Şimdi Ara

AeroCool GateWatch

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
118
Cevap
0
Favori
5.868
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kocaman bir lcd ekranı ve birsürü düğmesi ile AeroCool GateWatch, fan kontol cihazlarının nerelerden nerelere geldiğinin en güzel örneklerinden biri olsa gerek. Klasik ince, fazla slot işgal etmeyen türevlerine göre boyutları biraz daha fazla olsada panelin ortasındaki devasa lcd ekran bu büyüklüğün sebebini hemen gösteriveriyor. Bu kocaman ekranda aynı anda fan hızını, sıcaklığı, saati, alarm ayarını ve birde kasanızın içindeki ses durumu gösteren equalizer'ı görmek mümkün.

2 adet 5.25" yuvaya takılan GateWatch'un 4 adet sıcaklık sensörünü kullanarak bu sensörlerin bağlı olduğu ekran kartı, işlemci, sabit disk ve kasa fanlarını ister otomatik, ister el ile kontrol edebilir ve o anki sıcaklık değerlerini üstündeki ekranda görebilirsiniz. Ürüne bağlanabilecek fan konusunda sıkıntı yaşamanız zor çünkü her kanal 12v ve 1.7A'lik fanları besleyebiliyor. Zaten ürüne bağlı fanlardan birinde problem çıkarsa sistem alarm veriyor ye lcd'nin rengi kırmızıya dönüyor. Eğer sensörler sizin belirlediğiniz bir sıcaklıkığın(25-90C) üzerinde ölçüm yaparsa sistem yine alarm vererek sizi uyarıyor.

Ürünün kullanımı çok rahat ve pratik. Her fonksiyon için farklı bir tuş olması kullanımı çok kolaylaştırıyor. Fan kontrolü ve diğer alarm, hız ayarlayıcı gibi tuşların dışında birde ses kontrolü yapan ve ürünün lcd ekranının arka ışığını değiştiren tuşlar bulunuyor.

Sonuç olarak estetik, kullaışlı bir fan kontrolcü yapan AeroCool'ün ürünü biraz basit kalıyor. 2 adet 5.25" yuva kaplayan GateWatch'a, 4 fan ve ses kontrolü dışında eklenebilecek usb portları, kulaklık çıkışı gibi birçok özellik mevcut. AeroCool belki ilerde bu eksiklikleri tamamlayan yeni bir ürün çıkarabilir. Ürünün şu anda 2 farklı rengi mevcut. Bunlar gümüş ve siyah. Ürünün fiyatı ise ülkemizde DijitalCenter'da 59$ + Kdv ye satılıyor ...

Sayfanın Linki : http://www.cluboverclocker.com/reviews/controllers/AeroCool/GateWatch/

• Çok güzel bir ürün ben önsipariş vericektim ama 3 pin(rpm senrörü)olmaz ise fanları kontrol edemiyor
  • güzel bir ürün bence en iyi fan controller bu
  • süper bi ürün ama süperde parası vardır şimdi bunun offf offf
    Devlet böle şeyleri vergisiz yapasaya off off
  • Çok pahalı deyil 60$
  • Cok iyi gozukuyor kısa surede edinmek lazım..
  • kaç c aralıklarla ölçüyor o önemli 0 altı ölçüm yapamıyorsa....
  • Parayı ayırdım ben gelmesini bekliyorum, Merak ettiğim önemli noktalar acaba sıcaklık belli bir değerin altına düştğünde Fana giden gücü tamamen kesip durdurabiliyor mu? Birde bu otomatik işi belirlenen sıcaklığa göre rpm atayarak otomatiğe bağlama anlamına mı geliyor. Bu iki işi yapıyorsa gerçekten çok güzel olur.
  • Good question Lee...

Unfortunately the probes will not measure below 0C. When the temp drops below 0C the alarms goes off

Sanırım 0 ın altını ölçmüyor.
  • Alarım şaftı kayıyor diyo
  • s1f1r1n at1n1 ölçen fan controller varm1 hangisi
  • valla tam heveslendim alyım diyecektim ki????
    one be kardeşim 2 adet 5.25" çok be
    zati hiç boş yer yokki anlaşılan dvd ile cdrw yi satıp bi kombo almak şart oldu
  • Sanırım bu konuyu benden başkası hortlatamazdı.

Sorun şu ki ürün hakkında bir kaç forumdaş ile görüşmeme rağmen temin edemedik.
    Kim bilir belki halen bir yerlerde satılıyor olabilir.

Duyanların ve görenlerin insaniyet namına PM ile bildirmeleri rica olunur.
  • Biraz bekle geliyor çok az kaldı
  • quote:

Orjinalden alıntı: fenomenhaa

Biraz bekle geliyor çok az kaldı

Başar ile en son görüşmemde sizinde bu üründen temin etmek istediğinizi ve bir türlü
    bulamadığınızdan bahsetmişti.

Sizden ricam olacak ürün piyasadayken almak nasip olmadı ama gelince irtibat kurarsak
    çok memnun olurum.

Teşekkürler.
  • quote:

feno nihayet bulabiliyormusun uzun zamandir ariyordun yaw ben bile bakmistim buralarda belki bi care diye ama yoktu son hatirladigimda benim iceberq aldigim zamanlardi galiba banada pm cakarmisin geldiginde fiyat ve yeri ile ilgili
  • Ben de istiyorum mümkünse
  • gerçeketn çok güzel bende kandalf için arıyodum böyle birşey
  • http://www.markom.com.tr/forum/topic.asp?TOPIC_ID=4788

http://www.nealsak.com/v21/popup_image.php?pID=40630&osCsid=a3e54ddbaa16990c43397135c5b4741a

quote:

Orjinalden alıntı: BeyazBüyü

quote:

Başar ile en son görüşmemde sizinde bu üründen temin etmek istediğinizi ve bir türlü

Sizden ricam olacak ürün piyasadayken almak nasip olmadı ama gelince irtibat kurarsak
    çok memnun olurum.

Teşekkürler.

• verdiğiniz link için teşekkürler ancak ilanı açan kişi ürünü satmış.

sıfırını bekleyelim artık
    quote:

Orjinalden alıntı: hasok

http://www.markom.com.tr/forum/topic.asp?TOPIC_ID=4788

http://www.nealsak.com/v21/popup_image.php?pID=40630&osCsid=a3e54ddbaa16990c43397135c5b4741a

quote:

Orjinalden alıntı: BeyazBüyü

quote:

çok memnun olurum.

Teşekkürler.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.