Şimdi Ara

Emule'de hiçbir sunucuya bağlanamıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
14.030
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • birkaç gün öncesine kadar sorun yoktu ama şimdi hiçbir sunucuya bağlanmıyor. portlar açık,güvenlik duvarı ya da firewall yok. neden olabilir sizce. sunucu ölü görünüyor diye hata veriyor. acaba genel bi sorun mu var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Death Time -- 17 Eylül 2007; 16:15:12 >

• herkeste aynı sorun var sanırım bende de durum aynı yakında anlaşılır ne olduğu
  • bende de aynen öyle
    arama yaptırıyorum hiçbir şey çıkmıyor
    kaddan arıyorum ama onda da fazla bişey çıkmıyor
    doğru dürüst indirmiyor bile

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HellShot -- 17 Eylül 2007; 16:30:23 >
  • Benim eşek de çalışmıyor bu gün. Bendeki versiyon 0.47a. Yeni versiyon kullanan varsa onlarda da durum aynı mı? 0.48 kullanan varsa bilgi versin lütfen.
  • quote:

Orjinalden alıntı: extremum

Benim eşek de çalışmıyor bu gün. Bendeki versiyon 0.47a. Yeni versiyon kullanan varsa onlarda da durum aynı mı? 0.48 kullanan varsa bilgi versin lütfen.

denedim. değişen bir şey olmadı. ya ciddi bi sorun var ya da razor gibi olacak sonları
  • quote:

Orjinalden alıntı: PeaCe SeLLs

quote:

Orjinalden alıntı: extremum

Benim eşek de çalışmıyor bu gün. Bendeki versiyon 0.47a. Yeni versiyon kullanan varsa onlarda da durum aynı mı? 0.48 kullanan varsa bilgi versin lütfen.

denedim. değişen bir şey olmadı. ya ciddi bi sorun var ya da razor gibi olacak sonları

Bencede polis bastı ve kapattı serverları razorback'a olan gibi
  • ed2k://|server|85.233.199.109|6678|/

Bunu denedim şak diye bağlandı
    fransada bir sunucu

almanyada var bir sorun
  • Donkey serverler mahkeme kararı ile kapatıldı...
    http://forum.divxplanet.com/index.php?showtopic=95667
  • Evet sorun var buna bağlandı ed2k://|server|193.138.205.25|5000|/ Razor back 3.1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ByAdmin -- 17 Eylül 2007; 18:17:10 >
  • amanın ben geçici sanıyordum... edonkey serverları 1 den 6 ya kadar hepsi ölüydü. hadi onu geçtim bununla beraber bisürü server daha ölü onu anlamadım... e şimdi alternatif olarak hangi servera bağlanacak milyonlarca kişi var sonuçta alternatif olarak güçlü bir serverda toplaşacaktır herhalde kullanıcılar. DL yerlerde sürünüyor da... usenext.info ya bağlandım da 40k falan anca şimdilik.
    Kaç gündür kapalıymış yeni haberimiz oluyo böyle bir açıklamadan
    emule yi de öldürmeye çalışıyorlar ya asla yapamayacaklar
    var mı fikri olan... hemen gerekli cevap verilmeli, donkey serverlardan da iyisi açılmalı. ama acil çözüm üretmeliyiz şimdlik sağlam bir server tespit edip toplanmalıyız orada.

• Kablo internet

bendede kada bağlanıyor sunuculara bağlanmıyor dün bu saatlerde sorun yoktu
  • Hollandadaki serverlarıda kapamışlar...
    Sanırım e-mule bitti.
    Cümleten geçmiş olsun....
  • cok pis gumledik, acilen buna bi cozum getirmeliler, emule gibi saglam paylaşimciyi nerde bulacaz

birde yukarda bahsettiginiz server lari nasil ekliyoruz listeye yahu, o kadar bilmiyorum işin asli,
  • çözüm torrent sizi torrent e allalım
  • quote:

Orjinalden alıntı: ugiboy

Hollandadaki serverlarıda kapamışlar...
    Sanırım e-mule bitti.
    Cümleten geçmiş olsun....

KAD ağı ne güne duruyor. Kad ağı işte bu günler için geliştirildi. Bağlanırsın KAD'a her şey eskisi gibi yolunda devam eder. İlk bir kaç hafta tam performans alınamaz; ama zamanla insanlar KAD'a bağlanmayı alışkanlık hale getirdikçe, performans da artacak. O nedenle éd2k hiçbir zaman bitmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi guest1911 -- 17 Eylül 2007; 19:01:32 >

• emule bitmezzz.yeni serverlar acılacaktır yakında yerine iciniz rahat olsun.bakın razorback gitti noldu emule öldu mü?big bang, usenext gibi sunucular var.p2p ölmez iciniz rahat olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi penkala -- 17 Eylül 2007; 19:57:27 >
  • tamam arkadaşlar üzülmeyin araştırdım telaşlanacak bişey yok. hiçbir servera bağlanmadan sadece kad'dan bile 90k gördüm az önce:=)
    illa server derseniz ki gerekli tabi yine de, alın şuan en sağlam olanları:
    ed*2k://|server|83.149.123.188|4321|/
    ed*2k://|server|85.17.35.53|4321|/
    ed*2k://|server|193.138.205.25|5000|/
    ed*2k://|server|89.163.161.226|4661|/
    (* ları kaldırın)

işte bunları tek tek internet tarayınıza yapıştırın (emule açıkken) otomatik olarak eklenecektir şuan en iyi sunucu bunlar. isimleri de çıkacak server listesine eklenince. usenext.info güzel gidiyor şuanda biraz abanma durumu olsa da:)

hepsini birden eklemek isterseniz not defterine atın yukarıdaki listeyi. * ları kaldırın yine hepsini seçip kopyala deyin. ardından emule menüsünde araçlara tıklayıp ''ed*2k bağlantılarını yapıştır'' derseniz pencere açılır buraya topluca listeyi yapıştırır eklersiniz olur biter. Emuleyi bırakmayın bırakacak bir durum yok zaten... Torrentin kalite ve kaynak konusunda özellikle filmlerde çok ekmek yemesi lazım emule devam!
    Ayrıca bu server dediğiniz şeyler hayati önem taşımaz aslında. Sonuçta dosyalar bizde, serverda değil.

http://forum.divxplanet.com/index.php?showtopic=95667 divxplanet te emule en çok konuşulan şey zaten burda da aynı konuyu işleyen bir başlık açılmış. Kesinlikle baştan sona okumanızı öneririm arkadaşlar çok önemli bilgiler vermiş forumda. çaresi de yazıyor. endişelenecek bişey olmadığını anlarsınız okursanız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gunman233 -- 17 Eylül 2007; 20:50:07 >

• ed*2k://|server|83.149.102.1|4242|/ buna bağlanıp ara yapınca baya bi dosya bulunuyor bunu deneyin
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.