Şimdi Ara

## ABIT IN9 32X-MAX Wi-Fi'ın Fiyatı 170$'a Düşüyor ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
2.726
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  ## ABIT IN9 32X-MAX Wi-Fi'ın Fiyatı 170$'a Düşüyor ##

Önde gelen anakart üreticilerinden Abit'in an itibariyle en iddialı anakartlarından biri olan IN9 32X-MAX Wi-Fi'ın fiyatında indirime gidileceğine yönelik haberler var. Firma tarafından açıklandığı ifade edilen verilere göre Intel işlemciler için hazırlanan ve Nvidia'nın yonga setin arenasındaki amiral gemisi olan nForce 680i SLI yonga setini kullanan IN9 32X-MAX Wi-Fi modelinin fiyatının firmanın yakında piyasaya süreceği X38 yonga setli IX38 MAX modeline yer açabilmek için 170$'a düşeceği ifade ediliyor. Tabi bu fiyatı ile ABIT'in hayli iddialı anakartı IN9 32X-MAX Wi-Fi'ın fiyatı piyasada yer alan ve nForce 680i SLI LT yonga setini kullanan anakartların bile altında olacak.

Anakart hakkında detaylı bilgi almak için,
    http://www2.abit.com.tw/page/en/motherboard/motherboard_detail.php?pMODEL_NAME=IN9+32X-MAX+Wi-Fi&fMTYPE=LGA775

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fx57 -- 20 Eylül 2007; 21:58:34 >

• abit kullanan biri olarak abit kalitesine hayranım ama fiyat söyle 150$'a felan düsseydi cok daha iyi olabilirdi sli yapmak için güzel bi anakart

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UgurSuval -- 21 Eylül 2007; 22:16:19 >
  • Sli yapmak isteyenler için fiyatına göre iyi anakart fakat şu anki üst seviye kartlar pek sli ihtiyacı hissettirmiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Miller -- 20 Eylül 2007; 22:27:25 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: oyuncu71

abit kullanan biri olarak abit kalitesine hayranım ama fiyat söyle 150$'a felan düsseydi cok daha iyi olabilirdi sli yapmak için güzel bi anakart

kardeş bu normalden baya pahalı bi kart 170$ olması gene iyi
  • ben aldım ertesi gün geri verdim kronik lcd post da 9.0 hatası veriyor
  • abit hiç kullanmadım ama x38 veya x48 abit veya dfı almayı düşünüyorum ama kartları piyasada bulmak zor!
  • Ney ney 170$ mi?

Ben DFi isini ertelesem mi ne
  • Türkiye'de de 170$ olacak mı peki ?
  • yapmayın arkadaslar yok 150 ye dussun falan ne gerek var 170 cok cok ii bi rakam 680i için hemde abit kalitesinde daha ne olsun ...
  • Önceki fiyatı neydi ki bunun? Gerçi 170 dolar da böyle bir anakart için süper fiyat. Bir de Abit bir yana diğer kartlar bir yana
  • quote:

Orjinalden alıntı: Dhul-Fakar

Önceki fiyatı neydi ki bunun? Gerçi 170 dolar da böyle bir anakart için süper fiyat. Bir de Abit bir yana diğer kartlar bir yana

328$+kdv
  • quote:

Orjinalden alıntı: strikeforce

Sli yapmak isteyenler için fiyatına göre iyi anakart fakat şu anki üst seviye kartlar pek sli ihtiyacı hissettirmiyor

Lost Planet Dx10 bu yunu oynamayı denesene ust sevıye kartlarla bakalım ihtiyac duyucanmı duymicanmi ben e6750 4016 mhz O\C 2x1 Gb Ocz 800 mhz Hd 2900XT ile 1200X1024 cozunurlukte orta detay oynayamadım adam gıbı fps nın 8 e dustugunu bıle bılıyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: max975

abit hiç kullanmadım ama x38 veya x48 abit veya dfı almayı düşünüyorum ama kartları piyasada bulmak zor!

http://www.oemci.com/departman.asp?catId=82&sField=2&sType=D BU RADA İSDEGİN ANAKARTI SİPARİŞ ETTİRE BİLİRSİN BUGUNE KDAR ALDIGIM TÜMM ABİT ANAKARTLAR BURDAN ALINMIŞTIR

• edit: mesajim konuyla cok alakasiz kalmis...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pSyCo -- 21 Eylül 2007; 13:15:21 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Hirotaro

quote:

Orjinalden alıntı: Dhul-Fakar

Önceki fiyatı neydi ki bunun? Gerçi 170 dolar da böyle bir anakart için süper fiyat. Bir de Abit bir yana diğer kartlar bir yana

328$+kdv

• striker extremeden bile pahalıydı tr'ye geldiğinde o kadar da beklemiştim ben de gidip xfx aldım, böyle oldumu bi alışverişim deliriyorum yaa
  • Bu fiyata tr de düşer düşmez alıyorum
  • süper fiyat bravo ABIT
  • fiyat gerçeketen o seviyeye düşerse bir çok kişi gözü kapalı alır abit kalitesi var sonuçta.hala an8 sli anakartımı özlüyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: max975

abit hiç kullanmadım ama x38 veya x48 abit veya dfı almayı düşünüyorum ama kartları piyasada bulmak zor!

abit kartlar gerçekten kaliteli bir tanede bende var.. ama dediğin gibi bende dfi hayranıyım ama bulmak gerçekten zor...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.