Şimdi Ara

KOTA AŞIMI İLE İLGİLİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
478
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Ben 1 mb hız 4 gb kotalı net kullanıorm. Normal ücret olarak 29 ytl ödüyorum. Fakat her ay kota 10 gb falan oluyor. kota 1 gb aşımı 10 ytl olmasına ragmen bna max. 65-70 ytl geliyor normal şartlarda 90 ytl fln gelmesi gerekiyor. Bunun nedeni ne acaba ?

• sürekli aşıyorsan sınırsız alsana.
    aylık sabit 49ytl ödersin biter.
  • ,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-31C666817 -- 19 Mart 2021; 17:52:39 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Lgndry Lord

Meraba arkadaşlar;

Ben 1 mb hız 4 gb kotalı net kullanıorm. Normal ücret olarak 29 ytl ödüyorum. Fakat her ay kota 10 gb falan oluyor. kota 1 gb aşımı 10 ytl olmasına ragmen bna max. 65-70 ytl geliyor normal şartlarda 90 ytl fln gelmesi gerekiyor. Bunun nedeni ne acaba ?

kardeş zaten 7 gb'dan sonrası farketmiyor baktın bu sınıra geldin iyice yüklenecen 40-50 gb yapacan zaten üst sınır 61.25 ytl boşa gitmesin paralar verdiğin paranın karşılığını al
  • quote:

Orjinalden alıntı: sero77

quote:

Orjinalden alıntı: Lgndry Lord

Meraba arkadaşlar;

kardeş zaten 7 gb'dan sonrası farketmiyor baktın bu sınıra geldin iyice yüklenecen 40-50 gb yapacan zaten üst sınır 61.25 ytl boşa gitmesin paralar verdiğin paranın karşılığını al

+1

• valla ben baktım kotayı geçicem gibi 7 gb hemen dolup 60 ytl oluyor zaten. e zaten istersen 200 gb download yap max 61.5 ytl gelebilir 1024 4gb kotalıya. Habire bu konuyla ilgili başlık açılıp duruyor açıklama yeterli olmuştur sanırım başlık açmadan önce foruma bir bakalım derim
  • sınırsıza gec derim
  • sınırısza geç uğraşma..niye fazla para ödüyosun?
  • 1024 9 Gb limitli 49 ytl idi Şu anda sınırsız olarak 49 YTL oldu.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.