Şimdi Ara

HAVA ER EĞİTİM TUGAY KOMUTANLIĞI - KÜTAHYA (49. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.749
Cevap
13
Favori
734.257
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba arkadaslar internetten ayzılarınızı görup üye oldum bende bende gidiyorum 90/1 HAVA ER EĞT.TUG.K.LIĞ/KÜTAHYA ulaştırma 27 sınde teslim olacagım burası hakkında gercekten cok söylenen cümleler var herseyın hayırlısı olsun Herkesin gönlüne göre olsun şimdiden hayırlı teskereler
  • şimdiden herkeze hayırlı teskereler ben 80/1 olarak yaptım orda güzel yerdir havasını saymazsanız
  • Herkese ulaşım yazmışlar ya :D
  • ben bileti aldım beyler izmir karşıyakadan kalkıyorum perşembe günü 25 şubat sabah 9 otobüsüyle 6 saat yol ...
  • 26 Şubat Cuma gecesi Saat 00:00 da Ankara Aştiden Astur firmasıyla yola cıkıorum :D sabah 5 de kütahyadayım :D
  • slmlarr .)) tertiplerim bnde 26 şubat qecesi saat 11 30 da çkıorm yola. sabh 7 de ordaım inş . piyade muhafız er
  • güncel..
  • slm arkadaşlar bende kütahya 27 sabahı oradayım inş :) bileti zor buldum ama haberiniz ola, sanki herkse kütahyaya geliyo askerliğe :D piyade muhafız eri :) istden gidecek olan varsa eklesin konuşalım, p4memati@hotmail.com, herkese hayırlı teskereler :)
  • kütahya ya bir gün erken geldim.. teslimat yarın sabah artık.. otel e yerleştim, duşumu aldım yemek yemeye çıktım..

söylendiği kadar kötü görünmüyo.. hep esnafı meymenetsiz, kazıkçı vs. şeyler duymuştum.. gördüğüm kadar tam tersi.. ilgili sevimli.. kazıkçı filan da değil.. 3.75 e üç çeşit yemek opsiyonlu, kaliteli.. ortam güzel..

inenler otogarda mavi otobüs ü görecekler.. ama inenleri toplama gibi bi durum yok.. isteyen faydalanır servisten.. telaşa mahal yok..
  • quote:

Orijinalden alıntı: fyilmazer

kütahya ya bir gün erken geldim.. teslimat yarın sabah artık.. otel e yerleştim, duşumu aldım yemek yemeye çıktım..

söylendiği kadar kötü görünmüyo.. hep esnafı meymenetsiz, kazıkçı vs. şeyler duymuştum.. gördüğüm kadar tam tersi.. ilgili sevimli.. kazıkçı filan da değil.. 3.75 e üç çeşit yemek opsiyonlu, kaliteli.. ortam güzel..

inenler otogarda mavi otobüs ü görecekler.. ama inenleri toplama gibi bi durum yok.. isteyen faydalanır servisten.. telaşa mahal yok..

tşkler bilgi için bende bir gün eerken gidiyorum
  • Son gün :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: sercan41

