Şimdi Ara

## Transcend'den 1066MHz'lik DDR-2 Bellek Kiti ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.295
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  ## Transcend'den 1066MHz'lik DDR-2 Bellek Kiti ##

Önde gelen bellek üreticilerinden Transcend, yüksek performanslı yeni DDR-2 bellek kitini duyurdu. Firmanın aXeRam serisinden çıkan yeni bellek kiti 1GB'lık 2 modülden oluşuyor. 6 katmanlı özel PCB'ye ve firmaya özgü soğutucuya da sahip olan yeni bellek kiti 1066MHz'de çalışımakta. 2.1v'de 5-5-5-15 zamanlamaları ile gelen Transcend'in yeni performans kiti Enhanced Performance Profiles (EPP) teknolojisini de desteklemekte. Elimize ulaşan bilgilere göre, kartın yurt dışı satış fiyatı yaklaşık 145 avro civarında olacak.

• Anakartlar DDR3 diyo, ama bellek üreticileri DDR2 diyo...

Ben anlamadım bu işi yahu
  • pazara yeni oyuncular girsin ki ddr3 ve diger firmalar kendine her yönüyle ceki düzen versinler
    haber için teşekurler fx
  • DDR ram var bende, ve bi ara gittiğimde DDR2 ramle olan farkını gösteren bir broşür gördüm.
    %60 gibi bir farktan söz ediyordu.
    Ama DDR3e bakıyorum bakmasına ama, sanki DDR2den farkı yok gibi
  • quote:

Orjinalden alıntı: soothsayer312

DDR ram var bende, ve bi ara gittiğimde DDR2 ramle olan farkını gösteren bir broşür gördüm.

Hikaye !!

Yok öle bişi, Asrock, un DDR ve DDR2 anakartında yapılmış bir test vardı, toplam fark %5 i geçmiyor.
  • ne var yani bende ddr 400 var mis gibi de performansı var fiyatlar ucuzlasın direk ddr4teyim
  • ddr2 daha iyi şuan tabi hızlarıda oldukça yüksek ... ddr3 daha çok hızı destekliyor gibi gözüsede 7-7-7 gibi zamanlamalarla iş yapmaz ... ddr2 sistem yoplayan biri 2 sene boyunca gider rahat olun zaten power kullanıcılar için 2 sene uzun bir zaman
  • quote:

Orjinalden alıntı: Gündoğdu

quote:

Orjinalden alıntı: soothsayer312

DDR ram var bende, ve bi ara gittiğimde DDR2 ramle olan farkını gösteren bir broşür gördüm.

Hikaye !!

Yok öle bişi, Asrock, un DDR ve DDR2 anakartında yapılmış bir test vardı, toplam fark %5 i geçmiyor.

Sağolasın birader aydınlattığın için. Demekki gördüklerimizle olağan şeyler bir değil ibaresini yeniden yaşadım teşekkürler

• DDR ve DDR2 arasında dağlar kadar fark var ama aynı farkı yüksek gecikme süreleri olduğundan DDR3 için söyleyemem...şimdilik kral DDR2
  • quote:

Orjinalden alıntı: toonjai

pazara yeni oyuncular girsin ki ddr3 ve diger firmalar kendine her yönüyle ceki düzen versinler
    haber için teşekurler fx

transcend yillardir ram uretiyor, yeni oyuncu degil. ha dersen ki "tesekkur edeyim, mesaj sayim artsin" o ayri
  • ya şunun zamanlamasını cas4 yapamamışlar ya yuh diyorum piyasadan bundan var ne yani bu bir gelişme değil ki!
  • Bence DDR ile DDR2 arasında ciddi boyutta bir fark var değerler o kadar göstermesede (bende DDR kullanıyorum ne yazıkki )
  • bende DDR3 ün bekleme zamanlarının yüksek olduğunu ve DDR2 ile fiyat karşılaştırması yapıldığında ddr2 nin çok daha mantıklı olduğunu duymuştum
    ama bir sorum olacak şimdi biz gidip 1066mhz DDR2 alsak bunu anakartımız(800-ddr2 uyumlu) destekleyecekmi?
    1066ddr2 destekli yeni bir anakartmı almam gerekli?
  • windows vistanın kendi performans değerlendirmesinde benim ddr ramler ddr2 lerden daha yüksek puan alıyor.. ddr ramdekiler kadar düşük gecikme değerlerinde ddr2 bellek bulamazsınız... o yüzden arada bir fark yok sayılır..
  • quote:

Orjinalden alıntı: ozturert

quote:

Orjinalden alıntı: toonjai

pazara yeni oyuncular girsin ki ddr3 ve diger firmalar kendine her yönüyle ceki düzen versinler
    haber için teşekurler fx

transcend yillardir ram uretiyor, yeni oyuncu degil. ha dersen ki "tesekkur edeyim, mesaj sayim artsin" o ayri

bence türbünlere oynama arkadasım mesaj sayımı artırmaya calışsam coktan bahsettigin sayılarda olurdum.zira cok uzun süredir bu forumun kullanıcısıyım.boş işlerle ugrasmanın anlamı yok

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.