BİMEKS OUTLET MAĞAZASI %75'E VARAN İNDİRİM !!!
29 Cevap11218 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Konunun Etiketleri
Sayfa: [1]
Giriş

2 Mesaj
Katılım Zamanı:
17 Eylül 2007;
Durum:
Forumda değil
18 Eylül 2007; 13:51:31 

arkadaşlar daha önce duyuruldu mu bilmiyorum (öyleyse silinsin lütfen) bimeks istanbulda oldukça yüksek indirim oranlarına sahip bir outlet mağazası açmış. istanbulda oturan arkadaşlara faydalı olabilir.

http://www.bimeks.com.tr/promotions.jsp?promotionId=667

2 Mesaj
Katılım Zamanı:
26 Mart 2007;
Durum:
Forumda değil
18 Eylül 2007; 14:18:45 

bu konu daha önce açılmıştı ama yine de duymayan olabilir
yalnız ben gidip baktım fiyatlar öyle çok da cazip değil açıkcası
ürünün etiket fiyatından indirim yapılmış ama zaten ürünlerin fiyatı piyasada düştüğü için pek avantajlı olmuyor

234 Mesaj
Katılım Zamanı:
7 Haziran 2006;
Durum:
Forumda değil
18 Eylül 2007; 19:10:35 

teşekkürler şimdi duydum bende saol bilgi için.

Alışveriş yaptıklarım:lacrymatoire,milyondabir,Neosis,CJ,cemguls,cowboy

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
18 Eylül 2007; 19:47:34 

lcd lere baktım, bole outlet olmaz olsun, piyasadan pahalı

2701 Mesaj
Referanslar: 46

Katılım Zamanı:
24 Şubat 2003;
Durum:
Forumda değil

Bu kullanıcının bu kategori altındaki dukkan mesajlarına git Bu kullanıcının DH Dukkan sayfasina git
18 Eylül 2007; 19:52:00 

ee guzel bir urun yok yani.. %75 indirimli olan seylerde data kablosu falanmi :)

664 Mesaj
Katılım Zamanı:
17 Mayıs 2007;
Durum:
Forumda değil

Bu kullanıcının bu kategori altındaki dukkan mesajlarına git Bu kullanıcının DH Dukkan sayfasina git
18 Eylül 2007; 20:00:33 

insan bi katalog matalog koyar sitesine yahu...bu bimekside anlamak mmkn deil yahu???

...RECEP IVEDIK Sinemalarda...
http://www.youtube.com/watch?v=X0_7uUQKER0

1269 Mesaj
Referanslar: 6

Katılım Zamanı:
24 Aralık 2002;
Durum:
Forumda değil

18 Eylül 2007; 20:23:52 

bende duymamıştım iyi oldu

GIGABYTE EP45-DS3L // INTEL E8500 // KINGSTON HYPERX 4*2GB 800Mhz DDR2 // HIS ICEQ4 HD4850
SANDISK EXTREEM SSD 120GB // WD 3.5" 2TB CAVIAR GREEN SATA 3.0 // SEAGATE 320GB 2.5" HARİCİ // IOMEGA 1TB 2.5" HARİCİ
SEAGATE 1TB 3.5" HARİCİ // CM RC690 600W // SAMSUNG SH-S223 SATA DVD-RW
HP 2207H LCD // SUPERONLINE 20MBIT FIBER INTERNET // POWERCOM 625AP UPS

27 Mesaj
Katılım Zamanı:
25 Ocak 2007;
Durum:
Forumda değil
18 Eylül 2007; 20:43:30 

Kadıköy Çarşı içindeki Bimeksi Outlet mağazasına çevirdiler yeni açtık diye yutturuyolar elde kalmış malları satmak için bi şey bulamadım bende uygun bi fiyatlı ürün gözüme çarpmadı bide kutuları falanda çok iyi durumda değil ürünlerin çoğunun diğer şubelerden toplayıp satıyolar anlaşılan

190 Mesaj
Katılım Zamanı:
10 Mart 2007;
Durum:
Forumda değil
19 Eylül 2007; 11:00:58 

ankarada böyle outlet mağazası yok mu?

