- x
BELKİN MODEM İYİ MİDİR?
27 Cevap10612 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

533 Mesaj
19 Eylül 2007; 9:02:48 

Yeni açılan Electroworld Bursa mağazasında gördüm.

Bu marka hakkında bilgisi olan var mı?

Kaliteli bir markaya benziyor ama...

1138 Mesaj
19 Eylül 2007; 9:38:28 

Avrupa da çok tutulan ama Türkiye de neredeyse hiç satılmayan bir marka. Genelde pahalıdır.
Bunun yerine airties, asus yada zyxel alabilirsin. en azından Türkiye de sağlam destek alabilirsin.

www.tarifsepeti.com

5766 Mesaj
25 Eylül 2007; 11:39:55 

USRobotics ten şaşma..Şuan Türkiyedeki en iyi modem markalarından biri bencede en iyi marka..neden? çekim menzili çok yüksek hele birde 5db anten takarsan performansı görmen lazım.ve teknik destek başka hiçbir markada bu şekilde değil..çok iyi teknik destek veriyorlar ve çok ilgileniyorlar..üstelik çıkan upgrade leri siteden ücretsiz indirebiliyorsunuz..örneğin modem 270 mbps hızda 300 mbps frimware çıkıyor ve ücretsiz yüklüyorsunuz..vs......

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
27 Eylül 2007; 3:21:40 

Ben Linksys kullanıyordum 2 ayda gitti. Belkin aldım canavar gibi, heryerden sinyal seviyesi %100 nerdeyse. Tavsiye ederim şahsen... Türkiye'de bilinmez ama Dünya'da iyi bir markadır...

1833 Mesaj
27 Eylül 2007; 5:15:52 

Belkin kaliteli bir alman markası , Türkiye de çok az yerde satılıyor ve çok tanınmış değil , notebookgentr arkadaşın dediği gibi airties önerebilirim sana , 3 senedir hiç kapatmadan kullandım ve gayet başarılı
wireless modemler hakkında bilgi sahibi değilim o yüzden wireless modemde hangisi iyidir bilmiyorum ama zyxel diye alman markası var onun yenilerinde 3 anten var ve çekim gücünün çok yüksek olduğu söyleniyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KabesTr -- 27 Eylül 2007; 5:17:16 >

Facebook Fotoğraf Sayfam
Flickr Fotoğraf Sayfam

822 Mesaj
2 Ekim 2007; 17:26:25 

Belkin kullanıyorum
gözün kapalı al. ben çok memnunum
zoomda ve usroboticste devamlı düşerken
bunda hiç düşmüyorum, wirelesi de airtiesi 3 e katlar

konsoldan tek tuşla ip değiştirebiliyorsun, ısınma derdi yok,
valla hemen al ...

Geçmiş günü beyhude yere yad etme, Bir gelmemiş an için feryat etme, Geçmiş gelecek masal bunlar hep Eğlenmene bak ömrünü berbat etme. Niceleri geldi, neler istediler, Sonunda dünyayı bırakıp gittiler. Sen hiç gitmeyecek gibisin değil mi? O gidenler de hep senin gibiydiler. Dünyada ne var kendine dert eyleyecek, Bir gün gelecek ki can bedenden gidecek. Zümrüt çayır üstünde, sefa sür iki gün ... Zira seninde üstün de otlar bitecek ...

efexor xr - prozac - valdoxan - xanax - abilify - norodol

1 Mesaj
5 Ocak 2009; 15:12:55 

Bence de gözün kapalı alabilirsin.. Telekom bu modemi tanıyo ve destek veriyo. Ayrıca yakında 24 saat call centerı da oluşcak. Diğer modemlere göre fiyatı da uygundur. Görünüm olarak da çok şık :)

1 Mesaj
5 Ocak 2009; 19:36:38 

ben uzun zamandır Belkin urunlerini kullanıyorum ve cok memnun kaldım. Modemleri teknik acıdan diger markalardan daha ileri ve dizayn olarakta daha sık.

