Şimdi Ara

## X38 Yonga Setli ASUS P5E3 Deluxe ile Bellek Bant Genişliği Rekoru ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
1.663
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  ## X38 Yonga Setli ASUS P5E3 Deluxe ile Bellek Bant Genişliği Rekoru ##

Son dönemin popüler overclockçusu Kinc sonunda X38 yonga setli yeni anakartına kavuşmuş. Anlaşılan Kinc yakında gerçek PCIe X16 + PCIe X16 desteği ile kuracağı Radeon HD 2900XT CF ile denemelere de başlar. Fakat ekran kartı denemelerinden önce Kinc X38 yonga setli ASUS P5E3 Deluxe ile yeni ir bellek bant genişliği rekorunun da altına imza atmayı başardı.

Kinc, Corsair tarafından sağlanan Dominator serisinin yeni üyesi ile 2000MHz'i 7-6-5-15 1T zamanlamaları ile görmeyi başarmış. İşlemci olarak sistem üzerinde Intel'in an itibaiyle en güçlü 4 çekirdekli işlemcisi olan ve 3GHz'de çalışan Core 2 Extreme 6850 işlemcisini 4,470MHz'e hava soğutma ile kullanmış. Tabi anakart olaraksa X38 yonga setli ASUS P5E3 Deluxe, başroldeki yerini almış durumda.

Özellikle Radeon HD 2900XT ile 3DMark'ta dünya rekorları kırarak AMD-ATi desteğini kazanan Kinc, bellek bant genişliği anlamında da AMD'nin uzun süredir var olan iddiasını Intel'in X38 ve DDR3 ikilisi ile kırarak bu konuda da kuşkusuz Intel'in sevgisini kazanacak gibi görünüyor.

Şimdi gözler yine Kinc'de. Bakalım overclock ustası X38 + 2900XT CF ile neler yapabilecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fx57 -- 10 Eylül 2007; 21:38:12 >

• sistemi çok iyi bakalım anakart için de iyi bir test süreci bu zaten
  • Kinc e başarılar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: m@trix

Kinc e başarılar.

• X38 bomba gibi geliyor...

Kinc abimize saygılar
  • Büyük bir ihtimalle yardıracaktır
  • kinc iyi bir o.c uzmanı bizim o.c lardan da bekliyoruz yeni rekorlar..
  • Çok güzel deneme kinc te 16+16 cf formunda 2900tx ekrankartları ile denemeler bekliyoruz
  • bari kimse sölemeden ben söleyim o aletler bende de olsun bende kırarım rekoruönemli olan o aletlere verecek o parayı rekor zamanda bulmak ve rekor zamanda yapmak
  • quote:

Orjinalden alıntı: .TaneR.

Büyük bir ihtimalle yardıracaktır

Bendede olsa öyle sistem bende yardırırım
  • 4 adet 2900xt ile kıracağı rekoru bekliyorum... tabi bunun için biraz daha zaman var gibi...
  • heh adamın eline vermişler canavar gibi sistemi sonra o.c ustasıymış hadi canım ordan
  • bu Kinc'e para fazla geliyor herhalde.
  • Amma kıskanç adamsınız bende o malzeme olsa yardırmam satar otomobile taxite girerdim herhalde
  • quote:

Orjinalden alıntı: AburCubur

Amma kıskanç adamsınız bende o malzeme olsa yardırmam satar otomobile taxite girerdim herhalde

... kinc denen arkadaş zengin mi yoksa kafayı takan cinsinden mi ? ... bu arada x38 ler satıştamı memleketimde bulunur mu yoksa bu adam oynasın diyemi vermişler
  • 4 çekirdek neden tek olarak görünüyor
    bir ara hatalı windows yüzünden bende olmuştu kafayı yemiştim
  • quote:

Orjinalden alıntı: TANER 82

bari kimse sölemeden ben söleyim o aletler bende de olsun bende kırarım rekoruönemli olan o aletlere verecek o parayı rekor zamanda bulmak ve rekor zamanda yapmak

Aynen o donanımın üstrüne bir de anakart yanarsa asus, ekran kartı yanarsa ATİ, işlemci yanarsa İntel, Bellek yanarsa corsair, PSU yanarsa bilemem ne marka tarafından hemen yenisi ile değiştirileceğinde emin olma faktörünü de katarsak (ki OC nin en zor kısmı yusuf yusuf anları. Ama bu arkadaşta o yok tabi ohhhh. Bir de üstüne para alıyordur.) geriye bir şey kalmıyor ki.

He geriye kalan emek var saygı duyarız ama sen ver bana o donanımı bak nasıl emekliyorum ben seni.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DigitalWorld -- 11 Eylül 2007; 22:18:40 >

• farketmez abiii
  • kinc overlock ustası, işini biliyor
  • Ne saygı göstercem ya...O sistemi bana verin bende kırayım...Alet işler el övünür...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.