Şimdi Ara

HTC TYTN II İNCeLeME-2 taraflı ses kayıt özelliği-habersiz!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.632
Cevap
9
Favori
258.590
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    YERLEŞİK GPS, 3MP KAMERA, ÖN KAMERA(3G DESTEĞİ), Wi-fi , Q-WERTY- KLAVYE- 256 ROM-128 RAM- MİCRO SD DESTEĞİ-SÜRGÜLÜ KAPAK TASARIMI- 1350 MAH pil - 7 saat Konusma süresi...

arkadaşlar yurtdısından arkadaş vasıtasıyla tytn II getrittim 1200ytl ye..
    1 gündür kullanıorm... işte ilk izlenimlerimm

1- 6680 ve n95 kulanmış biri olarak söyleyebilirim ki ürün bunları kıyasla çok hızlı.. n95e göre daha hızlı açılıyor windows mobile yüklü olmasına ragmen..
    2- Kamerası n95 ile kıyasladıgımda yeterli ama iyi değil, 6680 ile kıysladıgımda iyi..
    3-ilk defa pda telefon kullanmaya bu cihazla başladım, cihaz birçok fonksiyonu bi arada bulunduran bişi, teli ilk elime aldıgımda çok iyi bi telefon kullanıcıs olmama ragmen bocaladım..
    4- gps de bir harita yükleme hakkın var ve cd içersinde tomtom un en son versiyonu geliyor, bir harita yüklü olmasına ragmen program full olarak elimizde oluyor,yani 1 harita var ve full özellikler(sesli yönlendirme dahil)
    program cihaz içinde yüklü değil cd den yüklüyoruz
    5-cihazda qwerty klavye var msnde ve mesaj da inanılmaz rahalık ve hız kazandırıyor, tuşlara basıldıdıgında ekranda gözükme hızı çok iyi
    6-cihazın kutu içerigi ilk açıldıgında gerçekten -ulan ne çok şey varmış- dedirtiyor gerçekten yıgınla kagıt dolu
    7- cihazda hafıza kartı yok micro sd ile çalışıyor
    8-cihazın ahize bölümünde 4 farklı led yanıyor 2 solda ve 2 sagda olmak üzere bunlar bluetooth u kullanıldıgında gps vs msj geldiginde farklı renklerde bize uyarı veriyor..
    9- Konusma ve ses gönderme yetrerli
    10- wireless yeterli karşı binada ve açık alanda inşaatta kullanılan interneti 10. katta olmama ragmen kullanabiliyorum,baglantı kopma olayı n95 deki gibi hiç yaşanmıyor..
    11- Telefonu aldıgımda ekran ışıgnını hiç sönmedini gördüm nası olacak nası çözecem diye düşünürken telefona hard reset attım ve ışıgı artık bi süre sora kendisi kapatıyor ve bekleme moduna geçiliyor..
    12- yabancı forumlarda okudugum gibi yazılımsal sorun sadece ışık olayında karşılaştım onun dısında telefon eylülün 8inde çıkmıs olmasına ragmen ilk yazılımda tarafımda 4,5 aldı..
    13- kutu içersinden ekran koruyucuda çıkıyor bunu ekrana yapışrmnaz gerekiyor,bu telefon parmaklada kullanıldıgı için %100 şart diye düşünüyorum..
    14- cihazın en güzel özelliği htc touch modelindeki 'TOUCH' özellikleri küp hariç bunda kullanabiliyoruz.. demek istediğim rehberemi girdiniz ekrana parmagınzla bası p yukarı iteleyin ekran yukarı gidiyor.. .HARİKA BİR ÖZELLİK!!!
    15- TELefonda flash yok reism çekrken gece ışık konusunda sorun yaşanabiliyor ama beinim için bu sorun değil bukadar özellikli bi telefonda inanın kamera diger planda kaldı benim için..
    16- telefon ingilzce ama dikkaitimi çeken birşey var garanti kagıdında Türkçe bilgiler ve telefon görünüyor- bu da demektir ki telefon ülkemze 1 sene sora da olsa getirilme ihtimali yüksek..
    17- cihaz windows mobile 6 ile yüzde yüz uymluluk içersinde dikkatinizi çekmek istedigim nokta cihaz wm 6 için spesifike edilmiş..
    18- cihazda htc nin kendine özel ekranı var bu ekranda hava durumunu gibi bisürü bilgilere erişilebiliyor GERÇEKTEN HARİKA BİŞİ...
    19- cihazdan windows un özelliği olan TÜrk tv ve radyolarını dinlmek ve izlemek mümkün gerçekten bu özelliğe bayıldım.. tv de görüntü kaybı olmuyor ekrana yansıtma hızı yeterli hatta iyi diyebiliriz..
    radyo dinleme olayı ise gerçekten ayrı bi hava..
    20- Cihaz n95 deki gibi sadece 1 program çalıştırmıyor- yani hafıza dolu gibi yada pat diye program kendi kendine kapanmıyor- şöyle diyeyim msn de arkadaşlarınla wirelss ile chat yaprakn biyandad yine wi fi ile radyo dinleyebiliryorsunz, msj-başka program açabiliyorsunuz, cihazda tıkanma hiç yaşamadım,inanılmaz birşy!!
    21-internete girme ve yükleme hızı iyi- fakat telefona java ve flash yüklemek gerekiyor buna da şuan fırsatım olmadı.. keşfede keşfede gdiyorum... :)
    22-cihaz iyiderece kişiselleştirlebilir durumda.. hiç bi sıknıtı yok...
    23- NOKİAya göre program seçeneği gerçekten çok fazla..
    24- windows mobile ile xp %100 uyumluluk ile çalışıyor, ilk bagladıgımda bütün bilgisayardaki mail , rehber vs. hepsini telefona yükledi, telefonumdan ayrıyetten mail yapma gibi bi sıkıntı yaşamadım, hepsi kullanılabilir oluyro senkrozizasyon sonrasında..
    25- Bunun dısında windows hotmail deki mailleriniz hesaba telefonla giriş yaptıktan sora daha açık tabirle msn e baglandıktan sonra mail kutnuz artık telefonunuzda oluyor.. istediginz zaman gerek gprs gerkese wi fi ile maillerinizi kontorl edebiliryosnz hem hotmail i hemde şirketinize özel maillerii okuyabiliyorsnuz bu demektirki birden çok mail ile işlem yapbilir mail alıp mail gönderebilirisiniz..
    26- ekranı kaldırma özelliği gerçekten çok hoş yatttıgınz yerden tv vs izleyebiliyorsnuz...HARİKA!!
    27- Diger çok hoş bi özellik msnde biri size titreşim gönderdiginde telefonnunz titriyor, ilk elimdeyken irkildim ama anladım ki titretmişler... :):) ve ana ekrandan kim size ne yazmıs anlık görebiliyorsunz cevaplamak istediginizde parmagınızla o ekrana tıklıosunuz msn tam sayfa açılıoyr...
    şimdilik aklıma gelen bunlar.. ürüne ait resimleri koyuorm ama bu benim kendi cihazıma ait resimler değil...
    28- USB ile şarj imkanı kutu içinden çıkan kabloyla mümkün..
    29- Telefona sim kartı bataryayı çıkarmadan takıyoruz..
    istege göre videolu inceleme yapabilirm..