207 Mesaj
Katılım Zamanı:
15 Mayıs 2007;
Durum:
Forumda değil
19 Eylül 2007; 11:05:58 

quote:

Orjinalden alıntı: bussinesstr

insan bi katalog matalog koyar sitesine yahu...bu bimekside anlamak mmkn deil yahu???

sevgili kardeşim,

lütfen yazım kurallarına uyun.

Bu nasıl bir Türkçe anlamıyorum.

Bu kadar mı anadilimize verdiğimiz değer.

Anlamıyorum mümkün yazmak çok mu daha zor?

Tuzla/ISTANBUL

426 Mesaj
Referanslar: 2

Katılım Zamanı:
27 Nisan 2005;
Durum:
Forumda değil

19 Eylül 2007; 12:17:37 

offf anlamışsın işte nolcak. internette yazıyo adam, güzel yazı defteri değil burası. anladıysan gerisini karıştırma.

tavsiye ettiğim güzel insanlar: DiabloXT, inferno, pegasus1881,dikmenibo

kesinlikle tavsiye etmediğim insanlar(belki onlar da güzel insandırlar ama ticaret yapmayacağım ve yapılmasını da tavsiye etmediğim insanlar): Tècnics, FATALIST

684 Mesaj
Referanslar: 3

Katılım Zamanı:
5 Haziran 2006;
Durum:
Forumda değil

19 Eylül 2007; 13:10:36 

KOPTUM YAWS...
quote:

Orjinalden alıntı: sinangin

offf anlamışsın işte nolcak. internette yazıyo adam, güzel yazı defteri değil burası. anladıysan gerisini karıştırma.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enoman -- 19 Eylül 2007; 13:11:17 >

''REFERANSLARIM''
darkseed,famosel,hyperactive,Akhelmet,cemali,Révølvér ,bugrascb,someone74,ozeta,Orgeneral_,cilginankarali,brtana,doktorhan,blue,
signomis,p4ozgur,ersunakay,kadiryildiz84,Gündoğdu,tvardar,fathTR,ilhanathema,turkopol,deko1905,alperbaba,gorkemliaslan,arda1811,hellboy829829,Zaris,gokselay,milyondabir,mutercim,izomer,hiickimse,lyrazed,fis,Comantapeltu,bytepire,gladyo38,JeaLeusy OLUMSUZ: cesmealtilidenizci (UZAK DURUN!)

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 5 ürün

207 Mesaj
Katılım Zamanı:
15 Mayıs 2007;
Durum:
Forumda değil
19 Eylül 2007; 14:09:04 

quote:

Orjinalden alıntı: enoman

KOPTUM YAWS...

ARKADAŞLAR KOMİK OLAN NEDİR?

TÜRKÇEYİ GÜZEL KULLANALIM DEDİM.

BU MU KOMİK.

Tuzla/ISTANBUL

141 Mesaj
Referanslar: 4

Katılım Zamanı:
22 Aralık 2006;
Durum:
Forumda değil

19 Eylül 2007; 14:15:44 

bimeksin outlet fiyatları bazı ürünlerde iyi fiyatlar olmasına rağmen genelde piyasada bulabileceğinizden daha pahalı.üzerinde durmaya gerek yok bence.
quote:

Orjinalden alıntı: pegasusxx1975

ARKADAŞLAR KOMİK OLAN NEDİR?

TÜRKÇEYİ GÜZEL KULLANALIM DEDİM.

