Şimdi Ara

Lütfen Bakın (Kim Haklı Kim HAKSIZ)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
91
Cevap
0
Favori
3.881
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Antalya
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ömerözkan tarafından izin alınmıştır.(Teşekkür ederim)

Hayırlı Ramazanlar der üzücü bir konuyu anlatacağım içinde ayrı bir sıkıntı içindeyim. Burakunal adlı kullanıcı ile 2 gün içinde bir alış veriş yaptım. Anlaşma sonunda ben elimdekini öncelikli olmak üzere yolladım oda aldığında benim olanı yolladı (söz konusu alış veriş telefondu) güzelce pakt yapıp yolladım arkadaş ise pakedini aldıktan sonra aynı paketle gelişi güzel bir şekilde içine bırakıp bana kargolamıştır.ilk geldiğinde şebekesi az görünüyordu bende pek önemsemedim ve söyleme gereği bile duymadım !ama bu gun artık beni arayanların ulaşamadığını duyunca bende kendimi diğer telefonumdan aradım ve bana çıkan ses şudur( sinyal sesinden sonra mesaj bırakınız) ben durumu anllatığımdA AŞAĞIDAKİ konuşmalar geçmiştir.artık gerisini size bırakıyorum .. arkadaşın telefon için açtığı ilan aşağıdakidir yazdıklarıyla söylediklerine bakınız .. ve ben bu konu için ne yapabilirim .(söz konusu telefon benim verdiğim siemens al21 onun verdiği Nokia 8850 dir )

http://forum.donanimhaber.com/m_17410419/mpage_1/key_//tm.htm#17410419

Not: telefon 8850 olduğu için isim kısmına o şkilde yazdım yanlış anlaşılmasın ..

HercuL:
    Dostum telfonun şebekesinde sorun var
    HercuL:
    arkadaşa sordum şebekesi arızalı dedi .
    8850:
    telefonu senmı kullanıyorsun arkadasın mı anlamadım?
    HercuL:
    ben kullanıyorum
    HercuL:
    arkadaşım telefoncu
    HercuL:
    bu gune kadar verdiğim hiç bir malzemede sorun çıkmadı sorunlu bişyi yollamam zaten
    HercuL:
    8850 : kusursuz bır telefon uzerınde orjınal nokıa batarya ıle (3 gun gece gunduz acık sarjı gıdıyo) fabrıkasyon Kasa sımdıye kadar hıc bır problem yasamadım her seyi ile nizami bir telefon sadece kullanmadan dolayı cızıkler mevcut fiyat : 169 ytl ( pazarlık yapacaklara soyleyım 150 ytl olur ) bu sana ait sanırım
    8850:
    evt
    8850:
    ne oldu?
    HercuL:
    YOK BİŞEY
    HercuL:
    dostum bu sorun için ne yapacaksın ?
    8850:
    ben yıllarca kullandım bı sorun yasamadım
    8850:
    ama sn tutmus bana 2 gun snra sorun var dıyırsun garıp bır durum
    HercuL:
    yıllarca kullanmanı ben bilmiyorum bana zaten öyle bi paketle yollamışsınki çarpa çarpa geldi herhalde ben sana tlefonu kutuya iyice yerleştirilmiş şekilde verdim
    HercuL:
    benimde anlamadığım bundan sende iki tanemi vardı ?
    8850:
    evt
    8850:
    ben yıllarca ıkı tane 8850 kullandım
    8850:
    anlıyormuusn
    HercuL:
    2 gün kullanmam bişeyi değiştirmiyor ara beni istersen şu anda
    HercuL:
    kapalı telfon
    HercuL:
    ben ararken sorun YOK ama beni aradıklarında ulaşılmıyo sordum şebekesi sorunlu dedi yıllardır tanırım açtırmadım sana söylüyoum
    8850:
    arka kapak hangısı takılı
    8850:
    ?
    HercuL:
    snin yolladığın takılı
    HercuL:
    bak sen şimdi aradın
    8850:
    tam oturması ıcın yan sanayı olanın tak
    HercuL:
    açtım
    8850:
    ,anten tam oturt
    HercuL:
    şimdi bide ben aradım yin sinyal sesinden sonra
    HercuL:
    arauyon diyo
    HercuL:
    anten oturmuş gözüküyo
    HercuL:
    ben 8850 için aranıken neden çalışan tlefonu geri vrim sana
    HercuL:
    ötki telefonumda 6310 i
    HercuL:
    eski telefonları kullanıyoum
    HercuL:
    yin aradım yine aynı şeyi diyo
    8850:
    ben birsey dıyemem kardes ben yıllarca kullandım sorunsuz ama snn elınde bır sey oldu ama kargoda bir sey dıyemem
    8850:
    ben sorunsuz kullandım yıllarca 2 tane 8850
    HercuL:
    benim elimde ne olcak aldığım gibi duruyo
    8850:
    ben yanındamıydım
    8850:
    ?
    HercuL:
    kargoyu yollayan sensin
    8850:
    bn nerden bılem
    8850:
    ?
    HercuL:
    hmm
    8850:
    goturen ?
    HercuL:
    sen kabul etmyiosun yani
    8850:
    neyı kabul edıyım yıllarca kullandıgım telefon
    HercuL:
    kargoyu güvenli yollamayan sensin
    HercuL:
    bana mı suç atıyon
    8850:
    guvenlı derken,
    HercuL:
    senelerce kullananda sensin benmi gördüm kulandığını
    HercuL:
    kutunun içine ölsine sallamaışın telefonla kapağı
    8850:
    kardes acık acık bır sey soyleyım ben o tlefonu sardım koydum ama aras kargo telefonu ımeı sını kayda gecmek ıstedı ve kutuyu bozmak zorunda kaldım
    8850:
    orada ne yapmamı beklıyorsun bozuklmus kutu
    HercuL:
    doğru olabili ama mağdur durumda olan benim
    8850:
    aras la yollamamı sn istdın
    HercuL:
    sen değilsin
    8850:
    aras kargonun boklugu
    HercuL:
    ben istedim ama doğru dürüst kargolayarak dedim geldiğinde sallana sallana gelmiş
    HercuL:
    iyide burada benim suçum ne
    8850:
    arasda calısanların hepsı kıl a.g bebelerırının
    8850:
    benımsucum ne
    8850:
    ?
    HercuL:
    doğduru dostum
    HercuL:
    iyide mağdur durumda olan benim
    HercuL:
    senin suçun onu o halde yollaman
    HercuL:
    bnimle bi alakası yok