TELEFONUN ÖZELLİKLERİ VE 3BOYUTLU GÖRÜNTÜLERİ (İNGİLİZCE)
    http://tytnseries.htc.com/htctytn2.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tuncayt -- 19 Mart 2009; 1:55:10 >

• Deneyimlerini paylaştığın için teşekkürler.Bende şu an kjam kullanıyorum ve bu cihazı almak için can atıyorum.Nasıl aldığını anlatırmısın,kayıt yapıldımı.Birde artık vga ekranlara geçilmişken bunda da olsa iyi olurdu diye düşünüyorum.Tek eksiği o gibi geliyor bana.Bunun dışında hayalimdeki makinayı yapmışlar.
  • cihazı arkadaşımdan ricaettim romanyadan aldı ve bana getirdi.. havaalnanıda falan hiç bi soun çıkmadı, kaydettirme işini ise diger bi arakadaşımın babasının pasaportunu alarak turkcell ekstraya gittik, bu arada pasaportun kime ait olup olmadıgnı vs. hiç bişi sormadılar, kayıt işlemi 5dk dan az sürdü ve 5ytl tuttu...
    vga ilerde bütün pdalarda olacak ama şuan için batarya sorunu göz önünde alındıgında erken diye düşünüorumki yeni çıkan çogu cihaz vga değil..

