α¢є' νє 'αуşє тєуzє' уıρяαтα¢αк

1236 Mesaj
29 Eylül 2007; 19:42:48 

bende kütah hava er egt .tug kom. 10. bölükte yapt1m acemiligimi 79/1 idim allah kisin orda askerlik yapana yardim etsin çok soguk oluyor dagitima geldigimde resmen kan kusuyordum novalgin+penesilin kar1s1m1n1 yemekten felç oldum nerdeyse günde 4 mevsim yasayan ender illerimizden bir tanesi kütahya hele o g dag1 yokmu tugay1n üzerine souk hava veren klima santrali gibiydi ama olsun her sey Vatan için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tiger cage -- 30 Eylül 2007; 19:47:17 >

SB 2500K*ZALMAN CNPS10X PERFORMA*ASUS P8P67 PRO B3*TEAM S3 120 GB SSD*GSKILL RİPJAWS 2X4 GB 1600 MHZ CL8*SAMSUNG 2+1,5+1TB*WD 2TB* ATİ 5850 *COOLER MASTER HAF 912 ADVANCE* HİGH POWER 1000W PSU*SAMSUNG 960 BF LCD*SKY STAR 2 DVB-S

1027 Mesaj
9 Ekim 2007; 2:31:14 

kütahyalıyım şehrimiz biraz soğuktur
ama insanı iyidir diye bağlayalım konuyu

sosyal güvenlik denetmen yrd.

422 Mesaj
12 Ekim 2007; 0:47:33 

merhaba aralık dönemi yedek subay adayıyım ayın 15 inde 1 hafta sürecek olan izmir efes hava alanında paraşütle atlama kursuna yazıldım bu kurs sonunda elimde thk nun bir sertifikası olacak bu sertifika askere havacı olarak alınmamı etkiler mi? yani ben komando olmak istiyorum komando olmamı sağlar mı? önce eğirdir daha sonra kayseri hava indirme gibi

beden eğt. öğrt. / 3 yıldız balıkadam
66' NCI MKNZ.P. TUG.(BARIŞGÜCÜ) K.LIĞI İSTANBUL METRİS

86 Mesaj
2 Kasım 2007; 16:42:07 

SLMLAR BENDE BUGUN OGRENDIM KUTAHYAYA DUSMUSUM 319. DONEM INS KISMETSE AY SONU GIDYORUM. HEYECAN SARDI BAYA BI SOGUK OLMASINA SEVINDIM VE COK SEVERIM. SPOR SALONO OLMASI EXTRA GUSEL BI DURUM OLEY OLEY...

10580 Mesaj
2 Kasım 2007; 17:02:36 

sene 1979 ve ben Hava er eğ.tugayı 14 bölükteyim,, offf of ne günlerdi onlar bazıları vardı azıcık safca onlarla dalga geçerlerdi paraşütcü olmak isteyen varmı diye onlarda eleeini kaldırırlardı ve onlara nevresimlerin 4 ucuu sıkıca tut 2.ci kat pencereden atla eğer iyi inersen seni paraşütcü yaparız diye, ama hiç kimseden atlama cesareti gösteren olmamıştı

D.T.=1958

SaTıLıK 99 PaLiO EL 1.4 ...TıKLA

LÜTFEN, TÜRKÇEYİ DÜZGÜN KULLANALIM. MESAJLARINI, DÜZGÜN YAZMAYANLARI UYARALIM VE CEVAP VERMEYELİM.

86 Mesaj
2 Kasım 2007; 18:54:49 

OMUR BITER 460 BITMEZ... DAHA BOZULMAMIS. 21-27 KASIM BOT BAGLAMAYA GIDIYORUM...

