Şimdi Ara

## Crucial'den 1600MHz'de Çalışan Ballistix DDR-3 ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.232
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  ## Crucial'den 1600MHz'de Çalışan Ballistix DDR-3 ##

Yüksek performanslı bellek üreticisi Crucial, Ballistix serisinin yeni üyesini duyurarak DDR-3 arenasında bende varım dedi. Firmanın özellikle yüksek performans arzu edenlere ve "hardcore" oyunculara yönelik olarak hazırladığı yeni DDR-3 bellekleri 1GB'lık modül ve 2GB'lık kit olarak satılıyor.

1600MHz'de çalışan bellekler 8-8-8-20 gibi zamanlamalara sahipler ve 1.8v geriliminde çalışıyorlar. Micron tarafından hazırlanan bellek modüllerini kullanan yeni Ballistix'ler bu sayede yüksek overclock potansiyeli sunma konusunda da hayli iddialılar. Firmaya özel soğutma ile gelen belleklerden 1GB'lık modül 400$, 2GB'lık kit ise 680$'lık fiyat etiketine sahip.

• o paraya 8800gtx yada ultra alırım bin kat daha iyi
  • 1.8 volt için fena degerler degil ama daha alınası bellekler degil hem fiyat hem zamanlamaların iyileşmesi gerek
  • o fiyata güzel bir sistem toplanır be kardeşler eninde sonunda bellek ya performans olarak o zamanlamalarla pek artısı olmayacağına göre...
  • o fiyata güzel bir sistem toplanır be kardeşler eninde sonunda bellek ya performans olarak o zamanlamalarla pek artısı olmayacağına göre..
  • 2008in ortalarında fiyatı düşer heralde ondan önce çok az insan alır sanırım.
  • Biraz pahalı o paraya 2 GB Kingston ram li X2 li süper bir sistem toplanabilir.Haber için teşekürler...
  • Ballistix
    sanki füze sistemi
    Performansı iyi olabilir belki ama fiyatlar çok uçuk
  • hangi anakartta çalışacak bunlar sorması ayıp :D
  • Ehe fiyatı çok yüksek diorsunuz arkadaşlar ama CRUCİAL ÜRÜNLERİNİ TÜRKİYEYE GETİREN İTHALATÇI FİRMA YOK herhalde benim bilgidim.
    ayrıca bence ramleri diğer ramleri 100 basar fiyatları baya yüksek ama kalite güvenilirlik 10 numara üretici bence.
    Bir ara getirmeyi planladım 2 tane ballistix 2gb 1066 mhz ram crucial shoptan aldım sipariş verdim ertesi gün mail geldi ve türkiyeye yollamaları için vergi ödemem gerektigini söylüolardı ramin vergi fiyatı ramin fiyatının yarısıydı.
  • Çooook aşırı fiyatlar
  • Yanılıyorsam düzeltin ama,
    Bir RAM'i 1,8V'da, 8-8-8-20 zamanlamalarda 1600MHz'e çıkarmış olması, DDR3'ün DDR2'ye üstünlüğü konusunda hiçbir şey göstermiyor. Ayıca 2GB için 680$ nedir.
    DDR2, DDR3 hiçbiri RAM teknolojisini farklı bir boyuta taşıyamıyor. Sadece anakart değiştirmek zorunda kalıyoruz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: brk_066

o paraya 8800gtx yada ultra alırım bin kat daha iyi

aynen valla ya bu ddr3 leri baya abarttılar bune ya resmen milleti kazıklmaya çalışıyorlar ddr2 neyime yetmiyor eğer daha yüksek performans istiyorsam ram slotlarını doldururum bunlara para vereceğime
  • teknlojiyi herkes yakından takip edip sahip olmak ister ama fiatları her yeni çıkan üründe olduğu gibi acaip uçuk
  • quote:

Orjinalden alıntı: DreaMeat

DDR2, DDR3 hiçbiri RAM teknolojisini farklı bir boyuta taşıyamıyor. Sadece anakart değiştirmek zorunda kalıyoruz.

+1.000.000
    bu kesinlikle doğru

• quote:

Orjinalden alıntı: arkanoid

Ehe fiyatı çok yüksek diorsunuz arkadaşlar ama CRUCİAL ÜRÜNLERİNİ TÜRKİYEYE GETİREN İTHALATÇI FİRMA YOK herhalde benim bilgidim.
    ayrıca bence ramleri diğer ramleri 100 basar fiyatları baya yüksek ama kalite güvenilirlik 10 numara üretici bence.
    Bir ara getirmeyi planladım 2 tane ballistix 2gb 1066 mhz ram crucial shoptan aldım sipariş verdim ertesi gün mail geldi ve türkiyeye yollamaları için vergi ödemem gerektigini söylüolardı ramin vergi fiyatı ramin fiyatının yarısıydı.

@arkanoid,

java dostumuza bir PM at ve buraya bir göz at derim.http://resim.donanimhaber.com/m_16924330/tm.htm

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.