Uzaklaştırılmış
3 Haziran 2010; 0:10:11 

belkin alman malı değil ingiliz malıdır 3 senedir alman malı diye biliyor ve kullanıyosan bravo sana

quote:

Orijinalden alıntı: KabesTr

Belkin kaliteli bir alman markası , Türkiye de çok az yerde satılıyor ve çok tanınmış değil , notebookgentr arkadaşın dediği gibi airties önerebilirim sana , 3 senedir hiç kapatmadan kullandım ve gayet başarılı
wireless modemler hakkında bilgi sahibi değilim o yüzden wireless modemde hangisi iyidir bilmiyorum ama zyxel diye alman markası var onun yenilerinde 3 anten var ve çekim gücünün çok yüksek olduğu söyleniyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HATUKAY -- 3 Haziran 2010; 0:10:59 >

1431 Mesaj
6 Haziran 2010; 14:34:01 

quote:

Orijinalden alıntı: HATUKAY

belkin alman malı değil ingiliz malıdır 3 senedir alman malı diye biliyor ve kullanıyosan bravo sana

herkesin kafasında muaallakta kalmış bir firma anlaşılan. resmi internet sitesinde aynen şöyle yazıyor.
Belkin, a privately held company founded in California in 1983, is the recognized global leader in connectivity solutions.

kullanan arkadaşlardan bu modem hakkındaki yorumlarınıda alabilirmiyim? nasıldır aşağıdaki modem, tavsiye eder misiniz?
http://www.vatanbilgisa...details.aspx?I_ID=43230
0

i want to play a game
make your choice... live or die

3188 Mesaj
4 Temmuz 2010; 9:46:54 

quote:

Orijinalden alıntı: KabesTr

Belkin'in Alman markası olmamasının yanısıra, Zyxel de Alman Markası değildir. Zyxel, Taiwan kökenli bir markadır. Hem marka, hem de üretici/pazarlamacı şirket "Zyxel" ismini taşır; ana şirket Taiwan'dadır... Zyxel'in dünyanın pekçok ülkesinde grup şirketleri vardır; bunlardan bir tanesi de Türkiye'dedir.

Önceleri tamamen AMD taraftarı olmakla beraber artık Intel'e de "hayır" diyemeyen, sonradan görme Windows kullanıcısı olmakla beraber artık sıkı bir MacSever ve kullanıcısı da olan AirTies-Zyxel destekleyicisi, kendi halinde TC vatandaşı, 1952 doğumlu "dedeleşmiş" bir elektronik mühendisi. (Evinde 2 ayrı ADSL hattında halen AirTies Air 5050 & Apple Time Capsule ve Zyxel P-660HN-F1Z kullanıyor. Kullandığı WIN / MAC mobil, masaüstü ve dizüstü donanımların konfigürasyonlarını yazmak epeyce uzun süreceğinden "kimse bilmesin" daha iyi!...Mobil telefonda Android'e de geçmek üzere...

104 Mesaj
12 Temmuz 2010; 11:47:36 

quote:

Orijinalden alıntı: Tai-chi

Belkin kullanıyorum
gözün kapalı al. ben çok memnunum
zoomda ve usroboticste devamlı düşerken
bunda hiç düşmüyorum, wirelesi de airtiesi 3 e katlar

konsoldan tek tuşla ip değiştirebiliyorsun, ısınma derdi yok,
valla hemen al ...

Evet bende dün Teknosa Dan 100 TL ye aldım ve çok memnun kaldım . Daha önce USR9106 ve 9110 kullandım. Onlara göre bence daha iyi. Ayrıca yeni modelleri çıktı. (Görüntüsü için Link ekliyorum.)

http://www.hepsiburada....d=bd97497&categoryId=45

516 Mesaj
12 Temmuz 2010; 11:55:49 

bu modemin arayüzü türkçemi ????

516 Mesaj
12 Temmuz 2010; 11:57:59 

yani ev ağı kurabilirmiyiz rahatlıkla...

104 Mesaj
12 Temmuz 2010; 16:50:18 

quote:

Orijinalden alıntı: boztepe06

bu modemin arayüzü türkçemi ????

Değil, fakat kurulumu zaten kolay. Diğer modemlerden tecrübem olduğu için rahatlıklar kurdum.