BU MU KOMİK.

ona bakarsan sen de şu anda büyük yazarak bağırmaktasın ve bu da okuyuculara saygısızlık.tamam Türkçemiz doğru kullanılmalı ama kullanmayana da müdahale etme hakkı görmüyorum internette.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi luciferian -- 19 Eylül 2007; 14:18:45 >

207 Mesaj
Katılım Zamanı:
15 Mayıs 2007;
Durum:
Forumda değil
19 Eylül 2007; 14:32:01 

quote:

Orjinalden alıntı: luciferian

bimeksin outlet fiyatları bazı ürünlerde iyi fiyatlar olmasına rağmen genelde piyasada bulabileceğinizden daha pahalı.üzerinde durmaya gerek yok bence.

ona bakarsan sen de şu anda büyük yazarak bağırmaktasın ve bu da okuyuculara saygısızlık.tamam Türkçemiz doğru kullanılmalı ama kullanmayana da müdahale etme hakkı görmüyorum internette.

Evet bağırmaktayım. Çünkü gençlerin bu anadilimize olan saygısızlığını bir türlü anlamıyorum.

Neyse bu konu burada kapanmıştır. Daha fazla cevap vermeyeceğim bu konuda.

Çünkü TÜRKÇEYİ güzel kullanalım teklifim 4 kişi tarafından GARİP ve UYGUNSUZ görüldü.

Bu da olayın daha acı kısmı. Demek ki gerçekten millette oluşan bilincin (daha oluşmadan aslında) sonu da görünmüş. Yazık!

Ayrıca bu konuşmaları internetten yapmak daha kolay oluyor sanırım. Çünkü karşılaşsak gerçek hayatta ( en azından yaş farkından dolayı) bu şekilde olmayacağını düşünüyorum.

Hepinize sevgiler

ARTIK isteyen istediği Türkçe'yi kullanabilir. Ben sadece uyarı yapmışyım ama ilginç ve üzücü ki, bu konuda duyarlı olmak yerine kısaltılmış kelimeler ve yabancı dil istilasında kullanılan kelimeler daha revaçta görülüyor siz gençler tarafından.

Düzeltme: yazım hatası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pegasusxx1975 -- 19 Eylül 2007; 14:33:42 >

Tuzla/ISTANBUL

256 Mesaj
Katılım Zamanı:
26 Kasım 2004;
Durum:
Forumda değil

19 Eylül 2007; 15:11:40 

Daha once denildigi gibi forumda insanlar daha lakayit oluyorlar ve daha az ozen gosterip belli kurallara riayet etmeyebiliyorlar. Ama teknik olarak bakilirsa da o kisi ayni anda msn e yazip buraya yazip ustune arada oyun bile oynuyor olabilir(olasiliklar arttabilir) ve bu durumda bu kisiden ayrica bir ozen gostermesini beklemek biraz zor olur anca asiri bir dile ehemmiyeti olsun mesela ben dilimi korumasini severim ama yazarken pek ekrana bakmam akabinde de yanlislar olabilir ve gelirde birisi bana laf ederse once uyarisi icin tesekkur eder ardindan herkes isine baksin derim:)

REFERANSLARIM;
ziy@c@n ,xewix
Rapid sattıklarım: yavuzhyk, byzantine3, Muptela, fh-b170,xewix,toggy06 ,adil07,realistspary,wotn,spacer1 ,hdblack35,geccekusu1,ve başka forumlardan olmak üzere 41 memnun kişi...

440 Mesaj
Referanslar: 7

Katılım Zamanı:
31 Temmuz 2006;
Durum:
Forumda değil

19 Eylül 2007; 16:36:32 

quote:

Orjinalden alıntı: melihdemirag

Kadıköy Çarşı içindeki Bimeksi Outlet mağazasına çevirdiler yeni açtık diye yutturuyolar elde kalmış malları satmak için bi şey bulamadım bende uygun bi fiyatlı ürün gözüme çarpmadı bide kutuları falanda çok iyi durumda değil ürünlerin çoğunun diğer şubelerden toplayıp satıyolar anlaşılan

Burada sattıkları ürünler ambalajı açılmış ürünler sorunsuz o yüzden uygun bugün bi webcam değişimi yaptım mesela muhtemelen oraya gönderirler

Fiyatlara gelince bugün Philips SPC900NC webcam aldım fiyatı piyasaya göre uygun 88 ytl daha uygun bir yer varsa söylermisin "sezarın hakkı sezara"

Kadıköydeki yerlerine gitmedim o konmuda yorum yapamayacağım ...

