Şimdi Ara

STAREX 140 BG' mi TRANSPORTER 130 BG'mi =ACİL= (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
154
Cevap
0
Favori
18.832
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 140lık starex kullanıyoruz. Şehiriçi 10 şehirlerarası 8 yakıyor ki 2 tonluk ve 2500 cc lk bir araç için iyi değerler. ben starex tavsiye ederim. Donanım olarak minibüs versiyonu gayet iyi. Kliması falan da güzel. Otomatik vites seçeneği de var ( tam otomatik şanzuman, tiptronik değil)
  • Selam bu zamana kadar Hyundai Starex kullanmamıştım ilk olarak kayınpederin 2004 starex i vardı ilk tecrübemde araç hoşuma gitmişti tabiki onun yakıtı biraz fazlaydı kayınpeder satıp geçen sene ekim ayında 140 Beygir Otomatik vites CRDİ 9+1 kişilik Minübüs aldı araç daha 6300 bile olmadı 3 defa aydın didime gittik araç gerçekten süper konforu yol tutuşu harika rahatlığı düşünürsen otomatik vites bence vazgeçilmez kayınpeder bu zaman kadar otomatik hiç kullanmamış ama keşke daha önceden alsaydım diyor araç uzun yolda 200-210 arası yaktı şehir içinde 240-250 yakıyor gayet güzel tabi bu değerler araça 10.000 Km'yi devirince biraz daha düşer eğer böyle bir araç arıyorsan şu an bu araç satılık diyeceksin memnunsan niye satıyorsunuz iş dolayısıyla nakit ihtiyacı var kendisi tekstil ile uğraşıyor sıkışık olduğu için satıyor aslında arabadan memnun imkanlar böyle olduğu için elinden çıkaracak gibi görünüyor. eğer istersen fiyatta anlaşabilirsiniz

http://www.sahibinden.com/displayitem.php?a=4787672

• abicigim en model transporter aldım araç pamuk gibi araçta tık yok arabaya basarsan gidio bendeki 105 hp araçtan çokmemrunum en iyisi bu yakıtıda az starex lerinki felaket fazla yakyo 105 hp le 190 km vurdum kimseye danışma al 130 luklar sorunlu
  • Ticari de Kalite=VW, Dizelde Performans=TDI, Transporter 80lt depo ile 1066 km mesafe kat etmiş ama Starex'in yakıt sarfiyatı konusunda bilgim yok. Servis ücretlerine gelince Starex daha ekonomik. Donanımda Starex, Transporter'ın yanına yaklaşamaz.
    Vw Transporter
  • Starexler parasını hak eden bir araçmı evet ancak ticari amaç için kullanılacak bir araç olduğunu düşünmüyorum çünkü starexler makas sistemine sahip araçlar bu nedenle konfordan oldukça taviz verecektir yakıt tüketimi konusunda benim amcamda pick-up tarzında olanından var transp. oranla max 3-3.5 lt arasında daha fazla yakıt tüketiyor diyor

Onun haricinde şuan çalıştığım şirkete ait 3 tane transporter var 2 130 hp 1 tane 170 hp 170 lik olanı ertexte yaptırıldı ve vıp olarak kullanılıyor diğerleri ise arkası boş kamyonet tarzı 130 luklardan bir tanesi çok problem çıkarttı debriyaj aslı falan kalmıştı garantiden debriyaj üst merkezini değiştirdiler problem çözüldü kısacası birazda şans işi verdiğim öreneği iyi değerlendir iki aynı araç biri sorun çıkarttı diğeri çıkartmadı

Konfor güvenlik yol tutuş kalite diyorsan vw almanı öneririm ancak hem fiyatı makul olsun hem servis bakım maliyetleri uygun olsun dersen hyundai tercihin olsun yani hyundai sanıldığı kadar konforsuz bir araç değil ancak starex alacaksan güvenlik paketi ile satın alman gerekir zira bu araçta abs falan yok

