Şimdi Ara

HAVA ER EĞİTİM TUGAY KOMUTANLIĞI - KÜTAHYA (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.749
Cevap
13
Favori
734.742
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: essref

bende hava er eğitim tugayı yolcusuyum piyade muhafız yazıyo bilgisi olan varmı acaba

Alıntıları Göster
    88/2 devrelerim umarım çok ii arladaşlığımız olur mail adresim erol_behram@hotmail.comda yada 0542 804 24 94 de ılaşabilrsiniz arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: bhramm

arkadaşlar bende kütahya yolcusuyum konyadan geliyorum devre arkadaşlarımı bekliyorum adım BEHRAM EROL UYGUN arkadaşlar

Alıntıları Göster
    hava kuvvetleri komutanlıgı
    -özel araç şöförü :P

daldayuvayapanmanda@windowslive.com
  • quote:

arkadaşlar bende kütahya yolcusuyum konyadan geliyorum devre arkadaşlarımı bekliyorum adım BEHRAM EROL UYGUN arkadaşlar

Alıntıları Göster
    Ozkokonur bende Bursalıyım Tecil bozdum 86lıyım. 21inde silüs alıyorum büyük ihtimal ertesi gün yola çıkarız =). Msn adresim muziciann@gmail.com Görüşmek dileğiyle . . .
  • quote:

88/2 devrelerim umarım çok ii arladaşlığımız olur mail adresim erol_behram@hotmail.comda yada 0542 804 24 94 de ılaşabilrsiniz arkadaşlar

Alıntıları Göster
    selam 88/2 yim bende kütahya hava muhafiz eri bilgisayar operatörü meslek olarak yazilmis benim 22 sinde teslim olacagim

msn: rahmetli_askeri@hotmail.com
  • quote:

Alıntıları Göster
    ben 24 ünde teslim olucam askeri inzibat yazıyo mustafa kocaman
  • quote:

Orijinalden alıntı: kocaman86

ben 24 ünde teslim olucam askeri inzibat yazıyo mustafa kocaman

Alıntıları Göster
    24. de teslim olucak tertipler. toplanalım, girmeden tanışalım, birlikte teslim olalım..

istanbullular ses verin bide gitmeden tanışalım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi e-rover -- 14 Mayıs 2008; 18:20:39 >
  • quote:

Alıntıları Göster
    arkadaşlar benimde kütahya hava çıkmış 88/2
    izmir den gidioyorum msn adresim serkanbozkurt@hotmail.co.uk havacılar buraya toplanalım

• quote:

Alıntıları Göster
    benim kütahya arkadaşlar 88/2 22 mayısta teslim olcam
  • quote:

Orijinalden alıntı: xoxew

benim kütahya arkadaşlar 88/2 22 mayısta teslim olcam

Alıntıları Göster
    benim belki 23 ünde gitme ihtimalim var izmirden varmı 23ünde gidicek
  • quote:

Orijinalden alıntı: essref

bende hava er eğitim tugayı yolcusuyum piyade muhafız yazıyo bilgisi olan varmı acaba

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: essref

piyade muhafız demek, nöbet askeri demek günde 8 saat nöbet tutup yatacaksın

• quote:

Orijinalden alıntı: hsynkmrl

quote:

Orjinalden alıntı: essref

piyade muhafız demek, nöbet askeri demek günde 8 saat nöbet tutup yatacaksın

Alıntıları Göster
    arkadaşlar kütahyda 15 yıldır askeri malzeme satmaktayım, her türlü kafanıza takılanları bana sorabilirsiniz.

en önemli konu havacılar iç çamaşırlarını mavi giyiyorlar sakın yerşil iç çamaşırıyla gelmeyin çöpe atarlar.

her zaman forumda olamıyorum msn: yavuzkumral@askerinyeri.com

• quote:

Alıntıları Göster
    merhaba arkadaşlar benimde Kütahya HAVA ER EĞİTİM TUGAY KOMUTANLIĞI istanbuldan gidiyorum ayın 25 de teslim olcağım sülüsde özellik inzibat yazıyor msn adresim : sinan.reyhan@hotmail.com
  • quote:

