Şimdi Ara

## Hyundai'den 24-inç'lik Yeni LCD Monitör ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
3.491
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  ## Hyundai'den 24-inç'lik Yeni LCD Monitör ##

Acer, Iiyama, Nec ve Samsung'dan sonra Hyundai'de 24-inç büyüklüğündeki yeni LCD monitörünü duyurdu. Firmanın hazırladığı yeni modeli W240D, 24-inç'lik büyüklüğü ve 1920x1200 çözünürlüğü ile Full HD desteği de sağlayabiliyor. 2ms tepki süresine sahip olan monitör 1000:1 kontrast ve 500 cd/m² kontrast oranına sahip.

DVI (HDCP), HDMI (HDCP), VGA ve YUV (komponent) gibi zengin bağlantı alternatifleri ile pek çok cihazı bağlanabilen monitör, tasarımı ile de dikkat çekmeyi başarıyor. Hyundai W240D'nin Avrupa satış fiyatının yaklaşık 500 avro civarında olabileceği ifade ediliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fx57 -- 19 Eylül 2007; 17:16:45 >

• Wide Screen abi bu.. Bende heyecanlandım birden.

4:3 Ekran 24" LCD Ve 2 ms olsa alırdım.
  • hyundai bombayı patlatmış gerçekten çok güzele benziyor
    full HD olması çok cezbedici...
  • Bu lcd monitörler nereye kadar büyücek merak ediyorum.Ama monitör güzel
  • samsung a ciddi rakip olabilir...
  • quote:

Hyundai W240D'nin Avrupa satış fiyatının yaklaşık 500 avro civarında olabileceği ifade ediliyor.

tr deki fiyatını düşünmek bile istemiyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ogameci

Wide Screen abi bu.. Bende heyecanlandım birden.

4:3 Ekran 24" LCD Ve 2 ms olsa alırdım.

Bende 2048* 1536 değerini bekliyorum. Bunun dışında WS ve 2ms değerleri benim için yeterli fakat film başarımı nasıl olacak merak konusu.
  • Valla ben bunu değilde geçen pazar oyun oynadığım ve katıldığım O.C showdaki BENQ marka 24'' lik monitörü sevdim .

• Çok hoş monitör gerçektende tr fiyatı 4misli olur herhalde
  • güzel mönitörmüş ama fiyatı dudak uçuklatıyor
  • Bilgisayar için fazla olduğunu düşünüyorum belli bir mesafeden baktığımız için gözler açısından hiç iyi değil bende..Benim 22 bile bazen fazla geliyor..Ama PS3 XBOX360 için bulunmaz nimet..
  • güzel monitör
  • bu lcd dokunmatikmiş...

nokta aralığıda 0.27 imiş...

http://www.tigerdirect.com/applications/SearchTools/item-details.asp?EdpNo=3296559&sku=H54-2400

saolsun fx57 bizi araştırmaya teşvik ediyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi istanbuli -- 19 Eylül 2007; 20:14:36 >
  • insallah benq 24 gibi ucuk fiyatlı olmazda alırız....
  • quote:

Orjinalden alıntı: istanbuli

bu lcd dokunmatikmiş...

nokta aralığıda 0.27 imiş...

http://www.tigerdirect.com/applications/SearchTools/item-details.asp?EdpNo=3296559&sku=H54-2400

saolsun fx57 bizi araştırmaya teşvik ediyor...

Dokunmatik olmaması lazım,kaynak var mı?

Monitörün özellikleri çok iyi gerçekten.Avrupa fiyatı da çok iyi ancak Türkiye'de HDMI girişi,ek vergi koymalarına neden olacak ve maalesef fiyatı çok yükselecek yine

Bu arada yurtdışı sitelerde tepki süresi 5ms olarak görünüyor..

http://www.nextag.com/Hyundai-24IN-LCD-WIDE-559391477/prices-html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mens Rea -- 19 Eylül 2007; 21:16:05 >

• Böyle ekranlar gördükçe fena kıskanıyorumama zaten fiyatından dolayı kıskana kıskana oturucam gibi..
  • 16/9 ekran boyutu çok iyi olmuş, özellikle konsol için alanlara iyi bir haber
  • 24"LCD ler gün geçtikçe çoğalıyorlar.. fiyat olarakta denge noktasına ulaşması zaman alacaktır ama şimdiden geleceğin standardı gibi duruyorlar.. özellikle oyun konsollarının üretime etkisi büyük olacaktır.. dolayısı ile de fiyatlara.. en iyisi almışken geleceğin standardı 24" almak daha mantıklı bir seçim olacaktır herhalde...
  • 24'' bile küçük bence güzel bir masa yaptırılı 32'' lcd kullanılmalı tabi 1920x1080 çözünürlüğünde olmalı bu lcd benim standartım budur. Yaslanırım arkama z5500'e veririm sesi ve full HD film, dizi izlerim nettede geniş geniş gezinirim..
  • monitör tam benlik valla fiyatı ii olursa müşterisi hazır
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.