Şimdi Ara

Vistada IE 6.0

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
266
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar Hd2600 pro aldiktan sonra baya bir basim agridi. 10dk dabir vpu hatasi sonrasinda mavi ekran vermesinden usaninca bu kartin sorunsuz calistigi vistaya gectim. Ama simdide flashgetle rapid shareden dosya indirmekte zorluk cekiyorum. Direct download sekmesine zaten coook onceden tiklamistim. Xp de yaptigim gibi rapid share accoutntumun bilgilerini Flashgette Site Managere girdim ama bir turlu olmuyor. Surekli 5kblik dosya indiriyor. Sorun Flashget yukledikten sonra IE 6.0 la en az 1 kere rapidden direct download baslatmaniz gerektigi. Malum Vistadada IE 6.0 yok. Benim vistaya IE 6.0 yuklemem lazim bilenler yardim etsin lutfen. Yada bu soruna baska caresi olanlar yardimci olursa cok sevinirim.

Acil yardim ederseniz cok sevinirim. Ilacli dosyalar felan gerekiyorsa PM atin lutfen neler gerektigini

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ckukner -- 9 Eylül 2007; 15:38:55 >

• Valla Arkadaşım , Uzun Süredir Vista kullanıyorum , Ne Rapid Share'de Sorun Çıktı nede FLashget'de , istersen FlashGet'in En Son Sürümünü indir . ßen 1.9.2 Kullanıyorum SOrunsuz ßir ßiçimde , Aynı Zamanda Torrent'lerimi ßiLe FlashGet iLe indiriyorum .

SaygıLarımLa.
  • versiyondan olabilir dogru diyorsunuz cunku benim baya eskiydi 2 yildir ayni setupla yukluyodum flashgeti.
    aksam deniyecem oneriniz icin cok tesekkur ederim
  • Ne Demek Efendim Görevimiz :D..
  • daha yüksek bir versiyon yüklememe rağmen olmadı ama sorunu çözmeki için flashGOT adlı bir firefox eklentisi buldum aynı dertten muzdarip kişilere bir faydası olursa ne ala
  • bende yeni premium aldım firefox+flashget kullaniorum bir sorun yok bazen rapid şaşırıyor ama linki tekrar ekleyince düzeliyor
  • Bence yapmaya çalıştığın şey gereksiz ama çok istiyosan explorer ı kaldır...Sonra i.e 6 yı kur..
  • Hayatımda bu kadar saçma bir istek görmedim...
  • Benim de İnternet explorer 7'yi kaldırıp yerine Internet Explorer 6 kurmam lazım..
    Vista'da Internet Explorer 7'yi nerden kaldırıyoruz..Bilen var mı??
    Gereksiz falan demeyin şimdi..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.