5 Mesaj
12 Temmuz 2010; 16:56:16 

Güzel.

1 Mesaj
27 Temmuz 2010; 20:21:01 

Ben bugün BELKİN F6D4630-4 aldım ama kuramadım..Kurulum hakkında detaylı bilgi verirsen çok sevinirim.

Uzaklaştırılmış
27 Temmuz 2010; 21:45:31 

belkin ingiliz malıdır bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp

quote:

Orijinalden alıntı: glaxi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HATUKAY -- 27 Temmuz 2010; 22:40:19 >

632 Mesaj
28 Temmuz 2010; 10:59:14 

Belkin modemle ilk ve son tanışmış birisi olarak alacak olan arkadaşlara tavsiye etmiyorum.
Benim 0 aldığım modem pakedi açıp kurduğum anda arıza çıkardı ve belkinin müşteri hizmetlerini
aradığım zaman nasıl bir firmayla karşı karşıya olduğumu anladım.Tam 1 ay arızalı gelen modemin
eziyetini çektim.Belkinin türkiyedeki üst düzey yetkilileriyle bile yazışmalarım oldu ama aramızdaki
dialogları size okutsam gülermisiniz ağlarmısınız orasını bilmiyorum.Yazışmalarım hala duruyor
.Dikkat edin arkadaşlar.

591 Mesaj
29 Temmuz 2010; 11:04:56 

modemlerdeki sorunlarda özellikle bozuk geldiyse modemin servisine değil aldığınız yerden iade veya değişim yapmak en hızlı ve basit olanıdır.

632 Mesaj
29 Temmuz 2010; 11:13:38 

quote:

Orijinalden alıntı: amd_ati

modemlerdeki sorunlarda özellikle bozuk geldiyse modemin servisine değil aldığınız yerden iade veya değişim yapmak en hızlı ve basit olanıdır.

Aldığımız yerede iade ettik.Mağaza , distribitöre bağlı teknik servisin cihaz arızalı geldiği halde değişim yada iadeyi onaylamamasından dolayı boşyere beklemiş olduk

104 Mesaj
29 Ağustos 2010; 1:12:41 

Vay adiler onlarda buranın Türkiye olduğunu bildiği için kör tuttuğunu topal yakaladığını misali yapıyorlar. Yazık Türkiye'ye yazık.

Bende 2-3 aydır kullnıyorum, özellikleri ve bağlanırlılığı (uzak mesafe) ve ömür boyu garantisi olduğu için aldım. Bi problem çıkarmadı.

Üst düzey yetkilinin konuşmalarını bu sitede yayınlayın ve hiç çekinmeyin üstelik onlarada bunu belirtin.

Saygılar.

434 Mesaj
21 Eylül 2010; 12:35:56 

quote:

Orijinalden alıntı: ÇöÇan

Aldığımız yerede iade ettik.Mağaza , distribitöre bağlı teknik servisin cihaz arızalı geldiği halde değişim yada iadeyi onaylamamasından dolayı boşyere beklemiş olduk

Hocam vermeyi bilmiorsunki. Ne uraşdın okadar 15 gün içinde aldın yere iade etseydin. Bende kullanıyorum GAYET KULLANIŞLI ve Destek veren arkadaşlar eğitimli kişiler.

Ooh baby baby, La La La LaLa La La Hey Baby
metin2 pvp serverler
pvp serverler

bymck1 @ gmail.com

4012 Mesaj
22 Eylül 2010; 11:58:55 

1-Airties
2-Tp-Link
3-Aztech bana göre. performans + şık modemler.

2010®

434 Mesaj
22 Eylül 2010; 13:56:42 

quote:

Orijinalden alıntı: getta

1-Airties
2-Tp-Link
3-Aztech bana göre. performans + şık modemler.