8850:
    kargo secim
    8850:
    snn
    8850:
    ?
    HercuL:
    bak sorunu kargo seçimine yapma
    HercuL:
    bana igilenip ilginemiceni söyle
    HercuL:
    bende ona göre foruma yazıcam
    HercuL:
    bakalım kim haklı
    HercuL:
    bu telfonun klasik ağrızası ve sen bana dedinki aldığım arkadaş yabancı değil biliorum tlefonu dedin
    8850:
    foruma mı yazcan ?
    HercuL:
    nden yazmim haklıyım ve inkar ediyosun
    HercuL:
    istersen seni biriyle konuşturim
    HercuL:
    xsario senelerdir yıllardır forumdadır yaptığının yanlış olduğunu anlayıp durumu düzeltmeni bkliyorum sadece .
    8850:
    ben mı yanlsım
    8850:
    foruma ac bu konuyu
    8850:
    ?
    HercuL:
    =) kim yanlış
    HercuL:
    ok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HercuL -- 13 Eylül 2007; 21:02:48 >

• quote:

Orjinalden alıntı: HECTORTROY

http://forum.donanimhaber.com/m_11292088/mpage_1/key_HECTORTROY//tm.htm#11301021

okumadan söyliyim sen haklısın kardeşim

allah razı olsun kaç sene oldu böyle bişey görmedim bu topiği okusaydım alışveriş yapmazdım tüh ne diim .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HercuL -- 13 Eylül 2007; 20:59:38 >
  • Kendisine konu hakkında mesaj atılmıştır.
    Karşı tarafın açıklama yapmasını bekliyorum.
  • BU KİŞİLER ANA BAŞLIK AÇILARAK SAKINCALI KİŞİLER LİSTESİ OLARAK SABİTLENMELİ
    BAĞLANTI YAPTIKLARI VEYA GENELDE KULLANDIKLARI YÖNTEM AÇIKLANMALI

BUNLARIN YÜZÜNDEN YA ELDEN ALIYORUM YADA ELDEN SATIYORUM
    İSTANBULUN EVLİYA ÇELEBİSİ OLDUM
  • quote:

Orjinalden alıntı: ömerözkan

Kendisine konu hakkında mesaj atılmıştır.

