USB Kablosuyla PC telefonu görmüyor?
7 Cevap110591 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

416 Mesaj
21 Eylül 2007; 16:28:59 

Arkadaşlar Sorun bilgisayarıma usb kablosuyla bağlanamıyorum.

CD den Nokia PC Suite i kurdum

USB kablosunu takıp bağlanmayı deniyorum telefonu görmüyor.

Eksik bir şey mi yaptım.???

Yaşlanmadan akıllanmayı çok isterdim. (B.SHAW)

827 Mesaj
21 Eylül 2007; 19:36:38 

Aynı sorun bende de var. İtitire itttire bi yol buldum :) Sistem özelliklerinden Aygıt Yöneticisine girip alt sıralarda Portable Devices de N80 i görünüyor ve üstünde kocaman bi çarpı ! N80 e çift tıklayıp cihazı aktif hale getiriyoruz çarpı kalkıyor. Sonra yine n80 üzrine sağ tıklayıp Sürücüyü Güncelleştir diyince güncelliyor, aygıt yöneticisiini kapatıp kabloyu takınca tanıyor. Ama bunu kabloyu her çıkarıp takıtığımda yamak zorunda kalıyorum.

stjunex

348 Mesaj
21 Eylül 2007; 19:47:48 

http://www.nokia.com.tr/A4356022 Bu linkten kablo sürücüsünü kurarak deneyin birde...

4315 Mesaj
31 Ağustos 2010; 4:44:48 

bnde o dediğin portable devices yok S:

galaxy s wifi 5 satilir

25 Mesaj
17 Temmuz 2011; 19:20:04 

e72 telefonu pc ye bağlayamıyorum...
sistem aygıtlarına girince tel görününüyor ve üzerinde dikat uyarı işareti var sağ tıklayınca
"windows bu donanım için aygıt yükleyemiyor.
sÜrücü bozuk yada eksik olabilir" (kod 39) yazıyor

sürücü güncelleme yapınca "yazılımın güncel olduğunu" yazıyor

tel içerisldede (sw güncelle)güncelle deyince yine tüm uygulamalar güncel yazıyor

yardımcı olursanız sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ysmercan -- 17 Temmuz 2011; 19:23:13 >

25 Mesaj
18 Temmuz 2011; 1:11:38 

cepte hem telefona hemde hafıza kartına tekrar format attım pc de ovi ve nokia ile ilgili herşeyi sildim ve malesef yine usb ile bağlanmıyor sw güncelleme yaptım yine tüm uygulamalar güncel yazıyo:((

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

69 Mesaj
15 Ağustos 2012; 22:33:13 

Bende benzer sıkıntı oldu. Başka kablo ile denedim yine olmadı. Sıkıntıyı çözmeye çalışırken telefonu yere düşürdüm. Sonra baktım, kendiliğinden düzeldi, ne alakaysa!

2 Mesaj
22 Haziran 2013; 13:07:33 

AYNI SORUN BENDEDE VAR YA BİLEN BİRİSİ VARSA LÜTFEN YARDIM ETSİN HTC SENSE XL TELEFONU ORJİNAL KABLOSUYLA PC BAĞLIYORUM TELEFON ALGILIYO KABLOYU AMA PC GÖRMÜYOR HİC BİRSEKİLDE TELEFONDAN DİSK YÖNETİMİ - USB BAĞLANTISI - HTC SYNC MODUNU SECTİM OLMADI HATA AYIKLAMA AKTİF PASİF HEPSİNİ DENEDM AMA PC DE TIK YOK

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Mobil Cihazlar] » Cep Telefonu ve Aksesuarları » Nokia » USB Kablosuyla PC telefonu görmüyor?
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.164