178 Mesaj
2 Kasım 2007; 19:28:02 

quote:

Orjinalden alıntı: umitemi

OMUR BITER 460 BITMEZ... DAHA BOZULMAMIS. 21-27 KASIM BOT BAGLAMAYA GIDIYORUM...

arkadaşım kütahyada askeri malzeme satıyorum, teslim olmadan görüşebilirsek yardımcı olurum sana.

yemek tariflerioktay usta
oktay usta ıslak kek tarifleri
kardeş payı dizisi

4 Mesaj
3 Kasım 2007; 0:10:13 

kütahyaya gidiyorum şöför adayı olarak

10580 Mesaj
3 Kasım 2007; 8:05:10 

kütahyaya gidecek askerler çarşı iznine gittiğinizde en çok dikkat edeceğiniz oranın esnafıdır, kazıklamak için fırsat kollarlar,
lokantaya gidersin yemeğini yer yemez kapı dışarı ederler,hani yanındaki arkadaşında bitirsin öyle kalkalım yok orada garsonlar sorar başka bişey yiyecekmisin hayır dedin mi doğğğruu dışarı,(sebebide dışarda bekleyen başka askerleri içeri alacaklar) vitrinde sigara görürsün satılık değil derler ama el altından daha pahalı sattırırlar terziye gidersin beş liralık işe 10 lira isterler,

askeri malzeme kesinlikle dışarıdan almayınız ordu size her şeyinizi yetecek miktarlarda veriyor zaten TSK nın verdiği malzeme dışında dışarıdan alacağınız bir şeyi giymeniz kullanmanız kesinlikle yasaktır,

quote:

Orjinalden alıntı: umitemi

biter biter VATAN borcu tez biter

ben bitireli kaç yıl oldu bugün çağırsalar yine giderim

esas askerlik askerden geldikten sonra başlıyor (bu sözüm kimse unutmasın)

D.T.=1958

LÜTFEN, TÜRKÇEYİ DÜZGÜN KULLANALIM. MESAJLARINI, DÜZGÜN YAZMAYANLARI UYARALIM VE CEVAP VERMEYELİM.

178 Mesaj
3 Kasım 2007; 11:43:31 

quote:

Orjinalden alıntı: Engin_ER

kütahyaya gidecek askerler çarşı iznine gittiğinizde en çok dikkat edeceğiniz oranın esnafıdır, kazıklamak için fırsat kollarlar,
lokantaya gidersin yemeğini yer yemez kapı dışarı ederler,hani yanındaki arkadaşında bitirsin öyle kalkalım yok orada garsonlar sorar başka bişey yiyecekmisin hayır dedin mi doğğğruu dışarı,(sebebide dışarda bekleyen başka askerleri içeri alacaklar) vitrinde sigara görürsün satılık değil derler ama el altından daha pahalı sattırırlar terziye gidersin beş liralık işe 10 lira isterler,

askeri malzeme kesinlikle dışarıdan almayınız ordu size her şeyinizi yetecek miktarlarda veriyor zaten TSK nın verdiği malzeme dışında dışarıdan alacağınız bir şeyi giymeniz kullanmanız kesinlikle yasaktır,

arkadaşım ben yıllardır kütahyada esnaflık yapıyorum daha kimsenin bi askeri zorla dışarı çıkarttığını görmedim, sizin gibiler yüzünden buraya gelen bütün askerler esnafa farklı gözle bakıyolar.

kardeş payı dizisi

467 Mesaj
3 Kasım 2007; 19:26:55 

313. KD olarak 12. bölükte yaptım acemiliği sonra diyarbakıra gittim.havacı olmak iyidir.rahat bi askerlik yaptım 12. bölükte 18 tane duş vardı ve yemekhane,internet cafe (internet yok sadece oyun var) ve fastfood hemen karşımızdaydı.12. bölüğe düşmeye baksın oraya gidecek olanlar.cuma ces ive pazar günleri akşam sinema var ve bilet 50 kuruştu ama eski filmler tabi fakat devasa bir salon.birde herkesin bildiği bir aç aç olayı var araştırın biraz.ben gittim ama açan olmadı onuda belirteyim :) diyarbakır da fena değildi ama ben denetime denk geldim tatbikatlar falan oldu sürekli.grup karargahında görevli olduğum ve şeker gibi atilla albayım sayesinde son derece huzurlu bi askerlik yaptım.ama deselerki git diyarbakıra dağlarda savaş, SEVE SEVE...

