Şimdi Ara

## 625$'a HIS Radeon HD X850XT PE ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
0
Favori
2.283
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Radeon X8x0 serisi belkide ATi'nin şimdiye kadar hazırladığı en başarılı seri idi. Özellikle X850XT modeli ülkemizde de beğeni kazanmış ve ciddi bir kullanıcı kitlesi tarafından tercih edilmişti. Bugün yurt dışında Radeon X850XT PE'yi markasına göre değişmekle birlikte yaklaşık 150$'a alabilmek mümkün.

Ünlü elektronik ticaret sitesi Newegg özellikle koleksiyoncuları da göz önüne alarak yeni bir kampayna başlatmış. HIS'in Radeon X850XT PE modeli 625$'dan listelerde yer alıyor. Maddi durumu son derece elverişli ekran kartı meraklısı bir kısım kullanıcı ilgi gösterebilir ama aynı fiyat noktasında GeForce 8800 Ultra'nın da alınabildiğini hatırlatalım.

http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16814161125R

• Yorumsuz
  • Enayi arıyorlar desene
  • türkiyede de bu tip uygulamalar mevcut son 1-2 tane kalmış üst uç kartların fiyatlarını hiç düşürmüyorlar hep aynı kalıyor creative 9800pro var hala koyuncu elektronikte fiyatı çıktığı günkünün aynı
  • bende x850xt hayranıyım param olsa verirdim belki ama şu an zaten bizim ikinci elde 100 liraya rahat bulunuyor
  • Haber değeri tartışılacak bir konu...
  • quote:

Orjinalden alıntı: şoray uzun yolda

bende x850xt hayranıyım param olsa verirdim belki ama şu an zaten bizim ikinci elde 100 liraya rahat bulunuyor

Abi bunu alan (artık eneyi mi dersiniz) kişi kartı kullanmayacak hatta kutusunu bile açmayacak orjinalliği bozulmasın diye. Yani içine bir taş koyup yolasan uyanmaz 40 sene.

Düşünsenize 40 sene sonra müzayede açılıyor kart satılıyor her neyse sergileyecekler bir bakıyorlar ki kart yok.
  • Oha. Bizim stokta var. Esasında maliyeti 508$. Ama satılmadığı için maliyetini 180$ yaptık. Bu newegg sapıtmış olmalı. Salaklar o fiyata satacaklarına gelip benden alsınlar 186$ dan sonra 205 e falan satsınlar.

Hiç olmazsa %10 kâr ederler. Hem de isimleri karalanmamış olur.

Newegg e benden koca bir nnnnnnnn
  • Sizleride anlamak mümkün degil. Haberde "Kolleksiyonerler için" demiş, normal kullanıcı için degil yani

Antika degeri oldugunu düsünün
  • quote:

Orjinalden alıntı: EngizLee

Sizleride anlamak mümkün degil. Haberde "Kolleksiyonerler için" demiş, normal kullanıcı için degil yani

antika olması icin once antika sayıla bilecek adette bulunması lazım heryerde olan bi karttın ne antikası olurki
  • quote:

Orjinalden alıntı: FATAL ¦ ERROR

quote:

Orjinalden alıntı: EngizLee

Sizleride anlamak mümkün degil. Haberde "Kolleksiyonerler için" demiş, normal kullanıcı için degil yani

antika olması icin once antika sayıla bilecek adette bulunması lazım heryerde olan bi karttın ne antikası olurki

Hiç kullanılmamış hatta kutusu dahi açılmamış X850XT PE nin satıldığı bir yer biliyorsaniz söyleyin. Hemen alayim bir tane. Tabii 150 YTL den fazla olmamak sarti ile. Cünki ben kolleksiyoner degilim

• hayırlı satışlar.
    625 dolara nerdeyse 8800 gts cf yapılır ? yada ultra ,2900xt alınır
  • newegg'e bak sen balık avına çıkmış, bide koleksiyon diye milleti kandırcak, san ki dersin tarihi eser, çok eski değil ki 2-3 yıl önce ki kart
  • ŞAka heralde şakaaaaaaaa
  • quote:

Orjinalden alıntı: Fetih

hayırlı satışlar.
    625 dolara nerdeyse 8800 gts cf yapılır ? yada ultra ,2900xt alınır

8800gts cf yerine sli yapılıyor diye biliyorum ama 2900xt yada 8800ultra alınır o paraya herhalde koleksiyon kartı ne mantıkla bu fiyatta anlayamadım
  • quote:

Orjinalden alıntı: Megavolt

Haber değeri tartışılacak bir konu...

Bu ayrıntıyı iyi düşünmüşsün
  • bunların böğle parcaların hayran olunucak bi yanları yok eski model araba gibi değilller 10 sene önceki bir pc yi kim ne amacla napsın kartlar senede kendi firmasından kazık yiyor yeni modeli cıkarak birileri akıl fikir vere ne diyeyim
  • Antika olacak şekilde alınacaksa bence alınır.çünkü bu ürün piyasada pek bulunmuyor bildiğime göre.Ben internette dolaşırken bir kişinin antika olarak böyle parçaları aldığını ve müze gibi bir oda yapıp rafta durduğunu görmüştüm ve ilk çıkan ekran kartları bile vardı ve baya güzel bir çalışması vardı.Eğer bulabilirsem resmini size gösteririm

elimde olsa bende böle bir koleksiyon yaparım.
  • ^^15yıllık pc var onuda satayım böyle yüksek fiyattan o zmn
  • bende de kolleksiyonculara PIII var ayrıca 200mmx de var fiyatları 500 ve 750 dolar?
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.