Ömerözkan konuyla yakından ilgilendiği içinde çok teşekkür ederim.

tekrar tekrar üzgün olduğumu belirtiyorum şu mübarek günde böyle bir konuyla karşınıza çıkatığım için .
  • kargolanan malın titizce paketlenmesi gerekirki malzemeye zarar gelmesin.
    sonuçta kaç kişinin elinden geçiyor darbelere dayanıklı bir paket yapmak gerekirdi bence
  • quote:

Orjinalden alıntı: mxkoc

BU KİŞİLER ANA BAŞLIK AÇILARAK SAKINCALI KİŞİLER LİSTESİ OLARAK SABİTLENMELİ
    BAĞLANTI YAPTIKLARI VEYA GENELDE KULLANDIKLARI YÖNTEM AÇIKLANMALI

BUNLARIN YÜZÜNDEN YA ELDEN ALIYORUM YADA ELDEN SATIYORUM
    İSTANBULUN EVLİYA ÇELEBİSİ OLDUM

haklısın kadeşim özmerözkan hocam kendi imzasında yazmış yanlız ikinci el bölümündede şart ..
  • burakunal ı dınleyelımde hala satıs yapıo olması cok ılgınc
  • siz pm'lere bakıyormusunuz acaba?3,5tane attık yanıt vermediniz de.
    quote:

Orjinalden alıntı: ömerözkan

Kendisine konu hakkında mesaj atılmıştır.

• quote:

Orjinalden alıntı: LimeWaRe

burakunal ı dınleyelımde hala satıs yapıo olması cok ılgınc

elindeki başka telefon iki tane varmış arkadaşta =)
  • Baştan sona okudum. Hercull nickli arkadaşla alışverişim oldu, böyle bir duruma düşürülecek adam değil. Böyle bir haksızlığa uğramasınada gönlüm el vermiyor, dilerim eleman sıkıntıyı giderir en kısa zamanda...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Noxco

Baştan sona okudum. Hercull nickli arkadaşla alışverişim oldu, böyle bir duruma düşürülecek adam değil. Böyle bir haksızlığa uğramasınada gönlüm el vermiyor, dilerim eleman sıkıntıyı giderir en kısa zamanda...

allahrazı olsun ..
  • "HercuL "kardeş sonuna kadar haklısın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kuzey19 -- 13 Eylül 2007; 21:30:12 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: ozgur_erdogan

"HercuL "kardeş sonuna kadar haklısın

saol kardeşim sonuca ulşsında gelsin bakalım bana konuyu açabilirsin dedi herkezin yazdıkları burada bakalım ne dicek.
  • bu forumda onca alışveriş yapıp, birbirinden değerli insanlarla tanışıp arkadaş olduktan sonra böyle olaylarla karşılaşmak feci üzüyor ve geriyor beni!!
  • geçmiş olsun HercuL , bunlar tüm forumu yaralayan olaylar.
  • bana göre suç senin.1-Adamdan hiç referans yada kefil olacak bir kişi istedinmi.Daha önce sorunu olmuş vs ufak araştırma yaptınmı?Hadi bunları geçtim ne diye ilk sen gönderiyorsun.Kendi üye tarihine bak 2004 ağustos belliki forumda eskisin nasıl böyle hata yapıyorsun adamda iki telefon var sende telefon yok sen ilk gönderiyorsun telefonu.
    Sözüm şuki geçmiş olsun hocam.Her durumda karşı tarafında söz hakkını beklemek lazım gelir diye düşünürdüm ama msn kayıtlarını okuduktan sonra gerek kalmadı.Umarım zararını telafi edebilirsin edemezsende canın sağolsun diyorum seni 65 ytl fakir etmez
  • quote:

Orjinalden alıntı: vogue

bu forumda onca alışveriş yapıp, birbirinden değerli insanlarla tanışıp arkadaş olduktan sonra böyle olaylarla karşılaşmak feci üzüyor ve geriyor beni!!

gelde bana sor kardeşim 3 sene oldu yazık değilmi bunca zamana insan kırılıyo güveni sarsılıyo ..
  • quote:

Orjinalden alıntı: yug2980

bana göre suç senin.1-Adamdan hiç referans yada kefil olacak bir kişi istedinmi.Daha önce sorunu olmuş vs ufak araştırma yaptınmı?Hadi bunları geçtim ne diye ilk sen gönderiyorsun.Kendi üye tarihine bak 2004 ağustos belliki forumda eskisin nasıl böyle hata yapıyorsun adamda iki telefon var sende telefon yok sen ilk gönderiyorsun telefonu.
    Sözüm şuki geçmiş olsun hocam.Her durumda karşı tarafında söz hakkını beklemek lazım gelir diye düşünürdüm ama msn kayıtlarını okuduktan sonra gerek kalmadı.Umarım zararını telafi edebilirsin edemezsende canın sağolsun diyorum seni 65 ytl fakir etmez

evet 65 ytl fakir etmez çok kısa bir şey yazayım forumdan çok değerli bir kardeşimden ipod aldım askerde olduğum için 100 ytl sini yolladım 40 ytl veremedim bana canın sağolsun demesi beni çok mutlu etti biraz sorunla karşılaştım askerden geldikten sonra gelde böyl bi olaydan sonra böyle bir sounla karşılaş ne diyim ..

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.