WHARFEDALE 9.6

10580 Mesaj
4 Kasım 2007; 14:01:56 

quote:

Orjinalden alıntı: xkumral

arkadaşım ben yıllardır kütahyada esnaflık yapıyorum daha kimsenin bi askeri zorla dışarı çıkarttığını görmedim, sizin gibiler yüzünden buraya gelen bütün askerler esnafa farklı gözle bakıyolar.

sen esnaflık yapıyorsun ;
bizde orada askerlik yaptık, ve yaşadık gördük. vitrinde duran sigarayı paramızla alamıyorduk kafa tutacak olsak inzibatları çağırıyorlardı, sonrada dışarıda başkalarına karton karton verip pahalı pahalı sattırıyorlardı, biz bunları gördük
hamama gitsek bir saat sonra başlıyorlardı hadi artık boşaltın diye, lokantaya gitsek yemekten sonra garson soruyordu bir şey yiyecekmisin diye hayır dersek dışarı çıkartıyorlardı (sebebide daha çok askeri içeri alıp daha çok para kazanmak) başka bir şey değil

kütahyanın halkı da esnafıda askeri kazıklamaya çalışır bunları gördük,yaşadık ama şimdi biraz durum değiştiyse bilemem ben askerliği yapalı 28 yıl oldu yani sen o yıllarda daha yoktun belki baban deden esnaftı belki onların zamanında böyleydi.

D.T.=1958

4 Mesaj
4 Kasım 2007; 19:22:11 

ya bende bu ay kütahyaya gitcem askere bakalım
ne bekliyor beni orada
ulaştırma makam araçları yazıyo ilk daha duvara asılan kağıtta beni ne bekliyo orada acaba merak ediyorum
bide ne götürmemiz gerekiyo giderken yedek çamaşır falan kışın çok soğuk olduğu söyleniyor
bana birileri yardım etsin inzibatlar yakalamasın diye
otobüsten nerde incez bi çarşıya gitsek traş falan olsak

178 Mesaj
4 Kasım 2007; 22:01:39 

terminalde inme sakın orda inzibatlar topluyo askerleri, terminale girmeden 100 mt geride inersin
havacılar mavi iç çamaşırı giyiyor, birde siyah yün çorap getirmeyi unutma

kardeş payı dizisi

86 Mesaj
8 Kasım 2007; 10:45:05 

Eyvallah engin abi sagollasin tecrublerini paylasiyosun. ins vatan borcu pasalar gibi yapip gelicem ins.... tekrar tesekkurler...

quote:

Orjinalden alıntı: Engin_ER

4 Mesaj
10 Kasım 2007; 9:01:09 

arkadaşlar hani nerde kütahya yolcuları ya

151 Mesaj
15 Kasım 2007; 6:17:33 

ben 23 kasimda teslim olcam arkadaslar oraya gitmeden bişey goturcekmiyiz mesela otobus firmesi gibi giyicek ihtiyac gibi muhafiz eri.

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

89 Mesaj
10 Aralık 2007; 17:00:22 

319. dönem Kütahya Havacı ER
msn : boraerginer@hotmail.com

35726
Bora Erginer
Istanbul
boraerginer@hotmail.com
Makine Yüksek Mühendisi

3 Mesaj
10 Aralık 2007; 23:49:48 

Arkadaşlar bende 319.dönem havacı olarak kütahya ya düştük. bakalım hayırlısıyla bitirip dönecez artık. ismimi alan arkadaşlar olursa orda görüşmek dileyiğle........

