Şimdi Ara

HAVA ER EĞİTİM TUGAY KOMUTANLIĞI - KÜTAHYA (70. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.749
Cevap
13
Favori
734.733
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ekonomili

quote:

Orijinalden alıntı: webert

Bende bugün aldım 10 tane ıslak mendil, birkaç tane de tuvalet kağıdı götürücem. Günde bir paket sigara bitiyor benim sigara ihtiyacını kantin karşılayabiliyor mu, yanımızda sigara götürelim mi fazladan 3-5 paket yoksa göze batar mı? Acemi birliği bitene kadar ne kadar paraya ihtiyaç duyarız, yanımda kart götürmeyeceğim.

sana bır tavsıye yanına 200lıra al bunuda mumkun oldugunca bozdur gerekırse hepsını 5lıralık yaptır..gerıye kalan butun paranıda hangı bankanın kartı varsa oraya yatır..neden mı askerlıkte cok yer degıstırme olur yanı hırsızlık..yanında cok para bulundurma,asker cuzdanı alırsın kartını ve paralarını boynuna asarsın cok rahat edersın bellı zaman aralıklarında sızı zaten bankamatıklere gonderırler oradan para cekersın..ben sıgara kullanmıyorum ama kullananlar rahatlıkla sıgara buluyordu,sıgara ıcıyorsan askerde cok paran gıder(gözlemledıgım kadarıyla)askerde para harcamak senın elınde ıster haftada sadece 30lıra harcarsın ıster 100lıra..

Hangi bankamatikler var para çekmek için? bende İş Bankası hesabı var, burası banka mı ben çözemedim, prosedürü biliyor musunuz?
    http://www.hvkk.tsk.tr/kutahya/bankahizmetleri.html

• 2010 Ağustos'ta Akbank atmsi vardı.
  • quote:

quote:

quote:

Bende bugün aldım 10 tane ıslak mendil, birkaç tane de tuvalet kağıdı götürücem. Günde bir paket sigara bitiyor benim sigara ihtiyacını kantin karşılayabiliyor mu, yanımızda sigara götürelim mi fazladan 3-5 paket yoksa göze batar mı? Acemi birliği bitene kadar ne kadar paraya ihtiyaç duyarız, yanımda kart götürmeyeceğim.

sana bır tavsıye yanına 200lıra al bunuda mumkun oldugunca bozdur gerekırse hepsını 5lıralık yaptır..gerıye kalan butun paranıda hangı bankanın kartı varsa oraya yatır..neden mı askerlıkte cok yer degıstırme olur yanı hırsızlık..yanında cok para bulundurma,asker cuzdanı alırsın kartını ve paralarını boynuna asarsın cok rahat edersın bellı zaman aralıklarında sızı zaten bankamatıklere gonderırler oradan para cekersın..ben sıgara kullanmıyorum ama kullananlar rahatlıkla sıgara buluyordu,sıgara ıcıyorsan askerde cok paran gıder(gözlemledıgım kadarıyla)askerde para harcamak senın elınde ıster haftada sadece 30lıra harcarsın ıster 100lıra..

Hangi bankamatikler var para çekmek için? bende İş Bankası hesabı var, burası banka mı ben çözemedim, prosedürü biliyor musunuz?
    http://www.hvkk.tsk.tr/kutahya/bankahizmetleri.html

Garanti ve AKbankası atmsi vardı emin olmamakla birlikte iş bankası atmside yemekhanenin orada olması lazımdı..Sen yinede kartını yanına al garanti veya akbank atm'sinden para çekebiliyorsun..

• 4. ANA JET ÜSSÜ KOMUTANLIĞI AKINCILAR/ANKARA HAKKINDA BİLGİ VEREBİLECEK OLAN VAR MI?
  • quote:

4. ANA JET ÜSSÜ KOMUTANLIĞI AKINCILAR/ANKARA HAKKINDA BİLGİ VEREBİLECEK OLAN VAR MI?

jet seslerinden duramazsın artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: farego

quote:

4. ANA JET ÜSSÜ KOMUTANLIĞI AKINCILAR/ANKARA HAKKINDA BİLGİ VEREBİLECEK OLAN VAR MI?

jet seslerinden duramazsın artık

askerliğimi orada yaptım..özelden yazdım..bakabilirsin..
  • quote:

Orijinalden alıntı: duga999

quote:

quote:

Paraşütle atlama filan var mı dostlar eğitimlerde, 5 ay gidip boş boş oturacakmıyız sadece

paraşütü bilmem ama yamaha'ya gidersen işte ozaman sıkıntı..nedemek istediğimi anlarsın

yamaha candır. 3 km pisti adım adım :)

Yamaha hakkaten cok pis ya. allah göstermesin bidaha. buarada 345 lere şimdiden hayırlısı diyorum, düştükleri acemi birlikleri için. ben etimesgut 11. hava dayım. bizim buraya 12 kişi gelcekmiş, biz 343. olarak 50 kişi gelmiştik :-). birde 11 mayısda yemin törenininn olduunu duydum ve üzüldüm, biletlerimizi çok geç görücez diye ama sağlık olsun. 11. havaya düşenler varsa ve akıllarında soru işaretleri varsa söyliğim, merak etmesinler kütahyadan çok çok daha iyi. zaten 1 nisanda da bilgi vermiştim ordanda bakabilirler. Evet Şafak 26. Artık biletlerimizi beklioruz gelselerde gitsek yaa :-)

