Şimdi Ara

BİMEKS OUTLET MAĞAZASI %75'E VARAN İNDİRİM !!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
13.109
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar daha önce duyuruldu mu bilmiyorum (öyleyse silinsin lütfen) bimeks istanbulda oldukça yüksek indirim oranlarına sahip bir outlet mağazası açmış. istanbulda oturan arkadaşlara faydalı olabilir.

http://www.bimeks.com.tr/promotions.jsp?promotionId=667

• bu konu daha önce açılmıştı ama yine de duymayan olabilir
    yalnız ben gidip baktım fiyatlar öyle çok da cazip değil açıkcası
    ürünün etiket fiyatından indirim yapılmış ama zaten ürünlerin fiyatı piyasada düştüğü için pek avantajlı olmuyor
  • teşekkürler şimdi duydum bende saol bilgi için.
  • lcd lere baktım, bole outlet olmaz olsun, piyasadan pahalı
  • ee guzel bir urun yok yani.. %75 indirimli olan seylerde data kablosu falanmi :)
  • insan bi katalog matalog koyar sitesine yahu...bu bimekside anlamak mmkn deil yahu???
  • bende duymamıştım iyi oldu
  • Kadıköy Çarşı içindeki Bimeksi Outlet mağazasına çevirdiler yeni açtık diye yutturuyolar elde kalmış malları satmak için bi şey bulamadım bende uygun bi fiyatlı ürün gözüme çarpmadı bide kutuları falanda çok iyi durumda değil ürünlerin çoğunun diğer şubelerden toplayıp satıyolar anlaşılan
  • ankarada böyle outlet mağazası yok mu?
  • quote:

Orjinalden alıntı: bussinesstr

insan bi katalog matalog koyar sitesine yahu...bu bimekside anlamak mmkn deil yahu???

sevgili kardeşim,

lütfen yazım kurallarına uyun.

Bu nasıl bir Türkçe anlamıyorum.

Bu kadar mı anadilimize verdiğimiz değer.

Anlamıyorum mümkün yazmak çok mu daha zor?

• offf anlamışsın işte nolcak. internette yazıyo adam, güzel yazı defteri değil burası. anladıysan gerisini karıştırma.
  • KOPTUM YAWS...
    quote:

Orjinalden alıntı: sinangin

offf anlamışsın işte nolcak. internette yazıyo adam, güzel yazı defteri değil burası. anladıysan gerisini karıştırma.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enoman -- 19 Eylül 2007; 13:11:17 >

• quote:

Orjinalden alıntı: enoman

KOPTUM YAWS...
    quote:

offf anlamışsın işte nolcak. internette yazıyo adam, güzel yazı defteri değil burası. anladıysan gerisini karıştırma.

ARKADAŞLAR KOMİK OLAN NEDİR?

TÜRKÇEYİ GÜZEL KULLANALIM DEDİM.

BU MU KOMİK.

• bimeksin outlet fiyatları bazı ürünlerde iyi fiyatlar olmasına rağmen genelde piyasada bulabileceğinizden daha pahalı.üzerinde durmaya gerek yok bence.
    quote:

Orjinalden alıntı: pegasusxx1975

quote:

KOPTUM YAWS...
    quote:

BU MU KOMİK.

ona bakarsan sen de şu anda büyük yazarak bağırmaktasın ve bu da okuyuculara saygısızlık.tamam Türkçemiz doğru kullanılmalı ama kullanmayana da müdahale etme hakkı görmüyorum internette.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KruGmaN -- 19 Eylül 2007; 14:18:45 >

• quote:

Orjinalden alıntı: luciferian

bimeksin outlet fiyatları bazı ürünlerde iyi fiyatlar olmasına rağmen genelde piyasada bulabileceğinizden daha pahalı.üzerinde durmaya gerek yok bence.
    quote:

Orjinalden alıntı: pegasusxx1975

quote:

KOPTUM YAWS...
    quote:

BU MU KOMİK.

ona bakarsan sen de şu anda büyük yazarak bağırmaktasın ve bu da okuyuculara saygısızlık.tamam Türkçemiz doğru kullanılmalı ama kullanmayana da müdahale etme hakkı görmüyorum internette.