KADİR KOCAMAN
Yüksek Teknik Öğretmen

Doğum Yeri: ADAPAZARI
Kuvveti: Hava Kuvvetleri
Sınıfı: Hava
Statüsü: Er
Gideceği Sınıf Okulu / Eğitim Merkezi HV. K. ER EĞT. TUG. K.LIĞI KÜTAHYA

kocaman

21 Mesaj
13 Aralık 2007; 18:37:42 

benim bir sorum olacak kısa dönem 12 aralıkta teslim olan askerlerin yemin törenleri nezaman olur bilen varsa neolur cvp yazsın.biran önce nişanlımı görmek istiyorum.dünden beri gözyaşım dinmiyor kütahya hava er eğtm tugay komutanlığında askerlik yapacak.

16 Mesaj
14 Aralık 2007; 20:08:46 

[font="Tahoma"][/font]
quote:

Orjinalden alıntı: emine_GENCER

benim bir sorum olacak kısa dönem 12 aralıkta teslim olan askerlerin yemin törenleri nezaman olur bilen varsa neolur cvp yazsın.biran önce nişanlımı görmek istiyorum.dünden beri gözyaşım dinmiyor kütahya hava er eğtm tugay komutanlığında askerlik yapacak.

Merhaba EMİNE, öncelikle allah kavuştursun:(

Adaşız seninle :) benimde eşim 12 aralıkta Kütahya'da Hava Er kısa dönem askerliğini yapmak için teslim oldu :( Bende gittiğinden beri seninle aynı durumdayım :( Allahın izniyle Ocak ayının ilk haftası yemin töreni olacak diye biliyorum.Hatta inş bayramda çarşı izni veya görüş izni verirlerse askeriye içinde gidicem Kütahya'ya.Zor geçecek askerlik ama sabredicez .Senin nişanlın uzun dönemmi?

Uyandım birden seninle, gece üçü bulmamış.. Bir bulut durdu gözümde hasret bize uymamış.....

2 Mesaj
2 Ocak 2008; 13:00:27 

BENDE ŞU AN KÜTAHYADAN GELDİM ANKARAYA GİDİYORUM . ASKERLİĞİ YAPMIŞSINIZ AMA KUSURA BAKMAYIN BAZI ŞEYLERİ ÖĞRENEMEMİŞSİNİZ.ORASI TÜRKİYENİN CAN DAMARI . TÜM ASKERİ BİRLİKLER ÖYLE. ONUN İÇİN BİLGİLERİ HER YERDE VERİLMEMELİ. AMA BAKIYORUM. TUGAYA GİTMEYEN BİRİ KROKİSİ ÇİZEBİLİR O DERECEDE AÇIKLAMIŞSINIZ

1255 Mesaj
3 Ocak 2008; 22:26:28 

313 KD. Havacı Kütahya bir numara... Yalnız havası iğrenç hasta olmayan kimse yok.. Kayseride yaptım usta birliğini orasıda idare ederdi..

Yorgun düştü düşlerim, sus oldu çıktı bunalımdan.. Bunalım ki aşk ötesi bişey.. Gidersin varamazsın, ölsende kurtulamazsın..

2 Mesaj
20 Şubat 2008; 10:53:02 

burdayım arkadaaş bende düştüm kütahyaya nnasıl bi yer acaba cok merak ediyorum yapmış olanlar bize biraz bilgi verin yaw

rmzn

2 Mesaj
20 Şubat 2008; 11:02:08 

arkadaşlar benim ismimde ramazan ceylan orda duyarsanız tanışırız 68 aksaray ortaköy 26 sında görüşmek üzere by

rmzn

2266 Mesaj
1 Mart 2008; 3:45:28 

kütahya mı hiç sevmedim sevilecek neresi var esnafı askerden geçinir asker sevmezler,2 ayım geçti kütahyada.1973/2 tertip.havcı idim,birlikte kola içyim dediim, o zmanın parası ile bin lira idi on binlira veryim soğuk kola ver dedim vermediler.gidenlere hiç tavsiye etmem

