Şimdi Ara

saça şekil vermeyle ilgili

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
855
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar saçımı hepsi 1 dizisindeki emrenin saçı gibi yapmak istiyorum.o şekle nasıl sokuluyor saç?

• O kim ya resmini koy bide kendi saçının resmini koy bakalım
  • bu işte

saça şekil vermeyle ilgili
  • dax yada wax kullan. fön çek bıde. hee tabı gıtıgın kuaforun onemı var. . .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dozdoz -- 12 Eylül 2007; 22:30:49 >
  • en güzeli uzun saç topla gitsin
  • bence olduğun gibi çık daha ii izlenim yapıo

test edilip onaylandı (şahsen ben denedim)
  • Önce uzat bu resimdekinden daha fazla uzat ve sonra sağlam bi kuaföre git ayda bir defa gitmen lazım saça bakım yapmalı en azından ve fön çekme kabiliyetinin olması lazım
  • Resimdeki cem avnayim

O saç için sağlam bi fön lazım herşeyden önce.. sonrasında wax ile saçı şekillendirmek gerek..
  • git önce bi 2400 lük bir fön makinası sonra 1 kutu osis al mat olsun sonra mat gösterici sprey al güzel ince bir fön tarağı al en alışır zaten
  • Ben önünü güzelce kaldırıp yanları geriye doğru tarıyorum.Arkayı boşver

Elidor 7/24 le yapıyorum güzel oluyor joleli gibi ama jole değil ve zararsız
  • benim gini yap porsuk kendimi kimsye beğendirmek gibi bi derdim yok ben 1 kişi sevdim zaten oda imkansız offfff
    offffff

• elemanın saçı basit fön ve sprey ama kesimi güzelmiş
  • heeee hayatım boyunca böyle saclar yaptım ama 2 gün önce sacımı 3 e vurdurdum ve dedim ki " ne güzel kafa yapım varmıs " ben bile sasırdım hanı vardır ya böyle etrafında dalga gecen tipler kimse bi sey söyleyemdi kötü olmuş diyen bi kişi bile cıkmadı :D ben dogru yolu buldum ne tarama nede bakım derdi var vur 3 e gitsin
  • benim saçlar acayip sık ve sert.Havaya da diksem yere de yapıştırsam dikkatli bakmadığın sürece saç hep aynı saç kalıp gibi.Sabah saçları havaya dikiyorum iyice 1-2 saat sonra iniyor.Hem de hiç bir darbe almadan.Akşam yıkayıp yatıyorum sabah bi bakmışım saçın birisi orda birisi burda düzeltene kadar ne çekiyorum.Yok mu benim saçları yumuşatabilecek bişey?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VeliBaba42 -- 13 Eylül 2007; 1:18:19 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: ::ExtremE::

benim saçlar acayip sık ve sert.Havaya da diksem yere de yapıştırsam dikkatli bakmadığın sürece saç hep aynı saç kalıp gibi.Sabah saçları havaya dikiyorum iyice 1-2 saat sonra iniyor.Hem de hiç bir darbe almadan.Akşam yıkayıp yatıyorum sabah bi bakmışım saçın birisi orda birisi burda düzeltene kadar ne çekiyorum.Yok mu benim saçları yumuşatabilecek bişey?

Saç kesimini değiştir.Kuaförün iyi birisi ise daha seyrek görünecek şekilde kesmesini isteyebilirsin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Generalll

quote:

benim saçlar acayip sık ve sert.Havaya da diksem yere de yapıştırsam dikkatli bakmadığın sürece saç hep aynı saç kalıp gibi.Sabah saçları havaya dikiyorum iyice 1-2 saat sonra iniyor.Hem de hiç bir darbe almadan.Akşam yıkayıp yatıyorum sabah bi bakmışım saçın birisi orda birisi burda düzeltene kadar ne çekiyorum.Yok mu benim saçları yumuşatabilecek bişey?

Saç kesimini değiştir.Kuaförün iyi birisi ise daha seyrek görünecek şekilde kesmesini isteyebilirsin.

öyle özel bir saç kesimim yok.Yanları iyice kısalttırıp üst tarafı hafif fazla bıraktırıyorum ve üst tarafta ki fazlalıklara da jöle ile şekil vermeye çalışıyorum ama dediğim gibi hiç te güzel olmayan bir sonuç alıyorum.Ne şekil bir kesim önerirsiniz.Var mı böyle özel kesimler isim falan?

• quote:

quote:

quote:

öyle özel bir saç kesimim yok.Yanları iyice kısalttırıp üst tarafı hafif fazla bıraktırıyorum ve üst tarafta ki fazlalıklara da jöle ile şekil vermeye çalışıyorum ama dediğim gibi hiç te güzel olmayan bir sonuç alıyorum.Ne şekil bir kesim önerirsiniz.Var mı böyle özel kesimler isim falan?

yok mu bir bilen

• ya aynı senin saç benimki de artık bıktım jöleden
  • quote:

quote:

quote:

İsim olarak bilmiyorum.O kadar bilgili değilim saç kesimi konusunda.Sen kuaföre saçım çok sık ve sert daha ince ve yumuşak olmasını istiyorum.O şekilde keser misin felan diyebilirsin.Sonuca göre kuaförü bile değiştirmen gerebilir.

En şanslı benim galiba.

2.5 yıldır jöle, sprey vb şeyleri kullanmadım.Uzun saç en iyisi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wristcutter -- 13 Eylül 2007; 1:33:01 >

• Ben Şuanda Saçları Jim Carrey Gibi Yapmaya Çalışıyorum.Az Daha Uzasınlar
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.