Şimdi Ara

## Asus'dan nForce 680i LT Yonga Setli Yeni Anakart ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.318
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  ## Asus'dan nForce 680i LT Yonga Setli Yeni Anakart ##

Sektör artık X38 yonga setini kullanan anakartlara yoğunlaşmışken Asus, Nvidia'nın nForce 680i LT yonga setini kullanan yeni anakartı P5NT WS'yi duyurdu. Bilindiği gibi Nvidia'nın, nForce 680i yonga setinin ekstra bazı özelliklerini kırparak hazırladığı ve nForce 680i SLI'a göre nispeten daha ekonomik olan nForce 680i LT yonga seti temelli P5NT WS adındaki WS uzantısından da analşılacağı üzere iş istasyonlarına yani profesyonel kullanıma yönelik olarak hazırlanmış.

Asus'un yeni anakartı üzerinde 3 adet PCIe X16 slotunun yanı sıra profesyonel kullanıma yönelik olarak bir adet te PCI-X slotu ye alıyor. 16X + 16X SLI desteğine de sahip olan anakart gelişmiş bir pasif soğutma sistemi ile geliyor. Intel'in yeni nesil işlemcileri ile uyumlu olan P5NT WS, 8GB'a kadar DDR-2 800/667MHz bellek desteğine sahip. Katı kapsitör zengini olan anakart, 2 adet ethernet, 6 adet SATA-II, 1 adet ATA ve 4 adet USB 2.0 çıkışına sahip.

8 fazlı güç tasarımına sahip olan Asus P5NT WS'nin piyasaya çıkış tarihi ve fiyatı konusunda net bir bilgi bulunmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fx57 -- 14 Eylül 2007; 9:04:52 >

• XFX in LT si yanında çok daha derli toplu. Pasif soğutması da ayrı bir artı. Katı kapasitör olması iyi.
    Asustan WS olmayan versiyonunu da bekliyoruz. Hatta "N680i LT" konusunda geç kaldığını düşünüyorum. Haber için teşekkürkler.
  • Haber için sağol.Gerçekten güzel bir anakart.Ama nforce yonga setini kullanmada xfx çok daha iyi bir firma.Baktığımızda pasif soğutma gerçekten güzel.Ama Al PaC' ında dediği gibi geç kalınmış bir hamle.
  • Anakart cidden çok iyi duruyor , özellikleride baya iyi , fiyatını sormaya ve merak etmeye gerek yok yine fahiş bir fiyatı olacaktır
  • ben de benim anakartı incelerken X16_3 diye bir yazılı bağlantı noktası görüp şaşırmıştım, soket yoktu nedeni buymuş demekki, asus fiyatı da tuzlu olur tabiki
  • güzel kart server lar a uygun olarak tasarlanması fiyat olarakta iyi bi yerde olamsını bekleriz
  • güzel bir srver anakartı
  • bu kart 3-4 ay önce cıkmıs olan 975x versiyonunun 680i olanı sacma bi kart iş istasyonu napsın 680 i sli boardu...
  • quote:

Orjinalden alıntı: artiery

bu kart 3-4 ay önce cıkmıs olan 975x versiyonunun 680i olanı sacma bi kart iş istasyonu napsın 680 i sli boardu...

• 16X + 16X SLI desteğine de sahip
    işte bu yeter
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.