bu arada batarya n 95 ile karşılaştıgında 2-3 katı diyebilirz...
  • pahalı olmasına ragmen ozellıklerı ıyı gorunuyor fazla anlamam bu telefonlarda ama guzel bılgıler.
  • Hayırlı uğurlu olsun Tuncay. İlk çıktığı zamandan beri cihazın meraklısıyım ve ciddi manada düşünmeye başladım bu cihazı. Diğer bir çok pda'dan farklı bir tasarımı var bir kere. Ve anlattıklarına göre de epey hızlı ve kaliteli.
    Sormak istediklerim var.
    1-Şarjı ne kadar gidiyor? Çok önemli bir mesele bu. N95 kullanmışsın. N95 kaç gün gidiyordu bu kaç gün gidiyor şu anda?
    2-Cihazda otofokuslu 3 mpx kamera var. Örnek resim verebilir misin hem telefonun resimlerini hem de telefonun çektiği resimleri
    3-Ekranın da dokunmatik olduğunu bilmiyordum. Şaşırdım. Kullanılabilirlik nasıl?
    4-Kızak kalitesi nasıl? Farklı bi kızak sistemi var. Hem açılıyor hem de ekran yukarı kalkıyor. Yani kaliteli duruyor mu. Bozulma ihtimali nedir?
    5-Boyutları ve ağırlığı sorun yaratıyor mu? Yani 190 gr bir cihaz. Çok hissettiriyor mu kendini?

Şimdilik bu kadar. Aklıma geldikçe sorarım.
    Ha aklımdayken. Arkadaşın vasıtası ile bi daha getirebiliyor muyuz

Burada da teknik özellikleri mevcut
    http://forum.donanimhaber.com/m_17089657/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PHI -- 21 Eylül 2007; 5:30:29 >

• Cihaz gercekten harika. Bende TOSHIBA G900 ile bu cihaz arasında kaldım. G500 almayı düşündüm bi ara ama sonra farkettim ki G900 de dokunmatik ekran, kayar kapak Q klavye ve WM6 var. Bu 3 özellik yeterli gibi ama HTC de gercekten muhtesem. AH BİRDE G900 ü inceleyen olsa?

[/url]]RESİM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Digitall06 -- 21 Eylül 2007; 7:04:26 >

• videoda isteriz:)
  • quote:

Orjinalden alıntı: PHI

Hayırlı uğurlu olsun Tuncay. İlk çıktığı zamandan beri cihazın meraklısıyım ve ciddi manada düşünmeye başladım bu cihazı. Diğer bir çok pda'dan farklı bir tasarımı var bir kere. Ve anlattıklarına göre de epey hızlı ve kaliteli.
    Sormak istediklerim var.
    1-Şarjı ne kadar gidiyor? Çok önemli bir mesele bu. N95 kullanmışsın. N95 kaç gün gidiyordu bu kaç gün gidiyor şu anda?
    2-Cihazda otofokuslu 3 mpx kamera var. Örnek resim verebilir misin hem telefonun resimlerini hem de telefonun çektiği resimleri
    3-Ekranın da dokunmatik olduğunu bilmiyordum. Şaşırdım. Kullanılabilirlik nasıl?
    4-Kızak kalitesi nasıl? Farklı bi kızak sistemi var. Hem açılıyor hem de ekran yukarı kalkıyor. Yani kaliteli duruyor mu. Bozulma ihtimali nedir?
    5-Boyutları ve ağırlığı sorun yaratıyor mu? Yani 190 gr bir cihaz. Çok hissettiriyor mu kendini?