Sormaz Ki Bilsin,Sorsa Bilirdi;Bilmez Ki Sorsun,Bilse Sorardı

501 Mesaj
1 Mart 2008; 9:21:34 

bende 319 kd. hawacıyım.. 37 gun kutahyada acemilik yaptık hic gezme fırsatım olmadı acemiliktede cıkamadık o yuzden kutahyanın ici nasıl bilmiorum.. konuyu acan arkadas zaten baya bilgi wermiş tugay hakkında.. cok rahat cok guzel bi yer tugay.. ama rahattan kastım hic bişi yapmıycaksınız diil tabi biz ole sartlanıp gittik yatacaz die bi cök dediklerinde herkesin zoruna gidiodu.. yani normal yanasık duzen silahlı egitimi falan yapcak herkes.. ewet hawası cok kotu butun acemilikte oksurdum usta birligine geldim ertesi gun gecti oksurugum ole bi hawası war.. dustugunuz boluk takım komutanda farkedio ama kd. ile uzun donemin farkını cok fazla yasatıolar komutanlar merak etmeyin.. size lan bile demezlerken bizim onumuzde uzun donem cawsulara kufurler hawada ucuodu.. bide bizim gibi icinizde yuksek rutbeden tanıdıgı olanlar denk gelirse yasadınız.. isteklerinizi yerine getirmeye calısıolar mesela biz kahwaltıda sekersiz cay istedik ertesi gun cıktı.. yemekleri cok guzeldir ozel sirket yapıo o yemekleri begenmeyenler usta birliginde askerin yaptıgı yemegi hic yiyemez.. bide akbaba die tabir edilen nerde asker toplulugu gorse basına ususen minibusler war gunduz pide gelir sıcak kola meyve suyu aksamlarıda boluklerin onune gelirler sandvic getirirler o yonden ii baya.. ilk giriştede baya camasır weriolar 5 cift kilot atlet bi o kadarda ben almıstım baya oldu benim.. baya corapta weriolar o yonude cok guzel.. ben 3. erbastaydım yemekhane we banyo sıkıntımız wardı uzaktı yemekhanenin uzaklıgı bize 1 km idi hamamda ole tabi.. oteki boluklerin yemekhane yanındaydı banyoları icindeydi. ama biz kalabalıgız die baska yerdeydik asıl 3. erbas baska yerde az olunca oraya alıolarmıs.. bizim sansımızda spor salonuna yakındık egitimlerin buyuk bolumunu salonda yaptık.. atıs sahasıda cok uzaktı ole bole diil.. ama yatıs bolugu 9. boluktu merak edenlere duyurulur akıllarında bulunsun.. simdilik bu kadar baska sorusu olan warsa sorsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meclisi ala -- 1 Mart 2008; 9:22:42 >

biz komando değiliz ki dağlarda izimiz olsun..
biz denizci degiliz ki her limanda sevgilimiz olsun..
biz havacıyız guzelim bırakta biraz havamız olsun..

3567 Mesaj
12 Mart 2008; 12:47:36 

arkadaşımda orada askerlik yaptı anlattığınıza göre baya güzel ortamı.inş bizede kütahya çıkar ne diyelim hayır olsun

501 Mesaj
26 Mart 2008; 9:14:41 

hepinize kutahya cıksın isterim acemilik cok rahat orda ama usta birliği işte orda sasırıp kalıosunuz.. bizim burda cawusları kimse iplemio heleki kısa donemleri.. uzun donemlerle kalıoz hizmet bolugu yarısından fazlası sorunlu.. bi cok seyim calındı askerligin asıl yuzunu burda gordum ama alıstım bende..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meclisi ala -- 11 Nisan 2008; 16:06:28 >

501 Mesaj
11 Nisan 2008; 16:02:45 

321 havacılar burdan bakabilirsiniz..

2 Mesaj
23 Nisan 2008; 13:32:40 

hayatamızı kararttı su 135 gün 1 erbas egitim bölügü 88 1

3 Mesaj
5 Mayıs 2008; 10:06:20 

arkadaşlar merhaba bende 88/2 gidiyorum. kütahya ulaştırma ağır vasıta dediler ama herkes orda havacı var diyorlar. ulaştırma olan varmı..

ben

5 Mesaj
6 Mayıs 2008; 15:09:48 

Şafak_84 bende 88/2 gidiyorum tecili bozdurdum hava er eğitim tugayı kütahyaa dediler banada. . .