Destek konusunda BElkin den daha iyisini görmedim hocam . + ömür böyü garantisi var . :D reklam yapar gibi oldu

Ooh baby baby, La La La LaLa La La Hey Baby
metin2 pvp serverler
pvp serverler

bymck1 @ gmail.com

4 Mesaj
3 Ocak 2011; 10:46:21 

quote:

Orijinalden alıntı: mafaky

Belkin'in Alman markası olmamasının yanısıra, Zyxel de Alman Markası değildir. Zyxel, Taiwan kökenli bir markadır. Hem marka, hem de üretici/pazarlamacı şirket "Zyxel" ismini taşır; ana şirket Taiwan'dadır... Zyxel'in dünyanın pekçok ülkesinde grup şirketleri vardır; bunlardan bir tanesi de Türkiye'dedir.

Slm bu modem hakkında ben gercek karşılaştıgım sorunu anlatayım siz nasıl düşünürseniz düşünün..
öncelikle ben bir satıcıyım ve teknik servisim
Ben belkin modem den bir müşterime sattım aldığım yerde sirkecide bu modem zaman zaman baglantı kesiliyordu aradım belkin firmasını bana dedi onu biz teknik servislerden ve müşteriden kabul etmiyoruz dedi sadece ana bayii olanlardan alıyoruz dedi ana bayi değilseniz benim yapacagım bir şey yok dedi ben sizien firmanıza getireyim dedim hayır kesinlikle kabul etmiyoruz dedi siz ana bayii vereceksiniz o modem sonra bize gelir dedi böyle mantıksız hiç bir sistem yok dünyada sonuçda teknik servis görevi ne ? Müşterinin sorunlarını sözmek sorunları gidermek müşteriyi memnun etmek ve verdim ana bayiiye bana modem 45 günde geldi müşterimi ben madur bırakmadım belkin modemi aldım başka modem takdım ama sonuçda bu firmanın ne kadar ürünlerine destek verdiğini müşteri sorunlarını nekadar önemsediğini siz karar veriniz bena şimdi dese belkim modem sana bedava sat benim ürünümü diye satmam neden ? benim için satmak önemli değil benim için teknik destek önmeli.. elektronik de arza yapmayan olmaz olmaz ama en önemlisi teknik destek vermek müşterimin madur olması demek benim madur olmam demektir.... yorumlar sizin karar sizin benim yaşadığım bu başkasıda yaşamasın diye yazdım isterseniz ben ispatlaya bilirim bu olanları herşey faturalı kayıtlı bende saygılar....

16 Mesaj
2 Ocak 2012; 21:03:15 

Daha önce TT verdiği airties'ı 3.5 yıl kullandktan sonra arıza yapınca gidip pek de araştırma yapmadan mediamarket'tan aldım bu belkın modemi. kurduğum andan beri 3-4 dakkada bir internet bağlantınız kesildi diye uyarı veriyor çıldırmak üzereyim. Aldığıma bin kez pişman oldum, marketteki en ucuz modem olduğu için almıştım maalesef. Teknik servisi arayınca da sabah 8.30 akşam 18.00 arasında hizmet veriyoruz saçmalıgıyla karşılatım.
Yahu ben de işte oluyorum zaten evdeki modem hakkında işyerinden nasıl iletişim kuracağız? Bu kadar basit ve kalitesiz hizmet anlayışı olmaz yemin ederim.
Yakında Allah belanı versin deyip duvarda kıracağım aleti....

DOCTORRE
Toyota Corolla M/M 1.4 D4D / Canon Eos 500D/HTC wildfire

3373 Mesaj
3 Ocak 2012; 0:02:29 

saman alevi gibi bir an göründü sonra kayboldu. yani parıldayamadı bile. buna izin vermediler, kıydılar belki de. yazık oldu.

Dünya sevgisi bütün hataların başıdır.
İşler yolunda gittiği zaman mutlaka bir terslik vardır.
Arkadaş uğruna ölmek kolaydır, ama uğruna ölünecek arkadaş bulmak çok zordur.
Yakınınızda herkesin çok sevdiği bir kişi var ise dikkat edin, belki de en tehlikeli kişi yakınınızda olabilir..(Kelebek gibi uçar arı gibi sokar.)
Canınız mı sıkıldı? | | Foruma tekrar giriş yapmak için tıklayınız..
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Donanım / Hardware] » Harici Bileşenler » Modem » BELKİN MODEM İYİ MİDİR?
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.363