• vw tabiki
  • TRRRRRRRANSPOTER:-)
  • tabiki vw konfor sağlamlık e bide şunu kabul edelim kim bi transporter görse bide tdı yazısı kırmızı ise bitiyor :)
    starex görüpte off buda passat gibi yağ gibi kayıyor diyen yok.
    starex 12 lira iken kapalı kasaları wv kapalı kasaları 30 liradan başlıyor
    derlerya ekmeğine göre köfte...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WARNİNG -- 21 Eylül 2008; 23:09:54 >
  • Bende hem transporter hemde Starex var iki aracıda yaklasık 4 yılldır kullanıyorum ama tek kelime starex alınmaz. Belki arac dısardan tasarım olarak güzel olabilir ama km'de 40 kurus yakıyor( 450bin ) bakımı, servisi ucuz olabilir ama bunun icin almaya degmez. Bide starexte arkalarda makas var süspansiyon degil bendeki araç VIP o yüzden cok rahatsız ediyor cukurlu yollarda hele hele hız kesici kasistlerde mükemmel bir zıplama var oda rahatsız edici.
  • Kaç aylık konu arkadaşlar ya ne hortlatıyorsunuz
  • kalite konusunda tartışmasız vw yalnız birgün otopazarında bir starex sahibi aracını satmaya çalışırken şöyle söylüyordu starex arkadan itiştir 120-140 direksiyonu bıraksan sapma yapmaz ben bir otobüs şoförüyüm yıllarca 403 kullandım starexide kullanım olarak 403 e benzitiyorum direksiyonu stabildir ama transporterler önden çekiş olduğu için daha dezavantajlı diyordu adam bana biraz mantıklı geldi...
  • STAREX 140 BG ABİİİ MUHTESEM BNDE 2007 CRDI COMFORT VAR TRANSPORTERE BİN CEKER .... VERGİSİ AZ .. YAKITI AZ. KONFORU BİR NUMARA .. GİDİŞİ DURUSU BAMBASKA ... ama sunu ekliyim her starex için demiyorum bunu crdi comfort için diyorum
  • Arkadaşlar yaz için araç arıyorum minübs tarzı ve bütçem az olduğundan çok inceleme yaptım. bi arkadaş düşük fiyata bana bir araç önerdi adam ne desede ikna olamadım araç 2007 model 140hp starex full açık kasa vuruğu kesinlikle yok 3 tamirciye incelettim fiyat olarak 13.500 anlaştım herkez çok iyi desede sizede danınşmak istedim.? bu arada birde en tedirgin olduğum konu araçın ruhsatnda citywan 4+1 yazıyor fakat araçın içi 9+1 ruhsatta kapalı yazıyor bu ne kdr sorun oluşturur bana? bileniniz varsa şimdiden çok tşk ederim.
  • birde diğer arkadaşlar trnsporter-starex kapışmasında benim cvp ım ikisiylede uzun yol yaptım transporter yol tutuşu starexe göre daha güzel starexin ise arka tarafı çok çabuk atıyo arkaya yük koymadan uzun yolda sakatlık çıkarıyor. starex yakıtı 190-200 şehir dışı, şehir içi ise 240-250 yakıyor kullanışa göre tabiki değişiyor. transporter çok aşırı yakmıştı fakat araç sorunluydu o yüzden tam bi bilgi vermek saçma olur.
  • Arkadaşlar ne dersinizi sizce yukarıda anlattığım gbi starex 13,500 alınırmı??
  • transporter çünkü transporterin 2.eli konforu starexe göre daha iyidir
  • Kaç aylık konu hortlamış...

Orası ayrı ama... Starex diyenleri bir türlü anlayamadım... Şimdi söz konusu araçlar ticari araçlar..

Şirkette her ikisini de kullandık..

Starex ile Transporter kıyaslanamaz bile...

Her iki aracı da defalarca kez kullandım...

transporter: ikinci eli iyi, uzun yolda yeteri kadar konforu sağlıyor, iç hacim iyi, starex'e göre az yakıyor, kasası daha derli toplu, şanzumanı iyi, koltukları iyi, şekli iyi, şemali iyi, ticari araç ruhu var, staex'le kıyaslanamaz bile...

starex: ikinci eli berbat, yakıtı berbat, vitesi ve vites geçişleri berbat, iç hacim berbat, sol dizim hiç sığmadı gitti bu araca, şekil şemal olarak transporterın yanından geçemez, uzun yolda konfor monfor hiç bi şey yok, performans desen -ha ticaride ne işe yarayacak denebilir- berbat, haaa parçası ucuz -bi oluımlu tarafını söleyim dedim- sonraaa koltuklar oturunca batıyo sanki bi tarafınıza...

Sonuç yukarıdakilerin hepsi sallamasyon değil biizzat şahsın tarafından ş.içi ve uzun yol tecrübeleri göz önüne alınarak yazılmıştır... Hepsi şahsi kendi fikrimdir... All rights reserved misali...

Starex'le transporter karşılaştırılır mı yahu?

bir de şu cevabı verenler var ya gıcık oluyorum:

Starex.

Eeee yuh yani... akıl var, mantık var, mizan neye göre ???

• quote:

Orjinalden alıntı: OGUZHANY505

STAREX 140 BG ABİİİ MUHTESEM BNDE 2007 CRDI COMFORT VAR TRANSPORTERE BİN CEKER .... VERGİSİ AZ .. YAKITI AZ. KONFORU BİR NUMARA .. GİDİŞİ DURUSU BAMBASKA ... ama sunu ekliyim her starex için demiyorum bunu crdi comfort için diyorum

Aynı araç, şu anda şirkette mevcut... satılamıyor da bir türlü... iki kere sattık geri geldi..

Nasıl az yakar, nasıl muhtesem, biz Uzayda mı kullanıyoz bu aracı? Konforu bir Numaraymış... Nah bir numara... olsa olsa -1 numara olur... Transporter'a bin cekermis... şimdi bi şey daha yazacam kesin ban yerim... neyse yazmiyim...

Ya yapmayın bu kadar körü körüne fanatik olmayın... Şu Hyundai'nin eski H100 Ler bile Starex'den daha konforlu... Sonuçta ticari araç, birbirimize yardımcı olmamız lazım bu konularda... Düşmanıma bile tavsiye etmem Starex'i.... Satılsa da kurtulsak artıkk şundan...

• eğer 30 bin civarı bir bütçeniz varsa hyundai H-1 bakın bence 2.5 cc 170 bg güzel bir araç zaten

http://www.sahibinden.com/sonnnn_3_gun_daha_5_bin_km_de_full_full_boylesini_bulamazsiniz-45WQQaXQQ12660242WQQpXQQdisplayitem
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.