Şimdi Ara

FOCUS GHİA GİZLİ ÖZELLİKLER (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
778
Cevap
29
Favori
456.959
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bujon anahtarı var dediğin gibi normal anahtar
    Ben bujonların baş kısmını kastediyorum onlar kapaklı düştüğünde açılması zoani uygun anahtar yoksa
    yolda kalınır ama lastikci bir şekilde söküyor
  • lastigim patladıgında stepneyi taktım arac arkadan igrenc gozukuyordu:))) birde sag arka ya taktım araba saga az cekmemisti bayada vardı lastikciye actım muslum gursesi dinleye dinleye tıngır tıngır gittim:)) lastigi duzelttiginde hareketli muzik otomatik olarak basladı:))
  • Sizin stepne farklı ebatta mı? Benimki aracın üzerindekilerle aynı. 185/65/R14
  • Focus 1 ler...tam boy.... Focus 2 ler küçük boy lastik....bulunduruyor ( genişlik olarak... ince biraz daha)
  • bizimkilerin ebatları bile yazmıyor pirelli bendeki 1 kere taktım ama lastiğim patlamaz insallah hatta hicbirimizin lastigi patlamasın:)
  • Ben henüz takmadım benim istetme de ince motosiklet lastiği gibi
  • evet öyle oluncada hız limitini zorlamamak lazım. bunlar gene eski arabama göre otoban lastiği gibi kalıyor.
    Eski aracım pug 106 idi. o yedek lastiği gören lastik patlasada takmaz yaw.
  • Benim stepne şu ana takılı olanlarından daha kaliteli aynı ebatta ama H serisi orijinal stepne daha kullanılmamış..
  • focus I ler ..tam boy... focus II ler.. küçükk boyy
  • MERHABA SAYIN FORD SEVENLER ;
    FORDMARKALI ARAÇLARINIZ İÇİN GEREKLİ CIKMA VE YENİ PARÇALARIMIZLA HİZMETİNİZDEYİZ...
  • Stepneler genelde orjinal lastiğe göre küçük oluyor.. hemen değiştirilsin diyeymiş ama saçma geliyor, aynı lastikten koy, 5 lastik olsun hemen ihtiyaç olmasın değiştirmeye..gerçi o zaman da patlağı onarmada ihmal olabilir..vs vs
  • valal hyundai tam boy koyuyor dier marklardan bikac taneside oyle ama ford saolsun:))arkadaşlar bu arada geri vites problemi olan varmı?
  • Nasıl problem?
  • quote:

Orjinalden alıntı: @NTARES

Bende bi kaç örnek vereyim. Otomatik vitesi P ye atmadan anahtarı çıkaramazsın. düz yolda giderkene R ye vitesi atamassın ( atarsında vitesteki tetiğe basmaman lazım gelmektedir ) Bu arada arabanın yol bilgisayarı serviste güncelleniyor. Otomatik vites de yokuş tırmandığında araban bayıldımı, bi bilek hareketi ile vitesi sağa ileri yaptınmı araba fırlar.

Otomatik viteste sağa ileri nasıl yapılıyor acaba?? bilen arkadaşlar cevaplarsa sevinirim. yokuşta vitesi 1-2 ye getirmekten baska care yok diye biliyorum ben.
  • bende biraz önce okudum onu
    sağa ileri ??
  • quote:

Orjinalden alıntı: jugglor

quote:

Orjinalden alıntı: @NTARES

Bende bi kaç örnek vereyim. Otomatik vitesi P ye atmadan anahtarı çıkaramazsın. düz yolda giderkene R ye vitesi atamassın ( atarsında vitesteki tetiğe basmaman lazım gelmektedir ) Bu arada arabanın yol bilgisayarı serviste güncelleniyor. Otomatik vites de yokuş tırmandığında araban bayıldımı, bi bilek hareketi ile vitesi sağa ileri yaptınmı araba fırlar.

Otomatik viteste sağa ileri nasıl yapılıyor acaba?? bilen arkadaşlar cevaplarsa sevinirim. yokuşta vitesi 1-2 ye getirmekten baska care yok diye biliyorum ben.

Hocam vitesi sağa çekip manuel moda alıyosun ve ileri itince vites düşüyor. Otomatikte 1-2 yok, artı eksi yönleri var. İleri geri hareket ettirerek ayarlıyosun vitesi istersen.

Herneyse, Yokuşta ben de vites ufaltıyodum eskiden. Ama artık gazı köklemek daha kolayıma geliyor. Gazı sonunda kadar kökleyince, roket devreye giriyor. Yani araç otomatik olarak vites ufaltıyor.

(sanırım roket'in bilimsel adı kick-down )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nicotinell -- 16 Ağustos 2008; 8:28:02 >

• Arkadaşım bu ne? maıstan sonra hayalet eve dönmüş forum. zınk diye birden kesilir mi yaw? nerede o eski sohbetler? hadi focuscular muhabbete gelin yaw...
  • Geç de olsa geldik hadi sen başla
  • Evet bende geldim. Naber millet!

• arkadaşlar selam ilk mesajımı atıyorum.Sizlere bir konu danışacağım ford sitesine girdim Titanium X Paketi 3.500 yazıyor.tek tek taktırmak istersek bu fiyat 6.000 ulaşıyor özellikleri yazıyorum. Elektrikli Açılır Tavan
    Parçalı Deri Koltuklar, Sürüse Duyarlı Adaptif Halojen Farlar, Arka Park Sensörü; esas soru geliyor benim aracım 2005 model focus servise gitsem 3.500 bana bu özellikleri takarlarmı yoksa kafanmı güzel deyip evin yolunumu tutarım :D
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.