Şimdi Ara

Nokia 6630-6680-7610-6600 vb. Paylaşımlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.658
Cevap
0
Favori
700.066
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

66xx serisnin Cok fazla benzerligi oldugundan dolayi Tum sorunlari yeniden arayip sormaktansa Burada aramayi ya da tartismaya Mod arkadaslarla beraber Karar verdik

Yeni Sorularinizi buraya alirsak daha iyi yardimci oluruz.

6600 6630 6650 6670 6680 6681 hakkindaki sorunlarinizi ve cevaplarinizi buraya alalim lutfen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AIRBOSS -- 22 Mart 2007; 0:52:28 >

• Kulanalar Versionları yazabilrimi ?

Benimki 3,45,111 Bu version 6600 larda sorunluydu ama insalla bunda hayılrı olur...

6630 olanlar ilk acıldıgında menu ye biras fazla yavas gelior zannedersem...
  • öncelikle sesi nası yükseltip kısıorz onu anlamadım nokia mp3 player la çok az ses gelio bende ama msela ultramp3 yükledim orda ii gelio.

2.girdiğim siteler çoğaldı bunları nası silicem msela g ye basınca direk guduwap lar fln çıkıo
  • 1. hocam navigasyon tusunu sag cektiginde ses yukselmesi lazım... kısmak içinde sola (real playa dan bahsedioruz diilmi orginal nokia la gelen den)

2. soruyu birasdaha acarmısın hocam
  • evet tmm 1. için saol

msela web e geliorz seçenek / gezinme seçenekleri / web adresine git diorm ordan g ye basıorm yukardan guduwap dı google dı fln çıkıo bunu nası düzelticez (gprs den bahsetmiorm yani web browser dan bahsediorm umarım anlatabildim)
  • Hocam cıkmasını istemedigin siteleri c tusuyla silebilirsin baska bir sekilde olmuor toplu silme yapacaksan kalem tusuna basılı tutarak navigasyon tusuyla asagı inmeni ve sonra c ye basmanı oneririm...
  • neyse ya istemeden yaptım teşekkürler yine de

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi phlegmTR -- 19 Ocak 2005, 2:42:08 >
  • telefona aldıgınız yerden sınırsız çekim için,video programını yükletin.yoksa maximum 30 saniyelik bir görüntü kaydediyor.bu arada video izlerken tam ekran modu süper bişi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wallop -- 19 Ocak 2005, 3:11:41 >
  • Genel olarak memnun musunuz 6630 'dan?
  • ewet ama Fotografları da bu link dekihttp://www.mobile-review.com/review/nokia-6630-camera-en.shtml fotograflara gore biras farklılık war galiba tam olarak anlamadım biras parazitlimi cekior acaba (aslında tam acık alanda deneme sansım olmadı)

Ama guzel mp3 calmasıyla symbian 8.0 la en guzeli bence acaip menunum
  • Bu arada Telefona Kim 30 sn dediyse yalnıs demiş sınır max yane ne kadar hafıza o kadar ekmek olayı....

Video Ayarlarına bi baksınlar alaanlar...
  • Foto ayarları dün yağmurlu havada 4 gibi az ışıklı bi kafede foto aldık ama ayar fln yapmadık parazitli çıktı biraz akşam evde iyi ışıkta çektim süperdi
  • Yok hocamşşimdi cektim harika cekior acık havda cekim bir baska gercekten....
  • Bu telefon sınırsız çekiyor dimi video?
    Birde buna uygun hafıza kartları ne zaman gelecek
  • nokia.com da 1saate kadar demiş ama tabi hafıza yetmeyebilir.

Bu arada 1.3mp bir foto ortalama 500kb yer kaplıo
  • evet resim olayını bende denedim ark. bendede parazitli çekiyodu şimdi bi resim aldım dışarıyı çektim BİNGO ..... he bu arada video sınırsız çekiyo 30 saniye değil
  • kam1k bendede 6630 var o olayı ben hallettim.. web'e gir orda otomatik yer imleri var ordan siliceksin girdiin siteleri cıkmayacak...
  • tmm yaptım saol :)

bu arada 30 sn dienler için ayarlara gelin uzunluğu : kısa yerine en uzun yapın (zaten bi tek kısa ile en uzun var) o zaman mmc deki yeriniz kadar kayıt yapabilirsiniz..
  • Arkadaslar buna uygun hafıza kartı bulan var mı????Varsa markasını yazarsanız iyi olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aydin144 -- 19 Ocak 2005, 14:06:20 >
  • Hayır daha piyasad yok bi ara sandisk e bi bakiim gelişme war mı die
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.