Şimdi Ara

Yeni Sistemde Hesap Güncelleme- E-mail ve Şifre değişimi(SS'Lİ ANLATIM)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
12.410
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Siteye login oluyoruz ve karşımıza bu uyarı cıkıyor...

Bize anlatmak istediği kısaca hesap bilgilerimizi tekrar gözden gecirmek.
    Bu mesajı gördükten sonra Knight Online Account umuzun kayıtlı e-mailine giriş yapıyoruz.
    Size böyle bir mail geliyor. hesabınızın güncelllenmekte oldugunu söylüyor ve bir anahtar kodu veriyor.

Sizin siteye girmeniz gerekiyor. resmi site olanwww.knightonlineworld.com'a.
    Siteye giriş yapıyoruz ve bu sefer güncelleme bilgisi dışında bir ekran geliyor:
    Bu ekranda size itemlerinizi kitlemek ve açmakta yardımcı olacak gizli sorunun yanında 3 değişik gizi soru ve yanıtı veriyor. Bunları teker teker yazıyoruz. Ardından anahtar kodu istenen yere e-mailimize gelen güncelleştirme mailindeki anahtar kodunu yazıyor/yapıştırıyoruz.Yolla butonuna basıyoruz

Eğer anahtar kodunu kaybettiyseniz E-mail anahtarı bölümünün yanındaki ''Anahtar Kodumu Kaybettim'' butona basın.

E-MAİL DEĞİŞTİRME
    Güncelleştirmeyi yaptıktan sonra siteye giriş yapıyoruz ve e-mail değişimi bölümüne tıklıyoruz.

Tıkladıktan sonra acılan ekranda sizin güncelleştirme sırasında girdiğiniz 3 gizli sorudan herhangi bir tanesinin sorusunu soracak ve sizden gizli yanıtı isteyecek.gizli yanıtın altınada yeni e-maili 2 sefer yazmanızı istiyor.Giriyor ve yolla diyoruz.

Ardından yeni e-mailimize aktivasyon mailinin gelmesini bekliyoruz. bi sorun olmassa hemen gelir. mailimize giriyoruz ve e-maili acıyoruz.
    Daha sonra resimde görüldüğü gibi bir link var. o linke tıklayarak account umuzu aktif ediyoruz.Ve e-mailimiz değişmiş oluyor...

ŞİFRE DEĞİŞİMİ
    Siteye login oluyoruz.Ve Yenileme/Şifre Değişimi butonuna tıklıyoruz.

Yine güncelleme sırasındaki sorulardan birisini soruyor ve gizli yanıtı bizden istiyor. gizli yanıtı giriyor ve ardından 2 defa yeni sifremizi giriyor ve yolla diyoruz.Artık Yeni şifremizle site ve oyuna login olabiliyoruz.

Not:Resimler tamamen bana aittir hiçbir yerden alıntı yoktur.
    Not:resimlerde g-mail ve mynet hesapları olarak farklı hesaplar kullanılmıştır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Güven -- 23 Eylül 2007; 20:59:23 >

• hiç mi yorum yok
  • o kadar uğraştım sizin için
  • insanların yorum yazıp yazmaması bir sürü nedene baglıyabiliriz.suan onlar emımın baska konuda msg yazıyolardır.güzel konu açmıssın elbette bakacaklar buraya bır sürü kişi konu acmıstı buraya önceden bravo
  • Ellerine Saglık.
  • Tşk. Bana Yaradı..
  • quote:

Orjinalden alıntı: peka

insanların yorum yazıp yazmaması bir sürü nedene baglıyabiliriz.suan onlar emımın baska konuda msg yazıyolardır.güzel konu açmıssın elbette bakacaklar buraya bır sürü kişi konu acmıstı buraya önceden bravo

2-3 sayfalara düşerse kimse bakamıyacak
  • emegine saglık kardes cok sagol
  • güzel paylaşım olmuş up bilmeyenler için
  • benim bi sorunum var sitede hesap güncelleştirmelerini yaparken sayfa görüntülenemiyor dedi daha sonrada siteye login olamadım her zaman dns hatası veriyor ben bunu nasıl düzelticem siteden arkadaşın gold premiumlu charıyla türkçe ticket attım durumu anlattım fakat biz arkadaşınızın durumu için üzgünüz bu ticketı senin değil onun atması lazım falan yazdılar iyi atayım ben ticket ama siteye login olamadan atamamki
  • detaylı anlatımın ıcın tesekkurler guzel olmus
  • eline saglık guzel calısma...
  • faydalı bilgiler saol
  • teşekkurler
  • Up.
  • Saol dostum emegine saglik
  • arkadaşım benim sorunum şu e-mail deiştiriken mynet yazacağıma hotmail yazdım şimdi account olamıyorum ne yapmam gerekiyor.
  • UPUPUPUP
  • Saol iyi olmş
  • çok uygun ve basıt bı sekılde olmuş çok güzel tşk ettik ...
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.