Şimdi Ara

## HIS Radeon HD 2600Pro Turbo X Modelini Duyurdu ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
2.006
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  ## HIS Radeon HD 2600Pro Turbo X Modelini Duyurdu ##

IceQ soğutmasına sahip ekran kartları ile popüler olan HIS, Radeon HD 2600 Pro temelli yeni ekran kartını duyurdu. Firmanın yeni modeli Radeon HD 2600Pro Turbo X, özellikle yüksek saat hızları ve ICEQ soğutması ile dikkat çekeceğe benziyor

AMD-ATi'nin RV630 Pro GPU'sunun esas alan ekran kartının grafik işlemcisi 700MHz, bellekleri ise 1400MHz'de çalışmakta. Ekran kartı üzerinde 256MB GDDR3 bellek gelmekte. Firmanın takip ettiği HD programı çerçevesinde altın kaplı konnektörler ile daha iyi sinyal iletimini sağlamayı amaçlayan ekran kartı ayrıca Crossfire desteğine de sahip.

Radeon HD 2600 Pro temelli en iyi kartlardan biri olan HIS Radeon HD 2600Pro Turbo X'in yakında pazara girmesi beklenirken fiyatı hakkında net bir bilgi bulunmuyor.

• gerçekten de güzel bir ekran kartı çok hoşuma gitti ama bu bayağı pahalıdır
  • ee bunun neresi turbo, xt hızından daha yavaş bu. o dev gibi soğutucu ile 900mhz gpu ve 2200mhz ram beklerdim
  • 2600XT hızına çıkabilecek gibi görünüyor.

Altın kaplama vs. sanırım fiyatı artık neredeyse bir Xt seviyesinde olur
  • Bana kalırsa bu sonradan çıkan ürünler stokları boşlatmak için tasarlanan ve aynı zamanda da yeni ürün için vakit kazanmayı hedefleyen(AMD-ATI için) ürünlerdir.
    Son kullanıcı açısından bakarsak, bir kişinin bir bilgisayar toplamak istemesi ile onu gerçekleştirmesi zaman alabiliyor, grubunda en iyi olanı almak yani bu tarz ürünleri, çok çok iyi bir gelişmedir.
    Ama şuda varki, ben bu ürünlerin alınmasının can yakacağını tahmin ediyorum. Her yeni çıkan bu tarz ürünler, yakın zamanda çıkacak olanlara yerlerini ve fiyatlarını bırakacaklar.
    Örneğin ilk çıktığında alınırsa 6 ay sonra, çıktıktan 3 ay sonra alınırsa kişinin 3 ay sonra acı gerçekle tanışması gerçekleşecek.

"Ya hemen al, yada yenisi bekle"

• quote:

Orjinalden alıntı: ABSOLUT

2600XT hızına çıkabilecek gibi görünüyor.

Altın kaplama vs. sanırım fiyatı artık neredeyse bir Xt seviyesinde olur

frekans hızları benim sapphire 2600 xt ile aynı his işini biliyor.şu soğutucularına hasta oluyurum çok ciks bişey
  • Şekli süper gözüküyor ama his i ben pek sevmiyorum.
  • Olsa olsa bakırdır.
  • ati de nvidiada artık aynı urunlede oynanmıs ve tabiri caizse aynı yemeği ısıtıp değişik soslarla bize sunuyorlar kasım yara aralığa kadar bu şekilde giderler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kuruwa -- 20 Eylül 2007; 17:11:28 >
  • şu 1GB 2900XT TR'ye gelsede tadına baksak Sıkıldım ASUS tan (512MB 2900XT)
  • Üzerindeki soğutucu çok hoşuma gidiyor karttan ziyade
  • Crossfire desteği tam hedefi 12 den vurmuş Palit 2600pro sonicte yok...
  • quote:

Orjinalden alıntı: ALLEIN

Üzerindeki soğutucu çok hoşuma gidiyor karttan ziyade

+1

hısın soğutucuları şekil olur hep
  • Allah gözünüzü doyursun biz X1600'le sürünüp gidiyoz.
    quote:

Orjinalden alıntı: murders

şu 1GB 2900XT TR'ye gelsede tadına baksak Sıkıldım ASUS tan (512MB 2900XT)
  • Fiyatı ne kadar olacak acaba?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Elmedin

ee bunun neresi turbo, xt hızından daha yavaş bu. o dev gibi soğutucu ile 900mhz gpu ve 2200mhz ram beklerdim

yok sende bu 2600 xt değil 2600 pro hemde düşük versiyonunun turbo modeli hani 2600 xt nin iki çeşiti varya buda düşüğünün turbo modeli
  • kaç bit?
  • quote:

Orjinalden alıntı: BillyJean

kaç bit?

128bit olması lazım
  • cıks cıks cıks olmamis
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.