Şimdi Ara

## LG'den Melez Diskli Yeni Dizüstü Bilgisayar ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.629
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  ## LG'den Melez Diskli Yeni Dizüstü Bilgisayar ##

LG özellikle gençleri hedef alarak hazırladığı yeni dizüstü bilgisayarı X-Note E200'ü duyurdu. Firmanın yeni dizüstü bilgisayarı X-Note E200 altı çizilmesi gereken bazı önemli detaylara sahip. Gençlere ve dolayısyla öğrencilere de yönelik olarak hazırlanan yeni dizüstü bilgisayar 12.1 inç büyüklüğünde taşınabilirliğe ciddi katkı yapan ekran ile geliyor. Yeni dizüstü bilgisayarın belkide en dikkat çeken detayı ise sahip olduğu depolama çözümü. Zira X-Note E200 üzerinde LG, melez bir disk kullanmayı tercih etmiş. 120GB'lık kapasiteye sahip olan hard disk üzerinde ayrıca 256MB flash bellek te yer alıyor.

İşlemci olarak Intel'in Core 2 Duo T7250 çözümünü kullanan dizüstü bilgisayarın grafik yükünü ise AMD-ATi'nin entegre Radeon Xpress 1250 gpu'su sırtlıyor. 1GB sistem belleği olan dizüstü bilgisayar üzerinde ayrıca artık standartlaşan DVD yazıcı da bulunmakta. Çoklu ortam uygulamalarına yönelik olarak 1.3MP'lik dahili kameraya da sahip olan dizüstü bilgisayarın bir diğer önemli özelliği ise HDMI desteğine sahip olması gösterilebilir. Ayrıca 3 USB portu ve 5-in-1 kart okuyucu da X-Note E200'ün diğer özellikleri arasında yer alıyor.

LG'nin yeni güzeli X-note E200, yurt dışında (Kore) yaklaşık 1500$'lık fiyat etiketi ile satışa sunuluyor.

• Yaw şu japon kızlara da fena gözüm takıldı.

Ama melez disc cok enteresan olmuş.Yeni nesil notebooklarda mutlaka standart olacagına inanıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi petsise87 -- 12 Eylül 2007; 8:14:06 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: petsise87
    Yeni nesil notebooklarda mutlaka standart olacagına inanıyorum

yada hd-dvd ve bluray ölecek, yrine ortak bir platformda buluşacaklar.
  • Tam da diz üstü olmuş hani Türkiye'de kaç öğrenci 1500 ( ki ülkemizde en az 1699+kdv olur) dalır verip te alabilir bu dizüstünü Ama görünüm ve özellikler hoş tabiki
  • bendece bu işin sonu ortaklıkla bitecek öle 2 platform olmaz bu iş tek kanalda bulsacaklar belli de işte ne satsak kardır mantıgı var sanırım...
  • dizüstü bilmem ama capon kızın dizi baya güzelmiş
  • 256mb flash bellek santa rosa nın robson teknolojisi ile alakalı olmuyor mu? hani açılışta kullanılacak işletim sistemi dosyaları bu bellek üzerinde tututluyor, bu sayede bilgisayar çok kısa sürelerde açılıp kapanabiliyor?
  • quote:

Orjinalden alıntı: face1tr

256mb flash bellek santa rosa nın robson teknolojisi ile alakalı olmuyor mu? hani açılışta kullanılacak işletim sistemi dosyaları bu bellek üzerinde tututluyor, bu sayede bilgisayar çok kısa sürelerde açılıp kapanabiliyor?

hayır.. o başka bi olay...
    ama şunu söyleyim her iki yöntemin de şimdilik pek fazla bi getirisi yok.
    yani ne pil ömrüne, ne de performansa bekleninlen düzeyde katkı sağlamıyor.
  • Güzel olan dikkat çeker. Haber elbet güzel ama dizüstünü her incelememde gözüm 'dizüstüne' kayıyor. Melez ibareside cuk oturmuş. Haberden ziyade resimler için teşekkürler demek geldi içimden
  • haberin başlığını okuyunca bende kesin içerisinde 36GbSSD disk filan vardır düye düşündüm ama nerrrdeee...... önce bunlarla para kazanacaklarki ilerde de onaları çıkarıpp para kazansınlar... teknoloji var ama ucundan koklata koklata çıkarıyorlar ....
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.