Şimdi Ara

FOCUS GHİA GİZLİ ÖZELLİKLER (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
777
Cevap
29
Favori
457.058
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: focus_cu_45

Arkadaşlar benimde bir sorum olacak,bende 2006 ghia var bu araçlarda kaç tane airbag var ve nerlerde ?¿

sanırım ödenen paraya göre değişebiliyor bu oran ama yinde sizde bakablirsiniz örnek olarak bende 2003 fiesta ghia var 8 airbag mevcut bulundukları bölgeleri yazayım sizde arabanızdan kontrol ederek göreblirsiniz. direksiyonda ve yan yoldu kısmının torpidonun üstünde yine ön yolcu koltuklarının kapı tarafına bakan yan kısmında (bunlar arka yolcular için açılır) birde son olarak her açılan pencerelerin üstünde tutma yerlerinin yanında veya bulunduğu bölgede bulunuyor.
  • TEŞEKKÜR EDERİM
  • Bu arabaya herşeyi koymuşlar birde park sensörü olsa tam olcakmış.
  • kendin taktır.orjinal gibi olsun ama paraya kıy.düzgün bişi olsun.öyle kameralı fln olmasın.

Benim 2006 Ghia otomatik aracımda koltuk döşemelerinde AİRBAG yazıyor.araçın koltuklarındada airbag varmı? yan yanaklardan patlıyormuş.kapıdan gelen darbeler içinmiş.mantıklı geldi fakat doğrumudur bu airbag bilmem :S
  • iyi akşamlar.2005 ghia c max aracım var.fakat biterslikmidir normalmidir anlayamadığım bidurum var. yol bilgisayarında derece santigrattayken gidlen yol mil olarak görünüyor .derece fahrenayt olunca gidilen yol km olarak görünüyor .normalmi acaba yardımcı olursanız sevinirim...
  • normal değil, servise gidin yeni yazılım atsınlar
  • Bende 2000 model focus var acaba biri bana anlata bilirmi bunun ne ozellikleri var camlar 2 defa basmayla kapanmiyor acilmiyoda gosterge isikleri cok az aydinlatiyor nerden yukselte bilirim TESEKKURLER
  • benim araba da camlar açma tuşuna 4 sn basılı tutunca açılıyor kilitleme tuşuna 4sn basılı tutuncada kapanıyor.Sizin arabanın camları tuşlara 2 kere basmayla açılıp kapanmıyorsa birde kumanda tuşlarına basılı tutmayı dene...
  • kaliteli bir park sensörü fiyatı yaklaşık 70-80 TL civarı 40TL de takma ücreti alıyorlar bize 110-120 TL yi bulacak gibi ne yapalım mecbur taktırcaz.
  • quote:

kaliteli bir park sensörü fiyatı yaklaşık 70-80 TL civarı 40TL de takma ücreti alıyorlar bize 110-120 TL yi bulacak gibi ne yapalım mecbur taktırcaz.

Park sensörü de aslında ghia larada olan özeliklerden ama demekki ekstra parayla takılan ürünlerdenmiş. Yani benim aracımda bile var artık siz düşünün sanırım sizede focus var ki 2006 focus ve ghia da olması lazım ama demekki dediğim gibi ekstraya kaçıyo bu tarzda şeyler mesela size söyle söyliyim bir çok fiesta da görüm direksiyonun elinizin altında duran bi kumanda mevcut standart paketlerinde bile varken hata kasetli fiestalarda bile varken benim aracım ghia cd calarlı nasl olmaz ya diye tiribe girimştim ki hala ara ara aklıma geldikce kızarım sesli bi park sensörü var park ederken gayet işe yarıyo sağdan soldan arkadan algılıyo hatta yanda sarmaşık çalı felan olursa onları bile algılıyo okadar hassas ve gayet memnunum sizde o tarz bişi taktırın derim çokta aşırıya kaçmayın 120tl az para değil çünkü.

• geçen hafta BİM'de 45 TL ye park sensörü satılıyordu dijital ekranlı,türkçe ses uyarılı aldım oto elektrikçi takmak için 40 TL istedi,bana pahalı geldi ve kendim taktım gayette güzel oldu.Takımı çok kolaymış.Ve park sensörü sorunumda ortadan kalkmış oldu
  • quote:

geçen hafta BİM'de 45 TL ye park sensörü satılıyordu dijital ekranlı,türkçe ses uyarılı aldım oto elektrikçi takmak için 40 TL istedi,bana pahalı geldi ve kendim taktım gayette güzel oldu.Takımı çok kolaymış.Ve park sensörü sorunumda ortadan kalkmış oldu

olay budur! şu ustalarında istedikleri paralar takılan veya değişen nevalinin paranın parasında olmuyomu sinir oluyorum şuraya bak sanki fordun ana servisi cihaz 45tl zaten neyin pepşindesin zaten arabaya bişi olsun olmasın allah ustaların eline düşürmesin kimseyi diyorum ve olabilidiğince kendim halletmeye uğraşıyorum sizde negüzel kendiniz helletmişsiniz bravo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tanarri -- 4 Ekim 2012; 6:03:30 >

• Follow me home çok iyi bir özellik
  • Ustalarda bu fiyatlar devam ettikçe bizde her işi kendimiz yapmaya çalışacağız
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tanarri

quote:

Arkadaşlar benimde bir sorum olacak,bende 2006 ghia var bu araçlarda kaç tane airbag var ve nerlerde ?¿

sanırım ödenen paraya göre değişebiliyor bu oran ama yinde sizde bakablirsiniz örnek olarak bende 2003 fiesta ghia var 8 airbag mevcut bulundukları bölgeleri yazayım sizde arabanızdan kontrol ederek göreblirsiniz. direksiyonda ve yan yoldu kısmının torpidonun üstünde yine ön yolcu koltuklarının kapı tarafına bakan yan kısmında (bunlar arka yolcular için açılır) birde son olarak her açılan pencerelerin üstünde tutma yerlerinin yanında veya bulunduğu bölgede bulunuyor.

yan hava yastıkları arka yolcular için açılıyor öyle mi? bu kadar da olmaz artık! lütfen sallamayın böyle bol keseden ayrıca 8 değil 6 tanedir, perde hava yastığı tek parçadan oluşur 3 farklı yerden tetiklenir.

FOCUS GHİA GİZLİ ÖZELLİKLER

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arif -- 12 Ekim 2012; 10:38:48 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Arif

quote:

Orijinalden alıntı: Tanarri

quote:

yan hava yastıkları arka yolcular için açılıyor öyle mi? bu kadar da olmaz artık! lütfen sallamayın böyle bol keseden ayrıca 8 değil 6 tanedir, perde hava yastığı tek parçadan oluşur 3 farklı yerden tetiklenir.

araç özeliklerinde 8 adet yazılı..6 adet değil! ve benim bilgim bunlarla sınırlı! Ukala bir biçimde yazmanıza gerek yok! madem daha iyi biliyordunuz siz yazaydınızda biz öğreneydik! ben en azından bildiğim kadari ile yardımcı olmaya çalıştım. bunlar bunlar doğrudur diye birşey demedim. Saygılar...

• 2003-2004 focus I 1.6 Ghia da CC yok mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bekir__

2003-2004 focus I 1.6 Ghia da CC yok mu ?

uuups :)
  • Yok

• quote:

Orijinalden alıntı: uA_Y_C_A

Yok

teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.