Şimdi Ara

Alcatel usb modem + XP

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
126
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Uzun süredir Alcatel usb modem kullanıyoru win98 bilgisayarımda.
    Sadece yazılımı yüklemek ve gereken verileri girmek yeterli oluyordu bağlanırken.
    Şimdi XP yüklü bilgisayara aynı şekilde yükledim yazılımı, taktım modemi ve aynı bağlantıları yaptım ama bağlanmadı bir türlü. "Karşı taraftaki bilgisayarla bağlantı kurulamadı" hatası geliyor. Acaba XP'de ayrı bir ayar mı yapmak gerekiyor. Alcatel usb modem + XP kullananlar yardımcı olursa sevinirim..

• quote:

Orjinalden alıntı: serkansi

Uzun süredir Alcatel usb modem kullanıyoru win98 bilgisayarımda.
    Sadece yazılımı yüklemek ve gereken verileri girmek yeterli oluyordu bağlanırken.
    Şimdi XP yüklü bilgisayara aynı şekilde yükledim yazılımı, taktım modemi ve aynı bağlantıları yaptım ama bağlanmadı bir türlü. "Karşı taraftaki bilgisayarla bağlantı kurulamadı" hatası geliyor. Acaba XP'de ayrı bir ayar mı yapmak gerekiyor. Alcatel usb modem + XP kullananlar yardımcı olursa sevinirim..

Bilgisayarında sağ tuş özellikler yapıp donanım aygıt yöneticisi ağ bağdaştırıcılarının basındaki +işaretine tıklayın bakın bakalım sarı soru işareti warmı ?Warsa sağ tuş sürücüyü güncelleştir yapın ileri tıklayıp listeden yada belirli bir konumdan seçmek istiyorum işaretleyip gözat tıklayıp cd içerisinden driver klasörünü gösterip yükleyin .yüklendikten sora modem ile bilgisayar arasında iletişim kurulmuştur modem arayuzune girip ayarlarınızı bir kereliğine yapıp bir daha format attığınızda usb tanıtıp ayarları bir daha giriş yapmadan bağlanabilirsiniz.Tekrar bi sorun olursa yardımcı olabilirim iyi forumlar :)

• vpi/8 vci 35
    ppoE llc

diye ayarlarıı kontrol et .

ALCATEL THOMSON SPEEDTOUCH 330

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi computeron -- 10 Eylül 2007; 19:58:50 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.