Herkese İyi akşamlar

203 Mesaj
Referanslar: 8

Katılım Zamanı:
13 Kasım 2004;
Durum:
Forumda değil

19 Eylül 2007; 16:49:25 

Bimeks outlet mağzasında, Bimeks'in diğer mağzalarında vitrinde ve mağaza içerisinde teşhir amacıyla sergilenen (yani ambalajı açılarak müşterinin incelemesine sunulan, çalışır durumda tutulan ürünler) ürünlerin satışı yapılıyor.

Alışveriş yaptıklarım; goztepeli_TR, cembo, cango34

2 Mesaj
Katılım Zamanı:
17 Eylül 2007;
Durum:
Forumda değil
19 Eylül 2007; 17:35:50 

quote:

Orjinalden alıntı: kalekale

Bimeks outlet mağzasında, Bimeks'in diğer mağzalarında vitrinde ve mağaza içerisinde teşhir amacıyla sergilenen (yani ambalajı açılarak müşterinin incelemesine sunulan, çalışır durumda tutulan ürünler) ürünlerin satışı yapılıyor.

yani bir nevi yurtdışında yapılan "REFURBISHED" ve "DoA" olayı var diyorsun

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
20 Eylül 2007; 12:07:37 

good good

177 Mesaj
Katılım Zamanı:
13 Ekim 2005;
Durum:
Forumda
22 Eylül 2007; 0:45:07 

Bimeks bana nedense bakkal gibi geliyor. Yani mağaza gibi gelmiyor.

140 Mesaj
Referanslar: 3

Katılım Zamanı:
8 Kasım 2006;
Durum:
Forumda değil

22 Eylül 2007; 0:56:51 

arkadaşlar bimesi küçümsemeyin
perakende sektöründe çok önemliler

Satılıklar
F1 2010
Moto GP 10/11
Kinect Adv

Alışverişim :)
prototip2, ÖZTİN

435 Mesaj
Referanslar: 9

Katılım Zamanı:
8 Ağustos 2004;
Durum:
Forumda değil

22 Eylül 2007; 2:43:30 

%75 e varan indirim acaba hangi ürün veya ürünlerde uygulandı??? Ben çok büyük bir indirime şahit olamadım yoksa ben mi göremedim

---------*---------
~-------...-------~
-------.......-------

245 Mesaj
Katılım Zamanı:
16 Temmuz 2005;
Durum:
Forumda değil

22 Eylül 2007; 4:05:11 

quote:

Orjinalden alıntı: kalekale

+1

18 Mesaj
Referanslar: 1

Katılım Zamanı:
29 Mayıs 2007;
Durum:
Forumda değil

23 Eylül 2007; 1:37:07 

Bu nasıl iştir!

Adamlar web sitelerine "İNDİRDİİİİİİİİİİİİİİK! %75 İNDİRDİİİİİİİİİİİİİKKKKK...!" diye slogan koyuyor, bu kadar arkadaşımız gitmiş, görmüş ,hiç birşey ucuz değil diyor.

En son vatanbilgisayar %25 indirim yaptığı gün millet mağazada ürün bırakmamıştı. Gerçek bi %75 olsa bence o mağaza ürün yetiştiremez. Zaten Bimeksten hiç alış-veriş etmek kısmet olmadı, ne zaman girsem , elim boş çıkıyorum...

Sonuç olarak bu kadar büyük olay gibi gösteripte , tüketiciye bi fayda sağlamadıklarında deliriyorum , bu cümleleri sarfetmedende rahatlayamıyorum. Kusurum varsa, Affola...