Tekrar merhaba..
    1- ürünün şarjı ilk aldıgımda full wireless açık ve ekran ışıgı sönmeden yaklaşık olarak 9 saat gitti, tabi telefonun pil ömrünü uzatmak için çeşitli konfrigasyonlar yaptım örnegin gece ışıgı kısıyorum vs gibi- beklediğimden çok uzun pil ömrü var-zaten konusma süresi telefonun 7 saat- bu gerçekten harika...
    2-resimleri çekip yollucam- hem cihazın hemde cihazdaki kamerayla- ama 2-3 gün içersinde olur ancak..
    3- ekran dokunmatik ve tabiki kalemide var- kullanabilrlik HARİKA-dokunmatik ekranın programlarda ve tıklamalarda paramgınzla işlem yapabiliyorsunz- bunun dısında özellikle navigasyonda yani tomtomda haritayı parmagınızla itleyerek hareket ettirebiliyorsunuz, inanın bana n95 te yaşanılan sorunlar yok-yani haritayı tuşlarla yönetmek ile parmagınzla yönetmek arasında inanılmz fark var
    4- kızak kalitesi alırken beni çok düşündüren bi unsur olmustu sonucta bu tarz çıkan ilk kızak sistemi,kalite üst düzeyde beklediğimde üst seviyede-kızagın kalkması gerçekten harika bişi-bunun dısında n95 teki gibi telefonu tutunca gıcırtılar falan hiç olmuyor,cihaz klavye ile %100 bütünleşmiş..bozulma ihtimali yok-buarada ekranın kalkma özelliği navigasyonu araba içersinde seyahat yaparken kullanmak harika bişi,arabada telefonu düz bi yere koyun ekranını kaldırın,rotanızı bellirleyin, hem sesli hemde görüntülü anında yardımcı oluyor size bu olayı çok tuttum ve verdigim paraya bikere daha değdini anladm, 2.8 inç gerçekten yeterli,navigasyon için
    5- ürün bahsedildigi gibi 190 gr ama beni etkileyecek bi sıkıntı olmadı- kaldıki telefonu ceibme sokmuorm kılıfı kutu içersinde çıkıo
    elimde kılıfıyla taşıyorum,kılıfıyla cebe sokmak çok zordur onuda sölim- kılıfsız cebe rahat giriyor telefon

son olarak arakadş egitim amaçlı gitmişti ingilizce egitimi bitti ve geldi.. Ama bunun bii durumlar olursa haberdar edferim...

• quote:

Orjinalden alıntı: Coğrafyacı84

Cihaz gercekten harika. Bende TOSHIBA G900 ile bu cihaz arasında kaldım. G500 almayı düşündüm bi ara ama sonra farkettim ki G900 de dokunmatik ekran, kayar kapak Q klavye ve WM6 var. Bu 3 özellik yeterli gibi ama HTC de gercekten muhtesem. AH BİRDE G900 ü inceleyen olsa?

[/url]]RESİM

bahsettigin g900 de gözüme çarpan unsurlar oldu kısaca karşlaştırma yapıcam

Release Date: June, 2007
    Manufacturer: Toshiba
    Predecessor Model: Unknown
    Dimensions
    (width x height x depth): 61 x 119 x 21.5 millimetres
    2.4 x 4.7 x 0.8 inches
    Mass (including battery): 196 gramms
    Software Environment

Embedded OS: Windows Mobile 6 Professional AKU 0.2.2
    OS Kernel: 5.2.1237 Build 17742.0.2.2
    Microprocessor

CPU: 32bit Intel XScale PXA270
    CPU Clock: 520MHz ****
    CPU Core: Intel XScale
    Instruction set: ARMv5TE
    Level 1 cache: 32KB D-Cache / 32KB I-Cache
    Level 2 cache: No level 2 cache
    Memory, Storage capacity

ROM type: Flash ROM
    ROM: 128 MB*********
    RAM type: SDRAM
    RAM: 128 MB , 112.5MB accessible
    Hard Disk: Not supported
    Graphical Subsystem