1 Mesaj
6 Mayıs 2008; 17:14:58 

slm arkadaşlar bende 88/2 kütahya hava er eğitim alayı olarak gidiyorum ORDA BULUŞMAK DİLEĞİYLE

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ahmet18 -- 11 Mayıs 2008; 18:29:30 >

5 Mesaj
6 Mayıs 2008; 19:39:40 

ahmet üstün ekledim seni çevrimdışısın
ben bursadayım yakın bana kütahya zaten 80 km kadar hatta dahada yakın =)
ama kütahyada buluşalım istersen :D

462 Mesaj
7 Mayıs 2008; 0:25:25 

arkadaşlar benimde kütahya havacı dediler

MSI 870A-G54, AMD ATHLON X3 440@PHENOM II X4 B40@3.6Ghz, SUNBEAM Core-Contact Freezer , KİNGSTON DDR3 1600 (2*2),SAMSUNG HD502HJ *2 RAID0 + SEAGATE SATAII 250GB*2 , XFX HD-685X-ZDBC , LC Power 550W

29 Mesaj
7 Mayıs 2008; 14:38:47 

selam arkadaşlar bende bir havacıyım daha bisimillah şafak zifiri bozulmamış

dün ögrendim yerimi ve arkadaşın anlattıgı gibi merakdan googleden tarattım ama yıne bızım mekanda cvpbı buldum :D

yokmu daha havacı mavişler buraya :D

FirmWare:R2B001
CameraDriver:8. 42
Model:K750İ Dönuşüm W800İ ====]cid49 - red Acoustic:ToShaRa Mega Acoustic v1.6 High Quality And Loudness
Patch:0
Hafiza:1GB

29 Mesaj
7 Mayıs 2008; 14:43:37 

izmirde olup kutahya hava er egitim tugay komutanlıgına duşen var ise pm atsin haberleşelım hıc olmazsa buradan guzel bı dostluk kurarız

FirmWare:R2B001
CameraDriver:8. 42
Model:K750İ Dönuşüm W800İ ====]cid49 - red Acoustic:ToShaRa Mega Acoustic v1.6 High Quality And Loudness
Patch:0
Hafiza:1GB

1 Mesaj
7 Mayıs 2008; 15:12:12 

Benımde Askerlık Kutahya Havacı Bitlisliyim İsmim Okan Deniz Hadi Havacular SİZLERİ Beklıoz Beyler Hadi Nerdesınız Havacılar Tertipler:)

5 Mesaj
7 Mayıs 2008; 16:02:04 

Wayy be baya kalabalık olduk arkdasLar ya hadi hayırlısı =) orda Birbirimizi bulabilecekmiyiz bakalım herkes yakasına kırmızı karanfil taksın :D

5 Mesaj
7 Mayıs 2008; 16:05:06 

Arkadaslar msn adresim ( muziciann@gmail.com )

38 Mesaj
8 Mayıs 2008; 0:02:36 

88/2 Kütahya Ulaştırma. Tecil bozdum erken sevkle geliyorum. 21 mayısta görüşmek üzere.
Msn: curautvaleas@hotmail.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi e-rover -- 8 Mayıs 2008; 0:02:10 >

3 Mesaj
8 Mayıs 2008; 14:38:55 

( musiciann ) hayırlısı bakalım bende tecil bozdurdum tüm tecil bozduranları buraya yolluyorlar sanırım hade hayırlısı. herkese şimdiden hayırlı tezkereler. ist da oturan warmı arkadaşlar...

ben

1 Mesaj
10 Mayıs 2008; 13:31:41 

arkadaşlar selam 88/2 kütahya ulaştırma istanbuldayım herkese hayırlı tezkereler zaten çoğumuz orda görüşürüz herhalde:) ulaşmak isteyen olursa mail adresim mcse2005@mynet.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onurce -- 10 Mayıs 2008; 13:35:17 >

