Şimdi Ara

## Gigabyte'dan X38 Yonga Setli 4 Model Geliyor ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.228
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  ## Gigabyte'dan X38 Yonga Setli 4 Model Geliyor ##

Gigabyte'ın X38 yonga setli anakartları pazara sürecek ilk firma olacağını daha önce sizler ile paylaşmıştık. Firma ilk etapta X38 serisinin tepe modellerini oluşturacak X38-DQ6 (DD-2) ve X38T-DQ6 (DDR-3) modellerini pazara sunuyor. Fakat Gigabyte'dan gelen bilgilere göre, seri daha uygun fiyatlı iki yeni model ile daha desteklenecek.

Gigabyte'ın X38 temelli yeni anakartları;

- GA-X38-DQ6
    - GA-X38T-DQ6
    - GA-X38-DS5
    - GA-X38T-DS5

X38-DQ6 ve X38T-DQ6 satışa sunulmak üzere. Fakat DS5 modellerinin ne zaman piyasaya çıkacağı ve fiyatları konusunda net bir bilgi şimdili bulunmuyor.

Not: X38-DQ6 ve X38T-DQ6 modellerinin tüm detaylarına forumlarımızdan ulaşabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fx57 -- 15 Eylül 2007; 10:35:21 >

• fiyatını çok merak ediyorum enaz 300 dolar olur herhalde x48 lerin fiyatı bunlara bağlı giderek ana kart fiyatları çok uçmaya başladı.
  • Bencede fiyatları yüksek olacak 300 $ civarlarında ama kartlar güzel fiyatlar neredeyse bir sistem fiyatına yaklasmaya basladı
  • DS5'li modellerde beşinci S ne olur acaba? Sli olmayacağı kesin.
    Smart - Safe - Speed - Silent-Pipe - ?
  • ddr2 li versiyonun fiyatı uygun olursa alınabilir
  • bu kartların en ucuzu bile ortalama 250$ fiyatla piyasaya girer en azından Türkeyede .. bunların daha da ucuzlaması için x48 lerin piyasaya çıkması gerekiyor.. onun içinde önce x38lerin piyasanın kaymağını alması gerekiyor..
  • kartların ucuz olmayacağı kesin, baksanıza kutuları bile janjanlı zaten hangi DQ6 ucuzdu ki
  • x38 genıs bır yelpazede sunuluyor ınsallah ıyı fıyatlarlada satılırsa son kullanıcının yuzu guler
  • çıkacaksa çıksın artık.Beklemekten sıkıldım.sistem kuracaz anakart yok.herhalde forumda ilk alanlardan olacam.
  • 100$ olsaydı acaba ne olurdu
  • Anakartda gigabyte dan şaşmam zaten. işini iyi biliyor
  • şu an teknolojide hızlı bir ilerleme var.o yüzden yeni çıkan bir ürün eskiyip fiyat düşüsü yaşayamadan üzerine

daha yeni birşey çıkıyor.durumda böyle olunca fiyatıda mecburen(zevkle yapıyolar) daha yüksek oluyor.

şu an 9800gtx çıksa fiyat ne olur mesela
  • Kaliteli marka fakat intel c2d ile bitarafları kalktı bu gigabyte'ın bu fiyatlar hiç hoş değil bence. Asus'a özenmesin böyle yoksa onuda satın alır yutar valla.
  • P35 harika cıktı ucuz kartlar bile iyi o.c degerlerine ulastı,X38 bu çıtayı daha ileri götürürse ve pcı 2,0 ile neler yapacak merakla bekliyorum ancak benim tercihim dfı'dan yana...
  • fiyatıda iyi olursa baya satar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.