Display: color transflective TFT, 65536 scales
    Display Resolution: 800 x 480********
    Display Diagonal: 3" (77 millimetres)******
    Secondary Display: Not supported
    Graphical Controller: Qualcomm MSM6280
    Audio Subsystem

D/A Converter: stereo
    Microphone: mono
    Microphone Input: Not supported
    Speaker: stereo
    Audio Output: 2.5mm
    Audio Chip: Qualcomm MSM6280
    Cellular Phone

Cellular Networks: GSM900, GSM1800, GSM1900, UMTS2100
    Cellular Data Link: CSD, GPRS, EDGE, UMTS, HSDPA
    Cellular Antenna: Internal
    Call Alert: 72 -chord melody
    Vibrating Alert: Supported
    Speakerphone : Supported
    SAR value: Unknown
    Control Peripherals

Positioning Device: Touchscreen
    Primary Keyboard: Slide-out QWERTY-type keyboard, 45 keys
    Secondary Keyboard: Not supported
    Directional Pad: 5 -way D-Pad
    Jog / Scroll Wheel: Not supported*****
    Interfaces

Expansion Slots: miniSD, SDIO
    Serial: RS-232 , 115200bit/s
    USB: USB 1.1 host/client, 12Mbit/s**********
    USB Series Mini-B (mini-USB) jack
    Infrared Gate: Not supported
    Bluetooth: Bluetooth 2.0
    Ethernet: Not supported
    Wireless LAN: 802.11b, 802.11g (54Mbit/s)
    Wireless MAN: Not supported
    Modem: Not supported****
    Faxmodem: Not supported
    Multimedia Telecommunication

Analog TV: Not supported
    Analog Radio: Not supported
    Digital Media Broadcast: Not supported
    Satellite Navigation*********

Built-in GPS: Not supported*****
    GPS antenna: Not supported*********
    GPS Chip: Unknown*****
    TMC: Not supported****
    Built-in Digital Camera

Main Camera: CMOS sensor, 1.9MP*******
    Autofocus (AF): Not supported*****
    Macro Mode: Not supported*********
    Built-in Flash: Mobile light (LED)****
    Secondary Camera: CMOS sensor, 640x480 pixel
    Ingress Protection

IP Standard: Unknown
    Power Supply

Battery: Lithium-ion , removable
    Battery Capacity: 1320 mAh*******

TYTN II

September, 2007
    High Tech Computer
    HTC TyTN P4500
    59 x 112 x 19 millimetres
    2.3 x 4.4 x 0.7 inches
    190 gramms

Windows Mobile 6 Professional AKU 0.2.2
    5.2.1231

32bit Qualcomm MSM7200 (SoC)
    400MHz
    ARM1136EJ-S
    ARMv6
    No information
    No level 2 cache

Flash ROM
    256 MB, 145.24MB usable
    SDRAM
    128 MB
    Not supported

color transflective TFT, 65536 scales
    240 x 320
    2.8" (72 millimetres)
    Not supported
    Qualcomm MSM7200

stereo
    mono
    Not supported
    mono
    Proprietary
    Qualcomm MSM7200

GSM850, GSM900, GSM1800, GSM1900, UMTS850, UMTS1900, UMTS2100
    CSD, GPRS, EDGE, UMTS, HSDPA
    Internal
    72 -chord melody
    Supported
    Supported
    Unknown

Touchscreen
    Slide-out QWERTY-type keyboard, 41 keys
    Not supported
    5 -way D-Pad
    Pressable rotary scroll wheel

microSD, microSDHC, TransFlash, SDIO
    RS-232 , 115200bit/s
    USB 2.0 client, 480Mbit/s
    USB Series Mini-B (mini-USB) jack
    Not supported
    Bluetooth 2.0
    Not supported
    802.11b, 802.11g (54Mbit/s)
    Not supported
    Not supported
    Not supported

Not supported
    Not supported
    Not supported

NMEA 0183 , 20 channels
    Internal antenna
    Qualcomm MSM7200 gpsOne
    Not supported

CMOS sensor, 3.1MP
    Supported
    Not supported
    Not supported
    CMOS sensor, 640x480 pixel

