Şimdi Ara

## DFI'dan Pasif Soğutmalı LanParty P35-T2R ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.296
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  ## DFI'dan Pasif Soğutmalı LanParty P35-T2R ##

DFI'ın ısı iletim teknolojisini esas alan pasif soğutmalı LanParty P35-T2R modelini daha önce sizler ile payaşmıştık. Fakat elimize DFI'ın ısı iletim teknolojisini esas almayan pasif soğutma ünitesi ile gelecek LanParty P35-T2R modelinin görselleri de ulaştı. Bilindiği gibi daha önce ortaya çıkan model özellikle kasa dışna uzatmalı özel soğutma aparatıyla da dikkatleri çekmişti. Fakat ortaya çıkan yeni model de herhangi bir ekstra soğutma komponenti yer almıyor.

Kullanılan standart soğutma dışında kalan tüm özellikleri ısı iletim temelli soğutmaya sahip kardeşi ile aynı olan model Intel'in P35 yonga setinin tüm avantajlarını kullanıyor. Overclock konusunda da hayli iddialı olan anakart DFI'a göre, P35 temelli en iyi anakart konumunda.

## DFI'dan Pasif Soğutmalı LanParty P35-T2R ##

• çok şekil olmuş
  • Bu kartı alacaktım ama DFI ın ve Biostar ın ve Foxxconn Mars ı görünce biraz daha beklemeye karar verdim. Bakalım. Çıksın şu X38 ler de ona göre alırım artık
  • Max FSB rekorlarının ilk üç sırası bu DFi ye ait olduguna göre bu kartinda hayli iş yapacagini düsünmek yanlis olmaz.

Söylemden gecemeyecegim: DFSbilgisayar bir aydir ön siparişle satıyor bu DFi Lanparty P35 T2R yi ama hala getirtemedi. Her hafta ariyorum önümüzdeki pazartesi deyip sallıyorlar dünde bu cumaya salladilar. Bu sefer kesin stoklara girecek dediler insallah girerler. Yoksa DFS yi bombalayacam Sırf bu kart yüzünden sistem toplayamadim hala
  • bu dfi tasarım işini gercekten biliyor renk uyumu olasun yapı olsun kalite olsun 4ever DFI helal olsun
  • arkadaşlar kim bu kartları alabiliyor yok yok yok ............ bu kadarda uğraşıp bekleyip kart almak offff beeeee fani dünyada !!!!
  • Firewire bile yoq....
  • Bence ya senin gözün bozuk ya da benimki
  • umarım bu p35 lerin fiyatları özellikle dfi gibi markalı anakartlarda x38 lerin çıkması ile fiyatlarında kayda değer bir düşüşü olur...
  • ben bunu pek beğenmedim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.