Şimdi Ara

WEB SEARCH TOOL BAR nasıl silinir ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
122.626
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ARKADAŞLAR GEÇENLERDE BİLGİSAYARIMA NERDEN GELDİ BİLMİYORUM COOL WEB SEARCH ADINDA BİR PROGRAM YÜKLENMİŞ.
    İNTERNET EXPLORER I BAŞLATTIĞIMDA DİREK BU SAYFA VE BİR SÜRÜ UZANTISI AÇILIYOR.NE YAPIP NE ETTİYSEM BİR TÜRLÜ DÜZELTEMEDİM.
    DOSYALAR SYSTEM REGİSTRY E KAYIT OLMUŞ NE KADAR DA SİLSEM TEKRAR ÇIKIYOR VE BAŞLANGIÇ SAYFASINI HİÇ BİR TÜRLÜ DEĞİŞTİREMİYORSUNUZ VE BAŞKA BİR SİTEYE DE BAĞLANAMIYORSUNUZ.BU KONU HAKKINDA YARDIM EDERSENİZ SEVİNİRİM
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• spybot s&d ve ad-aware se pro kur update et.ve scan edip bulduklarını sil.daha olmadı spysweeper öneririm...
  • aynısı banada oldu. sistem geri yüklemeyi kullanmıştım. eser kalmadı. xp kuruluysa makinanda onu dene.
  • maalesef xp yok 98 var
  • microsoftun yeni çoıkardıgı antispy yazılımı çok güzel aynı dert bwendede vardı anında sildi
  • hajdisk i dene istersen.
    her sayfayı actığında yine aynı şeyler yüklenecektir..
    kolay gelsin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: youngottoman

maalesef xp yok 98 var

hallettin mi?
  • quote:

ARKADAŞLAR GEÇENLERDE BİLGİSAYARIMA NERDEN GELDİ BİLMİYORUM COOL WEB SEARCH ADINDA BİR PROGRAM YÜKLENMİŞ.
    İNTERNET EXPLORER I BAŞLATTIĞIMDA DİREK BU SAYFA VE BİR SÜRÜ UZANTISI AÇILIYOR.NE YAPIP NE ETTİYSEM BİR TÜRLÜ DÜZELTEMEDİM.
    DOSYALAR SYSTEM REGİSTRY E KAYIT OLMUŞ NE KADAR DA SİLSEM TEKRAR ÇIKIYOR VE BAŞLANGIÇ SAYFASINI HİÇ BİR TÜRLÜ DEĞİŞTİREMİYORSUNUZ VE BAŞKA BİR SİTEYE DE BAĞLANAMIYORSUNUZ.BU KONU HAKKINDA YARDIM EDERSENİZ SEVİNİRİM

DOSTUM PROGRAM EKLE VE KALDIRDAN TOOLBAR KELIMESI GECEN BOYUTU KUCUK OLAN TUM YUKLEMELERI SIL AMA SILMEDEN ONCE WEB SAYFASINDA EN USTTE ILERI,GERI.DUR IKONLARININ OLDUGU GOSTERGE PANALININ UZERINDE TERS TIKLA VE TOOLBAR YAZISININ BASINDAKI TIKI KALDIR SONRA EKLEVE KALDIRDAN SIL DILDIKTEN SONRA PROGRAM FILESTEKI ARTIK DOSYALARI SIL EN SON OLARAK

BASLATTAN CALISTIRA GEL "msconfig" YAZ CIKAN PANELDEN EN SONDAKI BASLANGIC MENUSUNE GIR ORDA TOOLBAR IN ISMI VARMI ONA BAK VARSA BASINDAKI TIKI KALDIR PC YI YENIDEN BASLAT SORUNUN DUZELICEKTIR....

KOLAY GELSINNN

• Bende de olmuştu.Sana Panda antivirus ya da Panda Platinum Internet Security 2005 öneririm.
    Deneme sürümünü indir, full sürüm için PM'ye gel.
    Bu Linki İncele:http://www.pandasoftware.com/virus_info/encyclopedia/overview.aspx?idvirus=56496

• quote:

Orjinalden alıntı: Chiris

quote:

ARKADAŞLAR GEÇENLERDE BİLGİSAYARIMA NERDEN GELDİ BİLMİYORUM COOL WEB SEARCH ADINDA BİR PROGRAM YÜKLENMİŞ.

DOSTUM PROGRAM EKLE VE KALDIRDAN TOOLBAR KELIMESI GECEN BOYUTU KUCUK OLAN TUM YUKLEMELERI SIL AMA SILMEDEN ONCE WEB SAYFASINDA EN USTTE ILERI,GERI.DUR IKONLARININ OLDUGU GOSTERGE PANALININ UZERINDE TERS TIKLA VE TOOLBAR YAZISININ BASINDAKI TIKI KALDIR SONRA EKLEVE KALDIRDAN SIL DILDIKTEN SONRA PROGRAM FILESTEKI ARTIK DOSYALARI SIL EN SON OLARAK

BASLATTAN CALISTIRA GEL "msconfig" YAZ CIKAN PANELDEN EN SONDAKI BASLANGIC MENUSUNE GIR ORDA TOOLBAR IN ISMI VARMI ONA BAK VARSA BASINDAKI TIKI KALDIR PC YI YENIDEN BASLAT SORUNUN DUZELICEKTIR....

KOLAY GELSINNN

aynı sekıdle bende yaptım kurtuldum namuzsuzdan ama soyle bir sorun oldu pc bu serfer cok yavaşladı sanki pc de 256 mn ram varmış gibi işlem yapıyor bunu nasıl düzelte bilirim ???????

