Şimdi Ara

NEDEN KİME SORSAM MAREA TUTULMUYOR SAKIN ALMA DİYOR? (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
72
Cevap
0
Favori
25.142
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: dragotreis

GİTTİM BAKTIM ARABAYA, İÇİM ISINMADI, UFAK TEFEK ZEDELENMİŞ YERİ ÇOK, 13500 DEN GERİ DE GİTMEDİ, BEN DE SOĞUDUM.
    YIL SONU KAMPANYALARINI MI BEKLESEM DİYE DÜŞÜNÜYORUM...

Arkadaşım kafanda Marea varsa ben derimki başka Marea'lara bak.. Biz şirket ve aile arabası olarak 5 yıl 1997 ELX 1.6 16V kullanmıştık. Araba 65.000 de geldi 140.000 de gitti. Önceki kullanıcının hoyrat kullanmasına rağmen bakımlar dışında servise gitmemişti. Genişliği, tipi, donanımı, konforu ile en sevdiğim arabamız olmuştur. Hatta bu ara yine gündemimizde.
  • şu liberty lerin sw si olsa harika olacakmış, en son sw 2001 sonu var.
  • Zaten ıkıde bır model degıstırdıgı ıcın fıat bu halde. sw ısını daha yenılerden baska markalara bak ıstersen. focus-megane olabılır. bunların sıfırları halen cıkmakta. ama sıfır alamam dıyorsan o zaman lıberty bakmaya devam et derım. cunku hem uygun hem donanımlı. hatta bıraz daha cıkabılırsen exclusıvelere bak. lpg takıp kullanıcam dersen al bır hlx tepe tepe kullan.
  • quote:

Orjinalden alıntı: hi-jackers

Zaten ıkıde bır model degıstırdıgı ıcın fıat bu halde. sw ısını daha yenılerden baska markalara bak ıstersen. focus-megane olabılır. bunların sıfırları halen cıkmakta. ama sıfır alamam dıyorsan o zaman lıberty bakmaya devam et derım. cunku hem uygun hem donanımlı. hatta bıraz daha cıkabılırsen exclusıvelere bak. lpg takıp kullanıcam dersen al bır hlx tepe tepe kullan.

arkadaştan bi daha ses çıkmamış...naptı acaba..
  • Konu cortlatmayalım
  • quote:

Konu cortlatmayalım

vallahi hem hortlamış hem cortlamış...14,5 ay sonra
    bravo maymotdur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gendarme -- 5 Ocak 2009; 18:29:07 >
  • Marea, konforlu ve çok şık bir araba. Benim araba siena ve memnunum. Ama imkanım olsa marea alırdım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: maymotdur

quote:

Zaten ıkıde bır model degıstırdıgı ıcın fıat bu halde. sw ısını daha yenılerden baska markalara bak ıstersen. focus-megane olabılır. bunların sıfırları halen cıkmakta. ama sıfır alamam dıyorsan o zaman lıberty bakmaya devam et derım. cunku hem uygun hem donanımlı. hatta bıraz daha cıkabılırsen exclusıvelere bak. lpg takıp kullanıcam dersen al bır hlx tepe tepe kullan.

arkadaştan bi daha ses çıkmamış...naptı acaba..

benim o benim..

ta ekim 2007 de yazmışız bunları... yıl sonu da yaklaşırken bekleyelim dedik temiz bir araba çıkar falan diye, ya da yıl sonu kampanyası falan, ama zamanla ikinci elden soğuduk, 0 ford connect aldık..

• Bu aracın fiyatı çok iyi uygun ama milletimiz bu aracı sevmediği için neden sevmediği bilinmiyor bu soru işareti araç dışlanmış alsan bile satış olarak iyi bir fiyata satamazsın. Çünkü az önceden dediğim gibi milletimiz bu aracı dışlamış şu anda bile bu konforda aynı bir araç almak isteseniz çok iyi paralar vermek zorunda kalırsınız. He ben bu aracı alıp uzun yıllar kullanmayı düşünüyorum diyorsan hiç düşünme al ama dersen alıp satacağım hiç alma başka araç bakın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • be zamanında marea almak için gitmiştim fiat'a. sonra ne olduğunu anlamadan stilo aldım ve çıktım. :)

ikinci eli kötü araba diye birşey yoktur. her arabanın bir 2. el değeri vardır. o fiyata sattın mı anında satarsın arabayı. şimdi 2. eli düşük olan bir arabayı sıfır alırsan tabii ki satarken zarar edersin. ama sen zaten ucuza alacaksın, ucuza satacaksın. ben tipsiz lada station arabamı bile anında sattım, ama değerine sattım.
  • Tutulmayan arabanın yan sanayi parçasıda zor bulunuyor.Orjinal parça almak zorunda kalıyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi make up -- 15 Nisan 2016; 8:41:38 >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.