Şimdi Ara

TİCARET - ALIM/SATIM TAKTİĞİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
883
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Beyler şimdi size benim uyguladığım taktikleri sölicem. bunlarla süper charlar düzdüm

şimdi mesela +8 wood staff satıyosunuz 1me. aşağıda geçin " +8 wood Satılır pazarlık olur" diye sonra etrafda dolaşın elinde staffı yanmayanlara pm atın "+8 wood satılır takas olur" diye. sonra teklif geldi mesela tam piyasasını yani 1m i söylüyo. siz 3m diyin. adam biraz daha ucuz alıyım ben kazıklarım psikolojisi ile 2m diycektir. Woodunuzu satmış oluyorsunuz.

Mesela +8 wood alıcaksınız. piyasa gene 1m. pazarları gezin. +8 wood görünce pm atın +8 wood alınır diye adam satılır diyecektir. sizde fiyatı ucuzlatmak için aşırı ucuz bi fiyat söliyin 250k mesela. adamın beyni o anda biraz daha fazla koparıyım psikolojisi ile 1m den 250 k yı çıkarıp 750k yı bulacaktır. tabi bunu devam ettirebilirsiniz 500k ya kadar. o size kalmış

Ama şunu unutmayın adamı fazla sıkmıcaksınız. Pm de bi o bi siz yazın tek seferde 1 cümle bi cümle yazmayın en fazla 1 kere.

beğenmeyenler olabilir. fikire saygı duyuyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ViraVira -- 12 Eylül 2007; 20:19:34 >

• 
Sayfa: 1 sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.