Şimdi Ara

BELKİN MODEM İYİ MİDİR?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
12.751
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni açılan Electroworld Bursa mağazasında gördüm.

Bu marka hakkında bilgisi olan var mı?

Kaliteli bir markaya benziyor ama...

• Avrupa da çok tutulan ama Türkiye de neredeyse hiç satılmayan bir marka. Genelde pahalıdır.
    Bunun yerine airties, asus yada zyxel alabilirsin. en azından Türkiye de sağlam destek alabilirsin.
  • USRobotics ten şaşma..Şuan Türkiyedeki en iyi modem markalarından biri bencede en iyi marka..neden? çekim menzili çok yüksek hele birde 5db anten takarsan performansı görmen lazım.ve teknik destek başka hiçbir markada bu şekilde değil..çok iyi teknik destek veriyorlar ve çok ilgileniyorlar..üstelik çıkan upgrade leri siteden ücretsiz indirebiliyorsunuz..örneğin modem 270 mbps hızda 300 mbps frimware çıkıyor ve ücretsiz yüklüyorsunuz..vs......
  • Ben Linksys kullanıyordum 2 ayda gitti. Belkin aldım canavar gibi, heryerden sinyal seviyesi %100 nerdeyse. Tavsiye ederim şahsen... Türkiye'de bilinmez ama Dünya'da iyi bir markadır...
  • Belkin kaliteli bir alman markası , Türkiye de çok az yerde satılıyor ve çok tanınmış değil , notebookgentr arkadaşın dediği gibi airties önerebilirim sana , 3 senedir hiç kapatmadan kullandım ve gayet başarılı
    wireless modemler hakkında bilgi sahibi değilim o yüzden wireless modemde hangisi iyidir bilmiyorum ama zyxel diye alman markası var onun yenilerinde 3 anten var ve çekim gücünün çok yüksek olduğu söyleniyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KabesTr -- 27 Eylül 2007; 5:17:16 >
  • Belkin kullanıyorum
    gözün kapalı al. ben çok memnunum
    zoomda ve usroboticste devamlı düşerken
    bunda hiç düşmüyorum, wirelesi de airtiesi 3 e katlar

konsoldan tek tuşla ip değiştirebiliyorsun, ısınma derdi yok,
    valla hemen al ...
  • Bence de gözün kapalı alabilirsin.. Telekom bu modemi tanıyo ve destek veriyo. Ayrıca yakında 24 saat call centerı da oluşcak. Diğer modemlere göre fiyatı da uygundur. Görünüm olarak da çok şık :)
  • ben uzun zamandır Belkin urunlerini kullanıyorum ve cok memnun kaldım. Modemleri teknik acıdan diger markalardan daha ileri ve dizayn olarakta daha sık.
  • belkin alman malı değil ingiliz malıdır 3 senedir alman malı diye biliyor ve kullanıyosan bravo sana

quote:

Orijinalden alıntı: KabesTr

Belkin kaliteli bir alman markası , Türkiye de çok az yerde satılıyor ve çok tanınmış değil , notebookgentr arkadaşın dediği gibi airties önerebilirim sana , 3 senedir hiç kapatmadan kullandım ve gayet başarılı
    wireless modemler hakkında bilgi sahibi değilim o yüzden wireless modemde hangisi iyidir bilmiyorum ama zyxel diye alman markası var onun yenilerinde 3 anten var ve çekim gücünün çok yüksek olduğu söyleniyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi petsiyehable -- 3 Haziran 2010; 0:10:59 >

• quote:

Orijinalden alıntı: HATUKAY

belkin alman malı değil ingiliz malıdır 3 senedir alman malı diye biliyor ve kullanıyosan bravo sana

quote:

Belkin kaliteli bir alman markası , Türkiye de çok az yerde satılıyor ve çok tanınmış değil , notebookgentr arkadaşın dediği gibi airties önerebilirim sana , 3 senedir hiç kapatmadan kullandım ve gayet başarılı

herkesin kafasında muaallakta kalmış bir firma anlaşılan. resmi internet sitesinde aynen şöyle yazıyor.
    Belkin, a privately held company founded in California in 1983, is the recognized global leader in connectivity solutions.

kullanan arkadaşlardan bu modem hakkındaki yorumlarınıda alabilirmiyim? nasıldır aşağıdaki modem, tavsiye eder misiniz?
    http://www.vatanbilgisayar.com/belkin-f5d7633uk4a-adsl2+-modem-high-speed-wireless-g-router/productdetails.aspx?I_ID=43230
     BELKİN MODEM İYİ MİDİR?

• quote:

Belkin'in Alman markası olmamasının yanısıra, Zyxel de Alman Markası değildir. Zyxel, Taiwan kökenli bir markadır. Hem marka, hem de üretici/pazarlamacı şirket "Zyxel" ismini taşır; ana şirket Taiwan'dadır... Zyxel'in dünyanın pekçok ülkesinde grup şirketleri vardır; bunlardan bir tanesi de Türkiye'dedir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tai-chi

Belkin kullanıyorum
    gözün kapalı al. ben çok memnunum
    zoomda ve usroboticste devamlı düşerken
    bunda hiç düşmüyorum, wirelesi de airtiesi 3 e katlar

konsoldan tek tuşla ip değiştirebiliyorsun, ısınma derdi yok,
    valla hemen al ...

Evet bende dün Teknosa Dan 100 TL ye aldım ve çok memnun kaldım . Daha önce USR9106 ve 9110 kullandım. Onlara göre bence daha iyi. Ayrıca yeni modelleri çıktı. (Görüntüsü için Link ekliyorum.)

http://www.hepsiburada.com/Liste/belkin-f6d4630nt4a-150n-router-modem/ProductDetails.aspx?productId=bd97497&categoryId=45

• bu modemin arayüzü türkçemi ????
  • yani ev ağı kurabilirmiyiz rahatlıkla...
  • quote:

Orijinalden alıntı: boztepe06

bu modemin arayüzü türkçemi ????

Değil, fakat kurulumu zaten kolay. Diğer modemlerden tecrübem olduğu için rahatlıklar kurdum.
  • Güzel.
  • Ben bugün BELKİN F6D4630-4 aldım ama kuramadım..Kurulum hakkında detaylı bilgi verirsen çok sevinirim.
  • belkin ingiliz malıdır bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp

Orijinalden alıntı: glaxi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi petsiyehable -- 27 Temmuz 2010; 22:40:19 >
  • Belkin modemle ilk ve son tanışmış birisi olarak alacak olan arkadaşlara tavsiye etmiyorum.
    Benim 0 aldığım modem pakedi açıp kurduğum anda arıza çıkardı ve belkinin müşteri hizmetlerini
    aradığım zaman nasıl bir firmayla karşı karşıya olduğumu anladım.Tam 1 ay arızalı gelen modemin
    eziyetini çektim.Belkinin türkiyedeki üst düzey yetkilileriyle bile yazışmalarım oldu ama aramızdaki
    dialogları size okutsam gülermisiniz ağlarmısınız orasını bilmiyorum.Yazışmalarım hala duruyor
    .Dikkat edin arkadaşlar.
  • modemlerdeki sorunlarda özellikle bozuk geldiyse modemin servisine değil aldığınız yerden iade veya değişim yapmak en hızlı ve basit olanıdır.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.