Unknown

Lithium-ion polymer , removable
    1350 mAh

YILDIZ KOYDUGUM YERLER ÜRÜN İLE TYTN II arasındaki farkları karşılaştırarar görebilrisin. bU arada TYTN II çift çekirdek;)

• hayirlisi olsun arkadasim kavustuguna sevindim
  • vala öle oldu Sağolasın... ):)
  • quote:

Orjinalden alıntı: tuncayt

quote:

Orjinalden alıntı: PHI

Hayırlı uğurlu olsun Tuncay. İlk çıktığı zamandan beri cihazın meraklısıyım ve ciddi manada düşünmeye başladım bu cihazı. Diğer bir çok pda'dan farklı bir tasarımı var bir kere. Ve anlattıklarına göre de epey hızlı ve kaliteli.
    Sormak istediklerim var.

Tekrar merhaba..
    1- ürünün şarjı ilk aldıgımda full wireless açık ve ekran ışıgı sönmeden yaklaşık olarak 9 saat gitti, tabi telefonun pil ömrünü uzatmak için çeşitli konfrigasyonlar yaptım örnegin gece ışıgı kısıyorum vs gibi- beklediğimden çok uzun pil ömrü var-zaten konusma süresi telefonun 7 saat- bu gerçekten harika...
    2-resimleri çekip yollucam- hem cihazın hemde cihazdaki kamerayla- ama 2-3 gün içersinde olur ancak..
    3- ekran dokunmatik ve tabiki kalemide var- kullanabilrlik HARİKA-dokunmatik ekranın programlarda ve tıklamalarda paramgınzla işlem yapabiliyorsunz- bunun dısında özellikle navigasyonda yani tomtomda haritayı parmagınızla itleyerek hareket ettirebiliyorsunuz, inanın bana n95 te yaşanılan sorunlar yok-yani haritayı tuşlarla yönetmek ile parmagınzla yönetmek arasında inanılmz fark var
    4- kızak kalitesi alırken beni çok düşündüren bi unsur olmustu sonucta bu tarz çıkan ilk kızak sistemi,kalite üst düzeyde beklediğimde üst seviyede-kızagın kalkması gerçekten harika bişi-bunun dısında n95 teki gibi telefonu tutunca gıcırtılar falan hiç olmuyor,cihaz klavye ile %100 bütünleşmiş..bozulma ihtimali yok-buarada ekranın kalkma özelliği navigasyonu araba içersinde seyahat yaparken kullanmak harika bişi,arabada telefonu düz bi yere koyun ekranını kaldırın,rotanızı bellirleyin, hem sesli hemde görüntülü anında yardımcı oluyor size bu olayı çok tuttum ve verdigim paraya bikere daha değdini anladm, 2.8 inç gerçekten yeterli,navigasyon için
    5- ürün bahsedildigi gibi 190 gr ama beni etkileyecek bi sıkıntı olmadı- kaldıki telefonu ceibme sokmuorm kılıfı kutu içersinde çıkıo
    elimde kılıfıyla taşıyorum,kılıfıyla cebe sokmak çok zordur onuda sölim- kılıfsız cebe rahat giriyor telefon

son olarak arakadş egitim amaçlı gitmişti ingilizce egitimi bitti ve geldi.. Ama bunun bii durumlar olursa haberdar edferim...

Teşekkürler bilgiler için

• hayırlı olsun çok hoş bi telefon. bu telefon türkiyede satılıyomu garantili olarak? satılıyorsa nerde ne kadara?
    bundan daha gelişmişi varmı acaba piyasada? yoksa en iyisi bu mu bu segmentte?
    ve güle güle kullan arkadaşım
  • ürün Türkiyede satılmıyor ama Kutu içersinde Türkçe Garanti hakkında bilgi var ve bi telefon numarası verilmiş... Bu telefon öyle veya böyle Türkiyeye getirilecektir, sim kartınızı taktıgınızda Türkiye için hangi gsm i kullanıyorsanız otomatik ayarlar yaplıor (wap,edge,mms vs.)
    qwerty klavye olarak en iyisi ve en yenisi bu.. Telefonda tıkmanma yok, media playerdan radyo dinliyorken oyun oynayabilir sorada internete girebilirsiniz... Gps ile de yol haritsına ve nerede oldgunza bakabilirsiniz, dediğim gibi sıkıntı yok..