Selam Arkadaşlar Bende 88/3 olarak Acemiliğimi Kütahya Hava Er Eğitim Tugayı 15.Bölük te Tamamladım Bugün İznimin Son Günü Yarın Diyarbakır 2. Hava Kuvvetleri Komutanlıgına Usta Birliğime Gidicem Kütahyaya Gitmeden Önce Forumu Takip Edip Bilgi Toplamıştım Fakat Anldımki Kimden Ne Bilgi Alırsan Al Yaşamadan Gerçeği Göremiyorsun Bende 88/4 Tertiplerime Gördüklerimi Ve Edindigim Bilgileri Aktarayım İsterim Arkadaşlar Genel Olarak Bilgi Vermiş Zaten Evet Orda Para Gecmiyor Akbank Atm Kartın Olmak Zorunda 1 Ay Acemilik Yaptıgım Halde Halen Akbank Kartım Cıkmadı İşlemler Cidden Allak Bullak Orda Şimdi Diyarbakırda Cıkmasını Beklicem Kütahyaya Gidecek Arkadaşlar Yanına Pek Bişey Almasın İçerde Herşeyi Veriyorlar Çamaşır Spor ayakkabı Esoftman Eldiven Herşey Traş Takımına Kadar İlk Gün Gerçekten Tüyler Ürpertici Oluyor işlemler evraklar imzalar berber saglık kontrolu bot bağla künye ezberle hepsini aynı anla yaptırıyorlar ben öğlen 4 de teslim oldum bölüğe girdimde saat gece 1 idi bagırışlar çağırışlar tam bir eziyet ilk gün gercekten sağlam bir bünye ile gitmek gerekli ilk 1 hafta imza dı kıl dı yündü hiç bitmiyor o yüzden ilk bir hafta zor gelir herkez için ben muhafız eri olarak gittim ordan Erbaşa gönderdiler 2 gün sonra refüze oldum ve hizmet eri olarak 15. bölüğe gectim eğer erbaşta kalsaydım cidden sıyırabilirdim kafayı gidenler bilir sülüslerimiz bozuk geldigi için 35 günlük acemiliğimizi 26 güne sığdırdılar bi nebze sanslı sayılırız 1 hafta erken gittik eve bölük komutanlarımız iyi sayılırdı yine bilen bilir 15.bölük denetlemerde 1. oldu denetlemede kötü olanların vay haline zaten gayrı olmayın sık sık viziteye cıkmayın derim pek sevilmiyorsunuz ozaman pdm olmamaya bakın (piskolojik rahatsızlıgı bulunanalar için) yanınıza ilaç götürmeyin çünkü ilaçları en basta topluyorlar bi rahatsızlıgınız varsa raporunuzu götürün devamlı kullanmak zorunda oldugunuz bi ilaç varsa recete getirin yoksa ilk hafta kullanmanız cok zor olur onbası ve cavuş topragınız varsa yaşarsınız benim şahsen vardı Allah Razı Olsun Ondan Yanınıza 5-10 Paket Sigara Alın Cünkü Orda Arkadaşından Tek Dal Almak için Bile Önce Onbasına Konu Arz Edip Daha Sonra Tek Dal Sigaranın Parasını Vererek Alabilirsin Bu Gerçek Çok Rahat Değil Kütahya Biz Su Bulamazken Kd lere Kasa Kasa Su Getirirlerdi Kasımda Gidecekler için Çok Soğuk Bi Hava Onları Bekliyor Ben 31 Agustosda Teslim Oldum ilk Hafta Kulaklar Deri Değiştirdi anca yeni iyileşti valla son Haftalarda Sabah ayazı Bi Çoğumuzu Hasta Etti Malesef Havalı Bi Yemin Törenimiz Olmadı Hava Şartları Yüzünden Yemekhanede Yapıldı Törenimiz Gayrılar Orak Sallamaya Mıntıkanın bir numaralı Adamı olmaya Mahkumdur. Telefon Kartı Bol Bol Getirin Getiremeyenler de kafasını sıkmasın her bölügünü önünde paralı telefonlar var ve gercekten kartdan daha uygun tabiki cep numarası aramıyorsanız yemeklerini pek begenmedim ekmek bulmakda bizim yemekhanede cok zordu aksam 9 gibi fastfood geliyor karnı doymayanlar için ordan yemek mantıklı büyük fastfood var ama biz anca 3. haftamızda görebildik duş yapmak tam bir eziyet ilk 1 hafta yapamayanlar üzülmesin kirlenmek güzeldir Tuvalet Konusunda titiz olanlar yanına bol bol peçete getirsin yada yemekhaneden asırsın çakallık yapmayın özeelikle yemekhanede yoksa en son yemegi siz yersiniz . bölüğümüzde 3 kişi hapis cezası aldı 5 gün yeşil köşkde abartmıyorum sucları izinsiz sigara içmek di gerci biri koğuşda içtigi için girdi hapse ama oda onun mallıgı idi Gayrı Mal Numune Bu Cümleler Kulaklarınıza işler onbasılar sayesinde Ceklist Denilen Lanet Kitap Can Sıkıyor Ben 20. Sayfaya Kadar Ezberleyip bıraktım Erbaşlar 200 Sayfayıda ezberliyorlar Ulaşımla ilgili Endişeniz olmasın otogardan en fazla 5 km uzaklıkta ticari taksi 5 ytl ye götürüyor minübüsler vızır vızır işliyor zaten kaybolmazsınız ben kendi adıma kurtulduguma seviniyordum Dağıtımım Diyarbakır 2.hava kuvvetleri komutanlıgına düştügümü öğrenene kadar umarım iyi bir yerdir tertiplerime hayırlı teskereler diliyorum 88/4 tertiplerede şimdiden basarılar ve hayırlı teskereler dilerim Allah'a emanet olun

