Şimdi Ara

HAVA ER EĞİTİM TUGAY KOMUTANLIĞI - KÜTAHYA (82. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.748
Cevap
13
Favori
734.767
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Numaranı özelden gönder lütfen.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zahidow

360. dönem olarak kısa dönemimi kütahya da geçirdim. Askerlik yaptık dersek yalan söylemiş oluruz.

Nasıl bir saç tıraşıyla gidelim?
  • Paramedik 112 kullanıcısına yanıt
    Üst 3 yanlar iki numara olabilir ama pek de sac dikkat edilmiyor yanı. Rahat olabilirsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • zahidow Z kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler. Önceki dönemden sizi bulmuşken birkaç şey daha sorayım. :)

Yaklşık 10 kişi birlikte teslim olmayı düşünüyoruz. Koğuşlara yerleştirme teslim olma sırasına göre mi, yoksa kayıt olduktan sonra askerleri sıraya dizip onar onar veya on ikişer on ikişer koğuşlara mı dağıtıyorlar? (Rastgele değildir umarım :)
    Hamam ve mescid koğuşlara uzak mı? Belki kolay kolay banyo imkânı bulamayacağız fakat banyodan çıkınca soğukta yürüyüp hasta olma ihtimalimiz olur mu yani?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Paramedik 112 -- 17 Kasım 2015; 10:28:02 >
  • Paramedik 112 kullanıcısına yanıt
    Koğuşlar rast gele verilir. Mescid ve Hama'm bölüklere baya uzak ama biz koğuşta veya merdiven altında kılabiliyorduk. Her aksam sıcak su var banyo da. Hama'm uzak ama. Genel olarak rahat edebileceğiniz bir yer. Subay ve astsubaylar çok iyi seviyeli ve saygılı ama aynı şeyi lise mezunu çavuşlar icin söyleyemeyeceğim zaten sizlerde şahit olacaksınız. Yapmanız gereken bir sorun da direk bölük astsubayı veya komutanla görüşün. Çözümü hem sağlam hem de çabuk olur. Birebir çok muhattap olmayın Çavuşlar la

• INIFI
    : PİYADE
    HİZMET ŞEKLİ
    : 6/8 AYLIK ER
    SEVK TARİHİ
    : 16.12.2015
    YOL SÜRESİ
    : 1
    KATILACAĞI TARİH
    : 18.12.2015
    ŞİMDİ 17 SİNDEMİ 18 İNDE Mİ GİDECEĞİZ
  • cosgun32 C kullanıcısına yanıt
    16-17-18 bu günlerin birinde katılabilirsin. Erken katılmanın hiçbir mantığı yok. Sadece yemin töreninde birliğe ilk katılan askere ve ailesine ödül verip tebrik ediyorlar. Herkesin terhis tarihi 18.06.2015 olacak. 16 sında katılınca 2 gün önceden terhis olunmuyor yani.

18'inde 09:00 ile 12:00 arasında birliğe katılmanı tavsiye ederim. Erkenden işleriniz hallolur. Arkadaşlarınla çabuk kaynaşırsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reguse -- 1 Aralık 2015; 15:33:45 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 18'inde saat 2 de görüşürüz :)
  • Merhabalar batman jet üssü komutanlığıyla ilgili bilginiz var mı?
  • Havacı asker askerliğin en kolay geçtiği yerlerden birisidir. Her ortamı lüks yaşantıya dayalı hazırlanmakta idi benim dönemimde tüm beölükler restore edilerek tek tek yapılıyordu inşşatlar devam ediyordu. Tek sıkıntısı bir çok şey karacıya göre daha nizamiydi. Ben As-iz yani erbaşta idim. Herşey nizami olacaktı hatta ve hatta elimde küçükken çay bardağı kesiği vardı grünen birşeyde değildi selam eğitiminde serçe parmğımda olduğu için dkiş izi havanında soğuklu ile bzuldu o dikiş izinden dolayı revize eteyi bile düşündülerdi. Ama usta birlğinde bir çok şeye bakmadılar sadece Tuğgeneral Hasan Küçükakyüz dü (şimdi korgenral) ona günük nizami veriyorduk. Evinde 3 ay korumalığını yapmıştım.
  • havacılar olarak 2.grupta katılacağız birliklerimize, aralık ayına daha çok var fakat şimdiden tanışmak isteyen arkadaşlar yazabilirler.
    ümitcan yaş26
    kütük yalova
  • PersonaNonGrata77 P kullanıcısına yanıt
    2.celp e kalmak büyük şansızlık askerlik psikolojisine girmişken , umarım hepimiz için hayırlısı olur
    ahmet yasin
    yaş 25
    kütük Kastamonu
    ikametgah Çorlu(Tekirdağ)
    bi whatsapp grubu olduğunu duydum olmazsa bizde kurabiliriz
    tanıştığıma memlun oldum
  • Bakalim biz de bekliyoruz.

• selamlar millet.
    bende aralık 2016'da kütahya'da askerlik görevimi yapacağım. forumda yazılanları okudum iç çmaşırı MAVİ içlik ve çorap SİYAH demişler ,, facede bazı gruplarda da iç çmaşiiri için GRİ demişler Acaba net bilgi nedir ya , ona göre alışveriş yapacağım da.
  • bytunga050 kullanıcısına yanıt
    Kardesim acip bakmiyorlar ama kendi verdikleri haki renk

• quote:

Orijinalden alıntı: khytr89

Kardesim acip bakmiyorlar ama kendi verdikleri haki renk

ilgili cevabınız için teşekkür ederim. tedarikli olarak gitmekte fayda oldugu için acemilik için fazladan mavi iç çamaşrı ile gidecez artık :)
  • gecen sene bu zamanlar bende hazırlanıyordum buraya gitmek için hey gidi . giderken yanınızda iç çamaşırı ve çorap alın fazladan renk falan onemlı değil gidip elinizle vermediğiniz sürece içlik kesinlikle alın salak saçma etkınlıklere goturuyorlar kar falan yagdıgında üşümeyin. tabanlık alabılırsınız .bol bol çömel kalk yapacaksınız. 1 liralık eklerlerden alcaksınız arabayla dolaşanlardan , kahve makınaları için bozuk para arayacaksınız, yılbaşında benim gibi şansızsanız nöbette çöp dökeceksiz sabah akşam küfredip ana birliğinize gönderiliceksiniz .
  • Aralık 2016 2.Grup Kütahya'ya giden varmı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tormz -- 29 Kasım 2016; 14:20:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tormz

Aralık 2016 2.Grup Kütahya'ya giden varmı ?

ben gidiyorum :)
  • Arkadaşlar Kütahya'ya gideceklerden sülüs alabilen var mı? Ben girdiğimde sistemde kaydınız yok askerlik şubesine başvurun diyor. Birde yol parasını ptt'den aldınız mı?
  • 
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.