teşekkür ediyorum...
    saygılar..
  • quote:

Orjinalden alıntı: tuncayt

ürün Türkiyede satılmıyor ama Kutu içersinde Türkçe Garanti hakkında bilgi var ve bi telefon numarası verilmiş... Bu telefon öyle veya böyle Türkiyeye getirilecektir, sim kartınızı taktıgınızda Türkiye için hangi gsm i kullanıyorsanız otomatik ayarlar yaplıor (wap,edge,mms vs.)
    qwerty klavye olarak en iyisi ve en yenisi bu.. Telefonda tıkmanma yok, media playerdan radyo dinliyorken oyun oynayabilir sorada internete girebilirsiniz... Gps ile de yol haritsına ve nerede oldgunza bakabilirsiniz, dediğim gibi sıkıntı yok..

teşekkür ediyorum...
    saygılar..

en yeni ürün bu fakat fiyatı konusunda eleştirim var 1.700 ytl edicek bi aletmidir bu 1000 ytl ye de benzer ürünler var arada 700 ytl farkı yaratıcak hangi özelliği varki? mesala şu model desek

http://www.weblebi.com/UrunDetaylari.aspx?Id=vESl7oYHgJZ-LkQT6_tAEA

demek istediğim şu tamam en yeni olabilir fakat eski bile olsa önemli olan yaptığı şeyler .

• öncelikle ürünü ben 1200 ytl ye aldım, 1700 vermeniz bence abartı olur, başkaları kar amacı ile size fahiş fiyatlar sunmaktadır..

göstermiş oldugunuz iüründe gözüme çarpan detayları paylaşıorm,öncelikle bu ürün benim aldıgım ürünün bi düşük modeli olarak tabir edebilirz kaldıiki benim şuanki telefonumla aynı fiyata!! yazık gerçekten çok yazık--
    4350 ----------- 4550/tytn II
    Windows Mobile 5.0 yazılımı ----- wm 6
    TI OMAP 850 201 MHz İşlemci ---------- qualcom 7200 çift çekirdek 400 mhz
    128 MB Rom / 64 MB SDRAM ---------- 256 rom / 128 ram
    3g yok(görüntülü konusma) ---------- 3g var
    gps yok ------------ yerleşik Türkçe Konusan TomTom Gps

ilk gözüme çarpan bunlar bunun dısında touch flo özelligi var tytn II de.. Yani tamaıyla parmagınızla yönetebiliorsnuz internette dolaşıtken yada rehbere girdiginizde parmagınzla ileri geri yapabiliyorsnuz..

ürünün detaylı karşılaştırması ;http://www.htc.com/product/03-product_compare_tytnII&p4350.htm

3 boyutlu görüntüsü ;http://www.htc.com/flash/tytnII_3d/htc_tytn_II.html

ve detayları görüntülü görmek için ;http://www.htc.com/flash/TyTN%20II%20e-learning/HTC%20TyTN%20II%20e-Learning.htm

saygılar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tuncayt -- 24 Eylül 2007; 14:23:05 >

• arkadaşlar sanırım burda bana bi dokunma var.
    şöle bi bakarken gördüm
    sen 1200 yt'ye almışsın, ama kendine almışsın. bana getircek olan arkadaşım ordaki fiyatının daha yüksek olduğunu söyledi bana.
    ayrıca bu riskli bi iş ve zahmetli bi iş. adam ordan alcak getircek bana vercek ben de bi başkasına satıcam. Tabi ki bu durumda kar amacı güdüyorum. Sen 1200'e getirdiğin aleti bana 1200'e satar mısın mesela? Ya da bana sıfırını alır mısın buraya kadar getirip verir misin?