• quote:

Orijinalden alıntı: eek58

quote:

quote:

quote:

Paraşütle atlama filan var mı dostlar eğitimlerde, 5 ay gidip boş boş oturacakmıyız sadece

paraşütü bilmem ama yamaha'ya gidersen işte ozaman sıkıntı..nedemek istediğimi anlarsın

Yamaha hakkaten cok pis ya. allah göstermesin bidaha. buarada 345 lere şimdiden hayırlısı diyorum, düştükleri acemi birlikleri için. ben etimesgut 11. hava dayım. bizim buraya 12 kişi gelcekmiş, biz 343. olarak 50 kişi gelmiştik :-). birde 11 mayısda yemin törenininn olduunu duydum ve üzüldüm, biletlerimizi çok geç görücez diye ama sağlık olsun. 11. havaya düşenler varsa ve akıllarında soru işaretleri varsa söyliğim, merak etmesinler kütahyadan çok çok daha iyi. zaten 1 nisanda da bilgi vermiştim ordanda bakabilirler. Evet Şafak 26. Artık biletlerimizi beklioruz gelselerde gitsek yaa :-)

Bende 11. hva ulaştırma ulaştırma tabur komutanlığnda yaptım
    :D

Ambulans şoförü ve makam şoförü olarak..

Fiat ducato ve ford transit vardır :D

Ve çok kral bir yer

Vip yeridir resmen

Burada askerlik yapanlar çok şanslıdır

Hatıra ormanına gidenler hariç :D

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Ve çok kral bir yer

Vip yeridir resmen

Yok be usta çokda kral bi yer değil. Gerçi BÖlükler arası fark var, mesela MEBS deysen rahat. Ulaştırmadaysanda çok zor değil.
    Ama Hizmet veya Güvenlikdeysen ayvayı yiosun. En azından kısa dönemler için konuşuorum. Zaten Hizmet bölüğü oranın Sürgün yeridir.
    Bunlar dışında 11. Hv ulaştrma fena değil. 345. leri beklioruz şuan.
    Şafak atarsa 10

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Ve çok kral bir yer

Vip yeridir resmen

Yok be usta çokda kral bi yer değil. Gerçi BÖlükler arası fark var, mesela MEBS deysen rahat. Ulaştırmadaysanda çok zor değil.
    Ama Hizmet veya Güvenlikdeysen ayvayı yiosun. En azından kısa dönemler için konuşuorum. Zaten Hizmet bölüğü oranın Sürgün yeridir.
    Bunlar dışında 11. Hv ulaştrma fena değil. 345. leri beklioruz şuan.
    Şafak atarsa 10

zaten en cok hizmet ve guvenlik yagdırıyor :D

• ArkadaşLar Bende Şimdi Öğrendim 92/2 Burada Yapacağım AskerLiğimi HayırLısıyLa :) Nereye Gideceğiz ?
  • Kütahya Ulaştırma
  • quote:

Orijinalden alıntı: PaSha41

Kütahya Ulaştırma

Değşir o daha ne aşamalardan geçiceksin kağıtta yazdığına bakma
    Ulaştırma yazar kantinci olursn yada revize edilirsin d:

Umarım şoför olursun

ilk başta zorlanırsın aama sonraki dönemlerde heleki son 7 ayda hayatın kurtulur ;)
  • Araba Jip Kamyonet Kamyon Otobus Minibüs Hepsini kuLLanabiLirim Sıkıntı oLmaz Seçmelerde diye düşünüyorum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: PaSha41

Araba Jip Kamyonet Kamyon Otobus Minibüs Hepsini kuLLanabiLirim Sıkıntı oLmaz Seçmelerde diye düşünüyorum :)

Gerçekten kullanabiliyorsan aklına ne geliyorsa söyle zaten ford transit ile test edecekler :D

bol bol transit kullan

aracın içinde yaklaşık diğer şoför adayları ile birlikte 20 kişi olur :D
  • 92/2 izmir. Arkadslr izmirli varsa brlkte gdeblrz ozelden yazn. Smdidn herkese hayirli teskereler
  • Valla Ben İstanbuldan İzmite Kimya Malzemesi Taşıyordum Transitle :D Bir Sıkıntım yok O Yüzden Hatta Şuandada mevcut anahtarlar :D ama Bende faça var Sıkıntı olur mu ?
  • hizmet araçları nelerdir? bilgi verebilecek var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 35plt35

hizmet araçları nelerdir? bilgi verebilecek var mı?

hizmet aracından kastın ambulans-çöp arabası-kamyon-transit vs aklına gelebilecek herşey var..Eğer Üslere düşerseniz filolarında kendilerine ait araçları oluyor..
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 35plt35

hizmet araçları nelerdir? bilgi verebilecek var mı?

hizmet aracından kastın ambulans-çöp arabası-kamyon-transit vs aklına gelebilecek herşey var..Eğer Üslere düşerseniz filolarında kendilerine ait araçları oluyor..

İyi bari transit kullanmışlığım çok. Hizmet yazınca ben megane falan sanmıştım. Kamyonvari ehliyetim yok zaten bi transite uyuyor sanırsam.
  • 
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.