Şimdi Ara

HAVA ER EĞİTİM TUGAY KOMUTANLIĞI - KÜTAHYA (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
1.749
Cevap
13
Favori
734.742
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • vay be bende kütahyada acemilik yapmıştım 1. erbaş bölüğü ne günlerdi be ama ben baya eskiyim sanırım 79/1 gitmiştim ben güzel günlerdi kocaman askeriye ve iç unutmam ozamanki tugay komutanı tuğgeneral askeri çokseverdi askeriyede gezer eğtimleri izler yeri gelir moral olsun diye askerleri toplar knuşmalar yapardı diyeceğim şu muhafız bölüklerine düşmeyinde muhabere düşerseniz iyi bide kursiyer bölümleri vardı acemiliği yapıp eğtim için izmir gaziemire ve uçuş eğtim merkez komutanlığına kursiyer olarak gidiyorsunuz benim zamanımda öyleydi ama şu varki havacının bek doğuda işi yok ve geri hizmet askeri o yüzden acemilik de rahat usta birliğide sadece zaman geçmiyor hepsi bu
  • Bide gittiğimiz gün gs-fb maçını izletiyolarmı bize offf o zmn hakketen anlatıldığı gibi kral yermiş derim :D:D
  • ali girgin karşıyaka pazar gidiyorum kütahya ya kısa dönem im orda çok fazla izmir li varmış duyduğum kadarıyla
  • ben de kütahya havacı
    görüşmek üzere tertipler... bakalım anlatıldığı gibimiymiş gerçekten, hala inanmıyorum da
  • kütahyanın su pis havasından kurtulalı 9 ay oldu 88/2 olarak 13.bölükte yaptım.suan ankara akıncıda otobüs söförü olarak yapıorum kalanlara Allah Kolaylık versin Ş:103
  • arkadaşlar 89/2 celbi varmı aranızda varsa teslim tarihini öğrenebilirmiyim ? şimdiden teşekkürler
  • bende kütahyadaydım
    2.erbaştan batmana geldim.
    kısa dönemler için 2. erbaş düşülebilecek en kötü yer.ama genede rahat bi askerlik yaptık orda.
    şimdi batmandayım.biz kalabalık geldik(20 kısa dönem çvş) yata yata bitirdik askerliği.
    327 ler 5 kişi gelecekmiş.bol bol kolluk nöbeti tutacaksınız.şimdiden hayırlı olsun
    325 dedelerinizden selam
  • quote:

Orjinalden alıntı: sahanne

Slm arkadaşlar!Ben de Konya'dan.Acemiliği Kütahya'da yaptım 3.Erbaş Bölüğü.Usta birliği Adana-İncirlik 323.Kısa Dönem Çvş.Beni de yemekhane çvş u yaptılar orda.Bol bol hamallık yaptık.Berbat bir yerdi.Ordayken bitmez bu askerlik diyordum kısa dönem olduğum halde ama orada kısa dönemlere çok eziyet ediyorlardı.Uzun dönemler bizden rahattı.Halimize acıyorlardı..
    Ha bu arada usta birliği İncirlik çıkan olursa sakın sevinmesin.Adana çok güzel bir memleket ama incirlik hava üssü çok b.tan bir yer size söyleyeyim..

Ben 1989 da yaptım 207.dönem olarak....
    Yukarıdaki alıntıya hiçmi hiç katılmıyorum.
    Kurslar taburu 3.erbaşta acemilik yaptım. süperdi. Başka yerde askerlik yapanlara göre kütahya 3.erbaş süperdir.
    Usta birliğim ise yine Kütahya 2.tabur 6.bölüktü. orasıda güzeldi de. esas 3.erbaş süperdi. yemekler 2.taburda çok güzeldi.
    Kısaca KÜTAHYA HAV ER EĞİTİM TUGAYI askerlik yapılacak en iyi mekandır bence.

• Kütahya Hava Er Eğitim Tugay Komutanlığı nda 1989 yaptım askerliğimi. Acemilik Kurslar taburu 3.erbaş bölüğünde usta birliği ise Kütahya 2.tabur 6.bölüktü.
    3.erbaş bölüğünde 600 kişi idi kayıtlı olan, yaklaşık 550 kişi içtimaya çıkardık. Bize eğitim veren bizden 1 devre önceki kısa dönem çavuşlardı. Zaten bu bile süper bir olay.
    şaka şamata geçti zaten.
    2.tabur günleri biraz daha sıkı idi ama diğer yerlere göre ora bile süperdir.
    yemekler güzeldi.
    Acemiler dolunca Tugaya sineema ve konserler gelirdi.
    Devre boşluğunda kalan kadrolar bol nöbet tutarlar.
    Asker olacaklar size tavsiyem sesiniz gür çıksın. Ürkek olmayınn.
    kendinize güvenin.
    pısırık olmayın.
    rahat edersiniz Kütahya'da.
    Hayırlı tezkereler.
  • 89/2 Olarak geliyorum bende hayırlısı artık.
  • 89/2 tertipler bende geliyorum şimdiden herkese hayırlı olsun.Kütahya ya gidecekler tanışalım
  • Merhabalar Bende 89-2 Kütahya hava er eğitim tugay komutanlığı sağlıkçı olarak 21 mayıs ta gelicem allahın izniyle gelicek olanlar burda tanışalım msn adresim mustafa@youtube.com - m-boz@hotmail.com selametle görüşmek üzere
  • Şubemdeki asker bana piyade dedi ne anlama geliyor ?
  • eyw hocamya ihtiyacım vardı bu bilgilere çok saolasın 89/2 sıra bizde tekrar saolasın
  • geliyorum kütahya bekle beni
  • keskin_nisanci89@hotmail.com KÜTAHYA HAVA er Eğitim Tugay K.lığı Muhafız Eri ekleyin kardeşler
  • Kütahya jandarma erliğine düştüm bende.Cezaevi eğitimi veriyorlarmış sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shuffy -- 7 Mayıs 2009; 18:13:25 >
  • 89/2 ben de kütahya ya gidiyorum msn adresimi ekleyin tanışalım murat_kocak68@hotmail.com
  • merhaba arkadaslar bende bu ayın 23unde kısmet olursa kutahya ya gidicem burda diger arkadasların yazdıkları cok yardımcı olucak cok detaylı yazılmıs ben bursadayım bu tarıhte gıdecek arkadaslar varsa birbirimize yyardımcı olmak adına burda tanısabılırız az kaldı kütahya.... :)
  • bende bursadayım ayın 25 i gibi tertibiz
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.