Şimdi Ara

PS3 OYUN TAKAS GRUBU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.312
Cevap
81
Favori
328.381
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar takas grubumuza üye alımı kalkmıştır, başlık herkese açıktır. Dileyen takas mesajlarını yazabilir

Arkadaşlar yeni bir takas havuzu oluşturalım Burdaki sistem yine 2 kullanıcı arasında olacak diğer üyeleri ve kurucuyu (ben) ilgilendirmeyecek. Oyunlarımız yabancıya gitmemiş olacak üye olmak için bana pm atın lütfen Unutmadan burada bir oyun listesi yok kimsenin maddi bir menfaati yok normal şekilde takaslarımızı yapıcaz kendi aramızda.

Üyeler:

Margorn -----------------
    Esayar
    Nindalf
    myfranco
    UFUK_ŞEN-------------Formula1, Reistance *****İstenen oyun: FNR3
    Sfred --------------------- Lair(henüz bitmemiş) ***** İstenen oyun: Heavenly sword, Warhawk
    SPYdir
    Hipoc rat---------------- Ninja Gaiden Sigma (ANTALYA)
    serhanuygur ---------- Rainbow Six Vegas (henüz bitmemiş) ****** İstenen oyun: Graw2
    Ali® ------------------------Armored4Core, F.E.A.R, NBA2K7, NFS:Carbon, Ridge Racer 7, Blazing Angels, TheDarkness

japonozan11-----------Ninja Gaiden Sigma, Graw2 ***** İstenen oyun: Lair, Heavenly sword
    ygultekin82
    neo23 --------------------Resistance
    Creapure--------------- NBA 2K7
    NumanB---------------- Pirates of the Caribbean
    wNchstR- -------------- The Darkness
    Levihakan------------- The Patriot (bluray film)
    Mustafa982
    Turkopol
    Merenk
    1Devil1 ---------------- Virtua Tennis3
    karsiyakali27
    pegasusxx1975 ---- Motorstorm, Resistance, Graw2, Dejavu(US bluray film)
    mad skillz ------------ Ninja Gaiden Sigma
    Erhan.sen
    ^mrtalb^ -------------- Resistance, Carbon, Fnr3 ****** İstenen oyun:Lair
    mx44-------------------- Virtua Tennis3, Darkness, Fnr3, Lair(henüz bitmemiş)
    Solid_Snake -------- Motorstorm
    denizbülent ---------- Pirates of caribbean, xxx(bluray Türkçe film)

Umarım hoşunuza gider ve desteklersiniz desteklemezsenizde canınız sağolsun Bu arada burada sadece takas mesajı yazınız satış yapmak için 2.el kısmını kullanın yada birbirinizle pmden irtibata geçin. Tekrar ediyorum lütfen satış içerikli mesaj atmayın mesajlarınızda şu fiyata satabilirim veyahut satabilirim demeyin ve bu başlık uzun ömürlü olsun

Edit: Arkadaşlar takaslanan oyunlarınızı belirtin ve onları listeden silelim Ayrıca Başlığı temiz tutmak adına aynı takas mesajını sadece 1 kere yazın ve aynı zamanda bana pm yoluyla bildirin ki ben elimden geldiğince hızlı şekilde onları listeye ekleyeyim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi margornn -- 1 Mart 2012; 23:04:54 >

• Ben desteklerim ve üye olmak isterim.Ancak bunun benzeri bir topic nedenini bilmediğim bir sebeple kaldırıldı.Acaba forumun bir kuralınımı ihlal etti diye düşünüp ,bütün kurallara tek tek baktım ve bir sebep bulamadım.Yöneticilerin bildiği vardır diyorum.Ben heavenly swordu alıp hemen bitirip lair ile takaslamak istiyorum mesela.Bu gibi takaslar her taraf için işe yarar bence.
  • ekle benide
  • beyler bende Formule ve resistance var (hiç oynamadım) Fight night ile değişim yapmak isteyen varsa değişebiliriz (ank)
  • quote:

Orjinalden alıntı: UFUK_ŞEN

beyler bende Formule ve resistance var (hiç oynamadım) Fight night ile değişim yapmak isteyen varsa değişebiliriz (ank)

Arkadaşım burda yeni oyunlar takas olsun istiyoruz lütfen anlayış gösterirsen sevinirim

Bu arada umarım bi terslik çıkmaz ve bu başlık amacına ulaşır çünkü burda kazanan biz ps3 kullanıcıları olacak

• quote:

Orjinalden alıntı: margornn

quote:

beyler bende Formule ve resistance var (hiç oynamadım) Fight night ile değişim yapmak isteyen varsa değişebiliriz (ank)

Arkadaşım burda yeni oyunlar takas olsun istiyoruz lütfen anlayış gösterirsen sevinirim

Bu arada umarım bi terslik çıkmaz ve bu başlık amacına ulaşır çünkü burda kazanan biz ps3 kullanıcıları olacak

yeni oyun mu ? ne zaman yeni oyun çıktı ?

