Şimdi Ara

HAVA ER EĞİTİM TUGAY KOMUTANLIĞI - KÜTAHYA (58. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.748
Cevap
13
Favori
734.773
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yemin töreni dündü, hala kütahyadayım (: burası fena değil aslında, askerlik için güzel, yok yere korkutuyor herkes kendini..
    herkesin acemilik süresi farklı, kimi 1 ay kimi 2 ay yapıyor.. kütahyadan sevgiler ;)
  • öncelikle 91 1 b ve 2 lerden buraya düşenler olacak emin olun ki kara ve denize göre yapabilceginiz en iyi acemiligi yaparsiniz burada sizi kurtulcak tek şey havasi olur kütahyanin.
    burda kimi askerler 35 gün yapar kimiside 35 günden sonra kursa katilir meslegi ile ilgili sonra usta birligine gider.

rahatliginiz bölügünüze göre degisir erbaşa düşmemeniz gerektigini söylemiyorum bile kütahyada cavusluk zor is safak 5 de bi bakmissin egitim sahasindasin.
    bunun disinda 10 bölüge düsmeye bakin krallar gibi bitirirsiniz acemiligi sürünmeden bile.
  • ben de sülüsü aldım en sonunda.yarın bot bağlamaya geliyorum.
  • Bende 23 mayıs oradayım. Yahu başlamadan bir sıkıntı kapladı içimi. Bitermi bu askerlik be...
  • arkadaşlar bende 339. dönem kısa dönem olarak buraya düştüm
  • dostum bende 339 kısa donem.
  • ben de 339 kısa dönem HV. K. ER EĞT. TUG. K.LIĞI kütahya.. :))
  • 339 Kısa dönem gelin buluşalım donanımhaberliler birlikte uçarız artık
  • Buraya düşenlere hayırlı olsun, harbiden şanslı sayabilirsiniz kendinizi yalnız o kadar da rahattır diye beklemeyin, söylenenlere çok inanmayın , bir hafta sonra göreceksiniz zaten nasıl bir yer oldunu :)
  • kısa dönemlere hayırlı uğurlu olsun
    erken teslim olun.3.erbaş böl.ne gidin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uchihaitachi -- 10 Nisan 2011; 9:22:11 >
  • ben 1de kütahyada olucam bölükde otogara yakınmış
  • buraya gelicek kisa dönemler için bilgi verim.

ilk günler genelde zor geçer erbaş'a düşmemeye bakın bunun dışında egitmler vs. pek zorlamaz sizi zaten kısa dönemlere belli bir tolerans var gelirken sigara içiyorsanız bol bol yanınıza alın çünkü burada kantinden alışveriş biraz sıkıntılı oluyor hepinize hayırlı olsun.
  • beyler benim ilk katılış yeri hava k. er eğt. tug. kütahya ama temel eğitim yerim belli değil yani karşısı boş acaba sizin belli mi usta yeriniz?

(bu arada kısa dönem çıktı şansımıza, balıkesirde girmiştim sınava. balıkesir-edremitte oturuyorum salı sabaha yola cıkıcam gibi)

( 339. dönem )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi impala64 -- 10 Nisan 2011; 13:24:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: impala64

beyler benim ilk katılış yeri hava k. er eğt. tug. kütahya ama temel eğitim yerim belli değil yani karşısı boş acaba sizin belli mi usta yeriniz?

(bu arada kısa dönem çıktı şansımıza, balıkesirde girmiştim sınava. balıkesir-edremitte oturuyorum salı sabaha yola cıkıcam gibi)

( 339. dönem )

sen oraya git onlar hallederler eğitim yerini
    otogara yakın değil.otobüse binip biraz yürüyeceksiniz
    tekrar söylüyorum erken teslim olun.
    ben 1 de teslim oldum gece 12 de koğuştaydım
    ama bizim dönem kalabalıktı.sizde daha rahat olur belki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uchihaitachi -- 10 Nisan 2011; 13:30:40 >
  • kütahya çıkıpta temel eğitim yeri belli olan var mı ?
    otobüsle değilde kendi aracımızla gidicez, burda doğudaki gibi k t m oluyor mu yani illa konvoylamı giriş var ?
  • evet arkadaşlar herkese selamlar

yaşar durmuş yasardurmus7@hotmail.com salı sabahı saat 9 arabası ile yolaca cıakcagım otogardan metro turizm.
  • quote:

kütahya çıkıpta temel eğitim yeri belli olan var mı ?
    otobüsle değilde kendi aracımızla gidicez, burda doğudaki gibi k t m oluyor mu yani illa konvoylamı giriş var ?

Hayir ktm sadece doguda olur sen gidip direk birligine teslim olacaksin
  • otogar'a yakin degil tugay bunun dışından ktm yok direk nizamiye ye gidin teslim olun ama bence erken gitmeyin çok öğleden sonra 2-3 gibi gidebilirsiniz zaten kayitlar ilk gün bitmicegi icin bölükte isiniz yarim kalicak ertesi gün devam ederler.

güzel yere düştünüz hepinize hayırlı olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaya26

quote:

kütahya çıkıpta temel eğitim yeri belli olan var mı ?

Hayir ktm sadece doguda olur sen gidip direk birligine teslim olacaksin

sağolasın.
  • beyler birde şu temel eğitim yeri olayında sadece benim mi belli değil neresi olduğu herkes öğrenmiş usta birliğinin ya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi impala64 -- 10 Nisan 2011; 15:36:33 >
  • 
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.