Şimdi Ara

HAVA ER EĞİTİM TUGAY KOMUTANLIĞI - KÜTAHYA (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
1.748
Cevap
13
Favori
734.768
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orjinalden alıntı: ELmaratta

arkadaşlar hangi ilçede bu komutanlık ? cevaplarsanız cok ama cok sevinirim..

Komutanlık ilçede değil Merkezde Oraya gitmek için bir minibüse bitmek yeterli
  • quote:

Orjinalden alıntı: mehmeetkara

mrhb arkdaşlar bende 88/3 kütahyaya havacı olarak gideceğim bu gün aradım şubeyi ayın 18inde silüs alacam daha net bilgiye ulaşamadım görevim ney bilmiyorum ama 2 yıllık elektronik haberleşme mezunuyum nasıl bir eğitim bekliyor çok merak ediyorum... elektronikciler nasıl bir eğtim alıyor acaba yapan arkadaşların paylaşmasını bekliyorum.

merhaba mehmet kardeş bende aynı şekilde 88/3 ağır vasıta şöfor olarak geliorum. nezaman teslim olacaksın sen.
  • ayın 18 de silüs alacam 22-25 arası orda oalcam inşallah msn adresim madebychaos@hotmail.com eklersen sevinrim::
  • S.A arkadaşlar ben ankaradan yasin benim de kütahyaya hava er egitim tugayına çıktı ben meslekçi olarak gidecegim ve meslegim fotografçı tanşmak isteyen arkadaşlarla gitmden tanışalım bu arada orda fotografla ilgili ne yapabilirim bi bilgisi olan varsa belirtirsede çok sevinirim orda askerlik yapmış olanlardan yardım bekliyorum...

koskeryasin@windowslive.com
  • yaf istihkam ney bana gelen çağrı kağıdında istihkam yazıyor bir bi bilgi versin
  • merhaba arkadaşlar bende kütahya yolcusuyum yaş olarak baya bi geç kaldık okul-iş derken yaş 30olmuş,ağır vasıta şoförü olarak gidiyorum gokhanakyurek1978@hotmail.com eklemek isyeten olursa tanışalım 27 ağustosta birliğe katılıyorum
  • mrb bende aynı şekilde ağır vasıta olarak geliyorum izmitten bahadır. bahadirgumus@hotmail.com msn adresim
  • quote:

Orjinalden alıntı: mehmeetkara

yaf istihkam ney bana gelen çağrı kağıdında istihkam yazıyor bir bi bilgi versin

kimse bilmiyormu
  • istikam demek, kısacası amele işi demek arkadaşım.

bi yerde inşaat vardır sizi gönderirler, lahım patlamıştır siz gidersiniz. vs.
  • ayvayı yedik desene
  • vallaha memedim biraz öyle gibi görünüyor bende şubeyi aradım 18inde gel silüsü almaya dediler ama ben inanıyorum memedle aynı bölüge düşeriz çok şeyimiz uyuşuyor
  • iiyyii olur tertp ya
  • kütahya ulaştırma ağır vasıta adayıyım msn adresim maverick-82-@hotmail.com tanışmak isteyen arkadaşlar eklesin
  • gidin bi suyunu için havasını tadın bakalım :) ondan sora gelin alt devrelerim benim. açıklayıcı bi yazı yazdım. okuyun, inşallah yardımcı olur size... haydi hepinize şimdiden hayırlı teskereler diliyim.. (çok kötü oldu bu son cümle. bozulmamış 460 :) kabus gibi )
  • quote:

Orjinalden alıntı: e-rover

gidin bi suyunu için havasını tadın bakalım :) ondan sora gelin alt devrelerim benim. açıklayıcı bi yazı yazdım. okuyun, inşallah yardımcı olur size... haydi hepinize şimdiden hayırlı teskereler diliyim.. (çok kötü oldu bu son cümle. bozulmamış 460 :) kabus gibi )

öyle deyipte arkadaşları askerlikten soğutma başlamak bitirmenin yarısıdır arkadaşlar
  • Millet msn üzeri to

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ACİDBURN45 -- 20 Mart 2009; 23:40:02 >
  • ilçesi yok terminalde inince hemen karşısından oraya giden otobüs var yakınında indiriyor 5 dakika yürüyün ce önüne geliyorsun sonra allah kurtarsın ne kadar erken teslim olursan okadar iyi sormak istediğin birşey varsa sorabilirsin herkes12,bölüğe düşmeye baksın
  • s.a devrelerim yarın bi daha buluşalım son kez msn de herkez silüsü felan aldı bu son şansımız yarın herkezi bekliyorum...

Tarih: 22,08,2008 Cuma
    Saat: 15:00

Yer: koskeryasin@windowslive.com

Hava Er Egitim Tugay Komutanlıgı KÜTAHYA-istihbaraat
  • SÜLÜSÜ BUGÜN ALDIM

kütahya hava er eğitim tugayı

hava kuvvetleri komutanlığı

piyade kıta çavuşu

sınıfı : hava k.k.
    özellik : p.kt.çavş.

çavuş olduğumu anladım ama ne işe yarar bu şekilde yapan varsa bilgi verirse sevinirim.bilgi vereni askeerde yaşatırım :D çavuşunuz...

22.08.2008 saat 15 de ki toplantıya katılmaya çalışacam

msn : atalayadana@hotmail.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SAWASCI77 -- 21 Ağustos 2008; 22:58:19 >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.