Şimdi Ara

T-Balancer fan kontrolcüsü video incelemesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
9.410
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Fan kontrolcüleri sessiz bilgisayar isteyen kullanıcıların daima ilgisini çekmiştir. Bu tarz ürünleri kullanarak internette sörf yaparken, film izlerken veya arkadaşlarınız ile mesajlaşırken bilgisayarınızın fan sesini büyük ölçüde azaltıp rahat bir kullanıma kavuşulabilirsiniz. Bu videomuzda kendi yazılımı üzerinden kontrol edilebilen ve oldukça gelişmiş fonksiyonlara sahip T-Balancer kontrolcüsünü test ediyoruz.

Videomuzda T-Balancer'ı detaylarıyla inceliyoruz.

• Ölçüler: 105 x 83 x 25 mm (4.13 x 3.27 x .98 inches)
    • 4 fan kanalı her kanal 15 Watt (1.25A), toplamda 60 Watt
    • Güç tüketimi : 5V/ 50mA
    • Molex üzerinden güç, USB üzerinden iletişim
    • Açık kaynak kodlu iletişim protokolü
    • İnternet üzerinden yazılım güncelleştirme

Firma ve Fiyat Bilgisi

Sayfanın Linki : http://www.pcargestore.com/main/product_detail.asp?pro_ID=114&sub_cat_ID=0&cat_ID=29

• Bence son derece kullanışlı bir alet olmuş, yeni sistem toplarken aklımda olacak bir parça Güzel bir inceleme teşekkürler.
  • Güzel bir inceleme olmuş 1 tane alayım bundan debi de ölcüyormuş fireballden aldıgım indükator bi işe yarasın :)
  • Ürünü pcargestore da gördüm 121 $+ kdv diyor baya para arkadaşlar.İnceleme süper olmuş bu arada..
  • valla bana yazılımla çalışması çok hoş geldi ama yazılımı iptal edincede aynı ayarlarda çalışıyomu ben sevmem öle altta program çalışsınbazen çok kasınca antivirsü bile kapatıyorum benama fiyatı biraz pahalı gibi ben o paraya kasanın her tarafına fan takarım
  • 122 mı kafayı yemısler
  • Öncelikle ilk defa bir video incelemeyi beğendim göreceli olarak enderin yaptıkları başarılı oluyor

tebrikler

gelelim yorum ve sorulara

birinci keşke ürünün şuan için temin edilebilir olup olmadığını olsa bile nerden olabileceğini yazmış olsaydınız

ikinci olarak bu ürünün bir hafızası falan varmı yani mesela biosta gezinirken fanlar full hızdamı çalışıyor programı olmadan ayarlağımız hızda çalıştırmak mümkün mü?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CoxeD -- 24 Eylül 2007; 2:30:38 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: ibrahimant

Ürünü pcargestore da gördüm 121 $+ kdv diyor baya para arkadaşlar.İnceleme süper olmuş bu arada..

İnceleme güzelde fiyat kötü.121 $+kdv ne demek delirmiş bunlar.
  • İncelenen ürün güzelde fiyatı kötü , ayrıca incelemede fanların bağlantısını , devirlerin değiştiğini göremedik. Analog sensör ne , dijital sensör ne ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: bwhiteshark

İncelenen ürün güzelde fiyatı kötü , ayrıca incelemede fanların bağlantısını , devirlerin değiştiğini göremedik. Analog sensör ne , dijital sensör ne ?

ürün gerçekten çok kullanışlı fakat fiyatı çok yüksek.. en iyisi daha ucuz çözümler...
  • pehh ürün süper olsa da bu fiyata değmez bence
  • ürün güzel ama kasanın ön tarafına birde dijital lcd ile bağlansa ne kadar şık olurdu. tadından yenmezdi. belki ozaman fiyatı değerdi.
  • Bilgisayarı açma tuşuna bastığım andan itibaren tüm fanlar istediğim hızda dönmeye başlıyor mu?

Yoksa windows açıldığında mı??
  • @razorback

Ürün çalışmaya başladığı andan itibaren fanları kontrol etmeye başlıyor. Programa fanları kontrol etmek için ihtiyaç duymuyor.
  • Ozmn çok güzel bir ürün ama fiyatı maks 30usd +kdv olabilir heralde...
  • Kasanin icerisinine 12 cm ve uzeri dusuk devirli "ball bearing" fanlardan 4 tane tkarim. hem ses olmaz hem de buz dolabi gibi calisir. Ustelik bunun gibi yazilim vs derdi olmaz. Daha da guzeli o dort fani bunun 1/4 u fiyatina aliyoruz.

Fani kasaya montelerken araya kucuk kucuk kaucuklarida tutturduk mu tamamdir. Tek cikan ses islemcinin kendi fan sesi kalir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tensi -- 16 Ocak 2008; 16:10:27 >
  • güzel bi ürünmüş doru düzgün yerleştirilirse derli toplu bi fan kontrol ünitesi olur .
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.