Orijinalden alıntı: sinanreyhan

merhaba arkadaşlar benimde Kütahya HAVA ER EĞİTİM TUGAY KOMUTANLIĞI istanbuldan gidiyorum ayın 25 de teslim olcağım sülüsde özellik inzibat yazıyor msn adresim : sinan.reyhan@hotmail.com

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: sinanreyhan

benimde inzibat yazıyor ben 24 yazıyor fakat 23 ünde teslim olmayı düsünüyorum msn ekledim mustafa_kocaman86@hotmail.com

• quote:

Alıntıları Göster
    Merhaba Arkadaslar Bn bursadan 88/2 gıdıyorm Kütahya Havacı muhafız olarak varsa eger Bursadan arkadas gorusebılırz gtmeden fatih.a.b.a@hotmail.com Adresım hepsınıze Hayırlı Teskereler
  • quote:

Orijinalden alıntı: F.ates

Merhaba Arkadaslar Bn bursadan 88/2 gıdıyorm Kütahya Havacı muhafız olarak varsa eger Bursadan arkadas gorusebılırz gtmeden fatih.a.b.a@hotmail.com Adresım hepsınıze Hayırlı Teskereler

Alıntıları Göster
    arkadaşlar birliğin önünde mutlaka görüşelim öyle girelim DEVRELERİM BENİM :dd:d::d
  • quote:

Alıntıları Göster
    7 gun sonra kütahyaya havacı olarak gidiyorum hizmet aracı şöförü yapmıslar beni / ulaştırma verdigin bilgiler için cok cok tşk ederim.
    kahramanmaraştan gidiyorum otobüs doldugundan dolayı 24unde yola cıkıyorum ama 26sında teslim olacam :)

dark_and_well@hotmail.com

tanısalim bence orada cok yabancılık cekmegiz en azından gerci en az 8 bin kişilik bi ordu olacak ama şanstan aynı bölüge düşersek rahat ederiz belki diye düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dark-well -- 17 Mayıs 2008; 22:19:12 >

• quote:

Orijinalden alıntı: dark-well

7 gun sonra kütahyaya havacı olarak gidiyorum hizmet aracı şöförü yapmıslar beni / ulaştırma verdigin bilgiler için cok cok tşk ederim.
    kahramanmaraştan gidiyorum otobüs doldugundan dolayı 24unde yola cıkıyorum ama 26sında teslim olacam :)

tanısalim bence orada cok yabancılık cekmegiz en azından gerci en az 8 bin kişilik bi ordu olacak ama şanstan aynı bölüge düşersek rahat ederiz belki diye düşünüyorum.

Alıntıları Göster
    22 mayıs persembe gunu bende yola cıkıyorum nasipse 88/2 kutahya hava er egitim tugayı cıktı 23ünde teslim oluyorum.aydında oturuyom denizliliyim görüsmek dilegiyle

caddepower@hotmail.com
    0554 761 61 62

şafak ellenmemiş 460 :) inş biter...

• quote:

Orijinalden alıntı: karacocuk09

22 mayıs persembe gunu bende yola cıkıyorum nasipse 88/2 kutahya hava er egitim tugayı cıktı 23ünde teslim oluyorum.aydında oturuyom denizliliyim görüsmek dilegiyle

caddepower@hotmail.com
    0554 761 61 62

şafak ellenmemiş 460 :) inş biter...

Alıntıları Göster
    24 ü sabah 08:00 de izmirden çıkıyorum ben varmı izmirden 24ünde 8de gitcek olan
  • quote:

Orijinalden alıntı: kocaman86

24 ü sabah 08:00 de izmirden çıkıyorum ben varmı izmirden 24ünde 8de gitcek olan

Alıntıları Göster
    su ellenmemis 460 gun bitsede E30 325 alsam piyasaya karıssam :) burları cok özlücem valla yaw.
  • quote:

Orijinalden alıntı: karacocuk09

su ellenmemis 460 gun bitsede E30 325 alsam piyasaya karıssam :) burları cok özlücem valla yaw.

Alıntıları Göster
    Kütahyaya giden 20 kişi var msn nimde hergun muhabbetin dibine vuruyoruz tanısma kaynaşma karışma oldu bizde isteyen eklesin

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.