• spybot search and destroy ve adaware le temizleyemediysen.. xoftspy ve hijackthis programlarını kullan... bunlarla kesin cozume ulasirsin.... google da search ettiginde bulursun... hem kendilerini hem cracklerini..
  • quote:

Orjinalden alıntı: darkelf

quote:

quote:

KOLAY GELSINNN

aynı sekıdle bende yaptım kurtuldum namuzsuzdan ama soyle bir sorun oldu pc bu serfer cok yavaşladı sanki pc de 256 mn ram varmış gibi işlem yapıyor bunu nasıl düzelte bilirim ???????

OK TAMAM AMA BU SADECESENI TOOLBARDAN KURTARIR PC INDE BASKA BIRUSLER YADA PC NI DAHA DOGRUSU BAGLANTINI YAVASLATAN SOLUCANAR VAR DEMEKKI ... ANTIVIRUS PROGRAMIN ILE ONLARIDA TEMIZLE PCINDEN HAA BIDE WIN XP SERVICE PACK2 KURULU DEILSE YINE BULASABILIR... YOKSA SP2 YI KUR GUVENLIK DUVARINI ACMAYI UNUTMA ....

• Şunu izle: ilk önce "başlat-çalıştır-msconfig" yaz açılan pencerede "başlangıç" sekmesine tıkla orada sana yabancı gelen isimlerin yanındaki kutucukları kaldır ve uygula diyerek kapat sonra yine "başlat-çalıştır-msconfig" yaz "başlangıç" sekmesini aç bu pencere böyle kalsın ardından yine "başlat-çalıştır-regedit" yazarak regedit penceresini aç CTRL-F tuşlarına bas ve arama sekmesini aç ardından ilk işlemde yaptığın yani "msconfig" de karşına çıkan ve yanlarındaki kutucuklardaki işaretleri kaldırdığın isimleri büyük küçük harfe dikkat ederek arat ve bulduğunda sil. Şimdi bilgisayarı yeniden başlat bilgisayar boot ekranındayken yani açılırken F8 tuşuna bas açılan pencereden GÜVENLİ KİP le açı seç bu yukarda anlattığım 1 ve 2. adımları güvenli kiptede uygula ama bu kez exploreri çalıştırdığında karşına çıkan web sitelerin "örn:http://*****.com" kopyalayarak regedit içinde arat ve bulduğunda sil. Son adım olarak "Spy Sweeper" bilgiayarına kur (download.com da spy yazarak bunu bulabilirsin) ve bilgisayarını tarat sorun kökten hallolur. Sonra yine "başlat-çalıştır-sfc" yaz ve gerekli işlemleri yap. Teşekkürler...

• service pack 2 falan kurma çünkü sorunlu sevice pack2 den sonra bir sürü yama var onlarıda kurmak zorunda kalırsın. kurman gereken İnndir.com dan AUTO PATCHER ı indirip bilgisayarına kur xp nin bütün güncelleştirmeleri bunda mevcut.
  • quote:

Orjinalden alıntı: yapay

service pack 2 falan kurma çünkü sorunlu sevice pack2 den sonra bir sürü yama var onlarıda kurmak zorunda kalırsın. kurman gereken İnndir.com dan AUTO PATCHER ı indirip bilgisayarına kur xp nin bütün güncelleştirmeleri bunda mevcut.

servis pack 2 neden sorunlu anlatabilirmisin?cunku ben cıktıgından beri kullanıyorum ve bir sorununu gormedim.sadece makinayı biraz yavaslatıyor o kadar.
  • Zor iş.. XP kullanıyor olsaydın detaylı birşeyler yazacaktım. WIN 98 için, bedava programlar olan CWShedder, Spybot, Adaware SE, ve yeni MSN Antispy programlarını indir. Sırayla çalıştır. Sonuç alamaz isen ve İngilizce ile aran iyiyse bu konuda uzman site olanhttp://forums.spywareinfo.com sitesine git. Çözüm varsa orada vardır. Kolay gelsin.
  • Yukardaki adres senin buraya gitmeni tavsiye edecek. İngilizce ve komputer bilen birisi ile halledilecek gibi gözüküyor:http://www.spywareinfo.com/articles/hijacked/#removal
  • bu kadar bulaşık bi spy olamaz kardeşim üşenmezsen bence windowsu sil.çok bulaşık çook
  • _öyleki sevice pack 2 zaten a bilgisayarlar1 için öneriliyor ve sorunlu olduunu biliyorum ki üzerine bir sürü patch ç1kt1... zaten pc nin yava_lamas1da bir sorun deilmi sence? ama bu benim için sorun deil diyorsan o zaman benim içinde sorun deil :) görü_mek üzere
  • quote:

Orjinalden alıntı: darkelf

quote:

quote:

KOLAY GELSINNN

yalnış cevap kardeşim tamam çalıştıra gir ama ms config yazma sistem yapılandırmayla ne işin var senin çalıştıra gir temp yaz tempi sil 2 çalıştıra gir cookies yaz sil 3 çalıştıra gir regedit yaz ctrl+f yap ha işte tam öyle şu anda bilgisayarın kayıt defteri içinde sin arama çubuğuna başına dert olan adresi yaz buldu demi başka adresle değiştir sonra tool bar yaz buldu demi sil son olarak start pagei arat sil olay tamam ama ben bunu yapamam trojandan korkarım dersen ben trojandan korkmıyan bir program tanıyom parada istemez ayrıcahttp://www.lavasoft.com bu link ten ad awere personali indir güncelle tarat kolay gelsin

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.