Vayy Bee Bu Yazıyı Yazalı 20 Ay Olmuş Ne aradım ne buldum Askerlik Biteli 4 Ay Oldu 460 + 120 gün geçti şaka gibi Bitmez Dedim Bittide Hayat Okuluna Başladık Şimdi. Biletlerimin Çözemizi Geldi Torunu Gelecek Yakında Gerçekten duygulandım ya bu yazıyı yazarken ne zor günler geçiriyordum benim gibi askere geç gidip (25 yaşında) ve bi o kadarda askerlikten korkan ama gerçekten kompleks sayılacak kadar korkan adamın askerliği bittide 4 ay oldu Kütahyayı Hatırlamak bile İstemiyorum İnanın Doğan Güneşte toplanıp Kütahyadan Bahsederken Bile tüylerim Diken diken oluyordu.. Usta birliği Diyarbakır 2. hava kuvveti komutanlığına düşenler diyarbakır diye sakın üzülmesin öyle rahat biryerki anlatamam hele meslekciler hizet erleri siz herkesin iç geçirdiği askerler olacaksınız usta birliği sosal hizmetler bölüğünde yazıcı onbaşı olarak yaptım çok rahattım çarşı yok deniliyor inanmayın içerde herşey var derler onada inanmayın hava alanının dibindesiniz uçaktan inip hemen teslim olursunuz sosyal hizmetlerde iseniz silah yok nöbet yok otocular haricinde zor olan bier yok şimdiden herkese hayırlı teskereler Allaha emanet olun
  • bitmiyor uleennnyy bitmiyor :( torunlar çok bekletmeyin
  • Dante hangi bölüktesin tertip ? Ben 10. bölükteyim dün yemin ettik, haftaya cumartesi dağıtım iznine gidiyorum istanbula. Bu arada eskişehir astsubay orduevine düştüm hizmet eri olarak Allaha emanet olun.
  • Orijinalden alıntı: freix

HAVA ER EĞT.TUG.K.LIĞI/KÜTAHYA / ULAŞTIRMA

28.02.2010' teslim oluyorum. Artık orda bulusuruz

90/1 Herkese hayırlı teskereler

RİZE / ARDEŞEN

freix@msn.com

vay beee zaman ne çabuk geçmiş.. yemin törenide bitti... 30 günü geride bıraktık..
  • allah kütahyaya havacı olarak gelenlere allah yardım etsin özellikle 7. bölüge düşenlerin allah yardımcısı olsun acemiligi bitmez 35 gün boyunca ölüp ölüp dirilir böyle bir memleket görmedim ben
  • kütahya ya düşen biletlerim buradan faydalı bilgilere ulaşabilirler. upp
  • arkadaşlar bende yarın teslim olacağım kütahyaya
    lakin yazılanları okuyunca geç gitme planı yaptığım için pişman oldum
    akşam 5 gibi ancak orda olucam
    sanırım gece yarısına kadar oyalanıcam
    eyvah eyvah
    bide orda dayım var aslında keşke onda kalsaymışım 1 gece
    hata yaptık tüh tüh
  • quote:

Orijinalden alıntı: kütahya_kütahya

allah kütahyaya havacı olarak gelenlere allah yardım etsin özellikle 7. bölüge düşenlerin allah yardımcısı olsun acemiligi bitmez 35 gün boyunca ölüp ölüp dirilir böyle bir memleket görmedim ben

bende 7. bölükteydim ama 8 daha kötüydü
  • arkadaşlar bizim biletler (333) ne zaman yemin törenine giriolar ona göre hazırlayalım kendimiz :D
  • 
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.