7 Mesaj
11 Mayıs 2008; 4:14:49 

selam arkadaslar bende kütahya yolcusuyum mayista bende gidiyorum havaci olarak.Umarim söylenildigi gibi rahat bi acemiligimiz gecer.
msn adresim : funkygroove@live.de
geri sayim basladi gün gectikce heyecan da artiyor.Tüm tertiplerime hayirli tezkereler dilerim.
Samimi dostluklar kurmak dilegiyle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FunkyGroove -- 11 Mayıs 2008; 4:15:37 >

462 Mesaj
12 Mayıs 2008; 0:43:16 

10 kisi olduk herhalde (yanlıs saymadıysam )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kocaman86 -- 12 Mayıs 2008; 0:42:53 >

MSI 870A-G54, AMD ATHLON X3 440@PHENOM II X4 B40@3.6Ghz, SUNBEAM Core-Contact Freezer , KİNGSTON DDR3 1600 (2*2),SAMSUNG HD502HJ *2 RAID0 + SEAGATE SATAII 250GB*2 , XFX HD-685X-ZDBC , LC Power 550W

116 Mesaj
12 Mayıs 2008; 9:49:09 

Arkadaşlar, ben Ağustos celbinde askere gitmeyi düşünüyorum. Havacı olmak istiyorum. sivil havacılık sertifikam var. bu işe yarar mı? yararsa ne zaman bu belgeyi kullanmalıyım? şimdiden teşekkürler

2 Mesaj
12 Mayıs 2008; 20:04:11 

Selam tertipler 88/2 bende kütahya'ya gidiyorum yaş baya geçti 82liyim.Erken sevkle gidiyorum.Muhabere sınıfım.Amcaoğlumda orda yaptı rahat diyor.Bakalım kısmet herkese şimdiden hayırlı tezkereler

38 Mesaj
12 Mayıs 2008; 23:16:06 

cagdash01 bende 84 lüyüm kardeş bende erken sevk, takma kafana.

kapuska, sormuşsun sertifika bi işe yarar mı diye. arkadaş hiçbişe belli olmuyo. uçan kuştan başka bildiğim yok uçmakla alakalı, havacı oldum. sen düşün gerisini sertifika ne kadar işe yarar diye :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi e-rover -- 12 Mayıs 2008; 23:18:13 >

2 Mesaj
12 Mayıs 2008; 23:53:43 

84 lüyüm 23 Mayıs'ta Bende Kütahya Yolcusuyum.
Bursalı Arkadaşlar Varsa Mesaj Atsın.

Ulaştırma /=> Ağır Vasıta Şöförü

• Emeğinin karşılığını,ne yaptığını bilmeyen insanlardan alamazsın.
  • Değer bilmeyenlere sakın emeğini sunma
  • Asla bilmeyenle tartışma.

3 Mesaj
13 Mayıs 2008; 8:30:04 

bende ağır vasıta soförü olarak gidiyorum 84lüyüm 22 sinde birliğime teslim olacağım. ii teskereler.

ben

2 Mesaj
13 Mayıs 2008; 8:42:31 

arkadaşlar mrb bende kütahyaya gidiyorum istanbuldan giden arkadaşlar varmı tanışalım

TANSU YILMAZ

2 Mesaj
13 Mayıs 2008; 8:44:34 

istanbulun neresinde oturuyorsun kardeş

TANSU YILMAZ

2 Mesaj
13 Mayıs 2008; 17:09:03 

bende kütahya hkk 88/2 su an kütahyadayım geziyorum :P erken gittim kütahyaya güneş otelde kalıyorum

erken gelicek varsa buraya yazsın ... görüşürüz.

88/2 kütahya hava kuvvetleri komutanlığı (Acemi =)

2 Mesaj
13 Mayıs 2008; 21:00:37 

bende hava er eğitim tugayı yolcusuyum piyade muhafız yazıyo bilgisi olan varmı acaba

sss

3 Mesaj
13 Mayıs 2008; 22:48:48