Evet bağırmaktayım. Çünkü gençlerin bu anadilimize olan saygısızlığını bir türlü anlamıyorum.

Neyse bu konu burada kapanmıştır. Daha fazla cevap vermeyeceğim bu konuda.

Çünkü TÜRKÇEYİ güzel kullanalım teklifim 4 kişi tarafından GARİP ve UYGUNSUZ görüldü.

Bu da olayın daha acı kısmı. Demek ki gerçekten millette oluşan bilincin (daha oluşmadan aslında) sonu da görünmüş. Yazık!

Ayrıca bu konuşmaları internetten yapmak daha kolay oluyor sanırım. Çünkü karşılaşsak gerçek hayatta ( en azından yaş farkından dolayı) bu şekilde olmayacağını düşünüyorum.

Hepinize sevgiler

ARTIK isteyen istediği Türkçe'yi kullanabilir. Ben sadece uyarı yapmışyım ama ilginç ve üzücü ki, bu konuda duyarlı olmak yerine kısaltılmış kelimeler ve yabancı dil istilasında kullanılan kelimeler daha revaçta görülüyor siz gençler tarafından.

Düzeltme: yazım hatası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pegasusxx1975 -- 19 Eylül 2007; 14:33:42 >

• Daha once denildigi gibi forumda insanlar daha lakayit oluyorlar ve daha az ozen gosterip belli kurallara riayet etmeyebiliyorlar. Ama teknik olarak bakilirsa da o kisi ayni anda msn e yazip buraya yazip ustune arada oyun bile oynuyor olabilir(olasiliklar arttabilir) ve bu durumda bu kisiden ayrica bir ozen gostermesini beklemek biraz zor olur anca asiri bir dile ehemmiyeti olsun mesela ben dilimi korumasini severim ama yazarken pek ekrana bakmam akabinde de yanlislar olabilir ve gelirde birisi bana laf ederse once uyarisi icin tesekkur eder ardindan herkes isine baksin derim:)
  • quote:

Orjinalden alıntı: melihdemirag

Kadıköy Çarşı içindeki Bimeksi Outlet mağazasına çevirdiler yeni açtık diye yutturuyolar elde kalmış malları satmak için bi şey bulamadım bende uygun bi fiyatlı ürün gözüme çarpmadı bide kutuları falanda çok iyi durumda değil ürünlerin çoğunun diğer şubelerden toplayıp satıyolar anlaşılan

Burada sattıkları ürünler ambalajı açılmış ürünler sorunsuz o yüzden uygun bugün bi webcam değişimi yaptım mesela muhtemelen oraya gönderirler

Fiyatlara gelince bugün Philips SPC900NC webcam aldım fiyatı piyasaya göre uygun 88 ytl daha uygun bir yer varsa söylermisin "sezarın hakkı sezara"

Kadıköydeki yerlerine gitmedim o konmuda yorum yapamayacağım ...

Herkese İyi akşamlar

• Bimeks outlet mağzasında, Bimeks'in diğer mağzalarında vitrinde ve mağaza içerisinde teşhir amacıyla sergilenen (yani ambalajı açılarak müşterinin incelemesine sunulan, çalışır durumda tutulan ürünler) ürünlerin satışı yapılıyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: kalekale

Bimeks outlet mağzasında, Bimeks'in diğer mağzalarında vitrinde ve mağaza içerisinde teşhir amacıyla sergilenen (yani ambalajı açılarak müşterinin incelemesine sunulan, çalışır durumda tutulan ürünler) ürünlerin satışı yapılıyor.

yani bir nevi yurtdışında yapılan "REFURBISHED" ve "DoA" olayı var diyorsun
  • good good
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.