Burda bi çok insan bu telefona ilgi duyuyo, yarın öbür gün tahtakaleye gelse kaç paraya satılcak 1400'e mi? ben 2000'den aşşağı olcağını sanmam, kaldı ki eski modeli aynı fiyata alıcı buluyor. Bunun bi çok ekstra özellikleri var. Cep laptopu gibi bi alet.

Ben tüccar değilim. Bu işlerden çok anlamam, ama şu an bu aletten getirip birisine satma isteğim aman birilerine hizmet olsun diye değil. Devlet değilim ben. Kendi cebimden çıkıcak olan paradan kısacağım. Amacım bu. He bunu gelip buraya yazmamın sebebi de, gidip aynı telefonu yaklaşık paraya tahtakale veya sirkecide bi dükkana satıp onlara para kazandırmak yerine burdaki insanlara kazandırmak istememdi. Çünkü oraya satsam alacak olan adama en aşşa 2.000'e geri satarlar gibi geldi bana. Onlara durduk yere 300-400milyon para kazandırmak istemedim. Onun yerine burdan biri alsın, ne çok ucuz ne çok pahalı. Tabi ki aldığım fiyat değil. Zaten açtığım topicte de yazdım. Ben bu zamana kadar bu forumdan çok bilgi edindim, çok yardım gördüm. Ve bu aleti isteyenler olduğunuda biliyorum.
    Benim aklımda alabileceğim yoktu bu aleti, lan diyodum gelse geçirirler bize bi guzel sirkecide. ama böle bi fırsat çıktı bana. Hem ben kazaniyim, hem alan da kazansın.
    oraya 1650lira fiyat yazdım. Ama tam ne kadara satabilirim bilmeden yazdım. Çok düşük bi fiyata da satmak istemem, eğer düşük fiyata satıcaksam da arkadaşıma bi tane daha getir diyemem çünkü. Bi anda 2 tane birden getirmek maddi olarak ciddi bi yük. Bunu getircek olan adam da öğrenci sonuçta. Sahibinden ve gittigidiyora baktım referans alabileceğim bi fiyat göremedim.
    Eğer aklınızda başka bi rakam varsa yazarsınız tartarız tartışırız.
    gizlim saklım yok.

zaman ayırıp okuduğunuz için teşekkür ederim. ilgili topic için burdan buyrunuz:http://forum.donanimhaber.com/m_17869897/tm.htm

• vala banada arkadaşım getirdi bu telefonu, 1200 ytl ye, ben fikrimi söledim o kadar...

saygılar...
  • Valla acıkcası senin 1200 ytl'ye nası düştüğünü de anlamadım bi kaç gün içinde. ilk gün 1300 demişsin çünkü diğer topikte, 100 milyon rebate sistemiyle mi getirdin bu aleti sen?:

tuncayt
    Yüzbaşı

19 Eylül 2007; 13:19:52

romanyadan 1300 ytl ye aldırrttım 4 gibi elimde olup pasaportla kayıt işlemi yaprıcam turkcell den..
    bi alt modelinin Türkiyede 1250 ytl ye satılıyor olması, benm ürünün daha yeni çıkıp almış olmama ragmen avantaj niteliginde...

• dostum dolar ne kadar oldu haberin var mı??
    söylim 1224

dedeiğim gibi romanyadan o fiyata aldırttım , dolar düşünce o fiyatta düştü nedimmki,yada nasıl anlatim- yada nasıl anlarsın,
    her neyse polemik yeri değil burası
    quote:

Orjinalden alıntı: geem

Valla acıkcası senin 1200 ytl'ye nası düştüğünü de anlamadım bi kaç gün içinde. ilk gün 1300 demişsin çünkü diğer topikte, 100 milyon rebate sistemiyle mi getirdin bu aleti sen?:

tuncayt
    Yüzbaşı

19 Eylül 2007; 13:19:52

romanyadan 1300 ytl ye aldırrttım 4 gibi elimde olup pasaportla kayıt işlemi yaprıcam turkcell den..
    bi alt modelinin Türkiyede 1250 ytl ye satılıyor olması, benm ürünün daha yeni çıkıp almış olmama ragmen avantaj niteliginde...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tuncayt -- 24 Eylül 2007; 15:28:29 >

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.