23 Mesaj
Katılım Zamanı:
17 Ocak 2007;
Durum:
Forumda değil
23 Eylül 2007; 2:12:24 

bimeks normali bıraksın outlet mağaza işine girsin , hayrına olur hiç yoktan ucuza satıyoz diyebilsinler ama neyi

1569 Mesaj
Referanslar: 13

Katılım Zamanı:
17 Mayıs 2006;
Durum:
Forumda değil

23 Eylül 2007; 2:20:55 

edebiyat hocasımısın dostum:))
quote:

Evet bağırmaktayım. Çünkü gençlerin bu anadilimize olan saygısızlığını bir türlü anlamıyorum.

Neyse bu konu burada kapanmıştır. Daha fazla cevap vermeyeceğim bu konuda.

Çünkü TÜRKÇEYİ güzel kullanalım teklifim 4 kişi tarafından GARİP ve UYGUNSUZ görüldü.

Bu da olayın daha acı kısmı. Demek ki gerçekten millette oluşan bilincin (daha oluşmadan aslında) sonu da görünmüş. Yazık!

Ayrıca bu konuşmaları internetten yapmak daha kolay oluyor sanırım. Çünkü karşılaşsak gerçek hayatta ( en azından yaş farkından dolayı) bu şekilde olmayacağını düşünüyorum.

Hepinize sevgiler

ARTIK isteyen istediği Türkçe'yi kullanabilir. Ben sadece uyarı yapmışyım ama ilginç ve üzücü ki, bu konuda duyarlı olmak yerine kısaltılmış kelimeler ve yabancı dil istilasında kullanılan kelimeler daha revaçta görülüyor siz gençler tarafından.

Düzeltme: yazım hatası

ALIŞVERİŞYAPTIKLARIM:ercucav,dargmen,teknopc,oguzbilgisayar,wenigma,ioz,corny,KOND,ezorla,Öztin,Zocak,maniaqs,
maverick_2006,cliorsi,DarthVaderRSİ,sevimli_genc22,Resident,BuilderX.yosunkaya,@NTARES.BARoN55,
zeroshut,hitex,bibioy01,hasan_arm,icebergmetii,fusiontechus,srkancal,tupcu_osman,etomnet,
SAMURAY_ALMANCI,pppzze,Halit61,more_than_ever_dream,mcersin,Nosferatu`,siradan,yasinsahin,limeware,
mucahidodacil,kizilelma,muhammedS,kanarya_avcisi,aktoprakbariscga_art****7,denizbülent,eralpt,ilkaycvs, Pcdunyasi

259 Mesaj
Katılım Zamanı:
2 Aralık 2006;
Durum:
Forumda değil
23 Eylül 2007; 11:43:31 

quote:

sevgili kardeşim,

lütfen yazım kurallarına uyun.

Bu nasıl bir Türkçe anlamıyorum.

Bu kadar mı anadilimize verdiğimiz değer.

Anlamıyorum mümkün yazmak çok mu daha zor?

"mümkün" kelimesini tırnak içinde yazman gerekir. Ayrıca "çok mu daha zor" yazmışsın.üzgünüm ama "daha" kelimesinin bu cümlede kullanılması uygun değil.....Türkçe dersimiz bitmiştir.Bundan sonra türkçemizi toğru tüskün kullanak,hemi?
not:"hemi" kelimesindeki "mi" ayrı yazılmalı

1 Mesaj
Katılım Zamanı:
5 Ekim 2010;
Durum:
Forumda değil
20 Mart 2013; 21:46:52 

770 lira ya ipad 2 aldım hayırlısı bakalım yarın geliyor .inşaallah güzel çıkar.

145 Mesaj
Katılım Zamanı:
22 Nisan 2005;
Durum:
Forumda değil
20 Mart 2013; 21:51:39 

quote:

Orijinalden alıntı: pearar

770 lira ya ipad 2 aldım hayırlısı bakalım yarın geliyor .inşaallah güzel çıkar.

2007 konusunun altına cevap yazmak... İnsanın ipad alası gelmiyor...

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [İkinci El - Sıcak Fırsatlar - Ödüllü Anket] » İkinci El » Biten Sıcak Fırsatlar » BİMEKS OUTLET MAĞAZASI %75'E VARAN İNDİRİM !!!
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.344