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: margornn

quote:

yeni oyun mu ? ne zaman yeni oyun çıktı ?

çıktı vede çıkıyor.. Yeni derken ps3ün çıkışıyla ve ona yakın zamanda çıkmamış olan oyunlar. Bunlar gibi oyunları istiyoruz... rainbow six, splinter cell, lair, graw2, darkness, ninja gaiden, oblivion gibi oyunlar zaten yakında bir çok şahane oyun çıkacak eğer sarhanuygur kardeşimin başlığına bakarsanız görebilirsiniz

• Evet arkadaşlar destek bekliyoruz
  • ARkadaşlar benide yazın.

Heavenly Sword yada Warhawk'ı olan arkadaşlarla elimdeki 'Lair' oyununu değiştirebilirim.

Tabi oyunu bitirdikten sonra biraz daha zaman gerek size yinede yazın beni.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Sfred

ARkadaşlar benide yazın.

Heavenly Sword yada Warhawk'ı olan arkadaşlarla elimdeki 'Lair' oyununu değiştirebilirim.

Tabi oyunu bitirdikten sonra biraz daha zaman gerek size yinede yazın beni.

Üye olmak için halihazırda oyun sahibi olmanız gerekmez siz üye olun sonradan mesajlarınızı yazarsınız.
  • elimdeki Super Ruba Dub u, HEavenly sword ile değişmek istiyorum, ayrıca bitirdiğim Killzone 2 ve Drake's Fortune oyunlarımı verip yerine resistance ve motorstorm almak istiyorum : )))))))

şaka bi yana benide ekleyinde, burada en yeni oyunlar takas olmaz ki? önce birileri alıp bitirsin oyunu ki takasa düşsün dimi :D
  • yeni olarak NİNJA GAİDEN ve GHOST RECON var ghost recon da epey ilerledim bitirince LAİR veya HEAVENLY SWORD ile takaslamak isterim beni de ekleyin.........
  • Benide ekleyin oyun çok ama Heavenly sword yok
  • quote:

Orjinalden alıntı: serhanuygur

elimdeki Super Ruba Dub u, HEavenly sword ile değişmek istiyorum, ayrıca bitirdiğim Killzone 2 ve Drake's Fortune oyunlarımı verip yerine resistance ve motorstorm almak istiyorum : )))))))

şaka bi yana benide ekleyinde, burada en yeni oyunlar takas olmaz ki? önce birileri alıp bitirsin oyunu ki takasa düşsün dimi :D

Kardeş en yeni oyun derken resistance, motorstorm gibi oyunların haricindeki oyunlar ninja gaiden olur, oblivion olur, rainbowsix olur, darkness olur, splinter cell olur, graw2 olur olur da olur....sadece eski oyunlar yani genji, gundam, f1 ne bilym def jam icon, resistance, motorstorm, fnr3 gibi oyunlar olmayacak bu oyunlar güzelk oyunlar ama bizim amacımız yeni oyunları takaslamak

• benide ekleyin : ). elimde takaslık ninja gaiden ve oblivion var, ninjayı motorstormla takas etmek istiyorum, ilgilenen arkada$lar pm atabilir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: japonozan11

yeni olarak NİNJA GAİDEN ve GHOST RECON var ghost recon da epey ilerledim bitirince LAİR veya HEAVENLY SWORD ile takaslamak isterim beni de ekleyin.........

Graw2 rainbow six takasına ne dersin?
  • Dostum grubunuz hayırlı olsun,umarım güzel takaslar gerçekleşir.Oyunları yeni-eski diye ayırmanız biraz garip kaçtı bana,neden dersen bugün yeni olan bir oyun yarın eski tarihli olabilir,birde süreden ziyade mesela Motorstorm,benim için Graw2'den daha yeni bir oyun...Takasta yeni bir kısıtlama ve ayrılmış oyun kategorileri getirilebilir mi diye düşünmüyor değilim.Onu bunu boşverin de...

Takasa devam...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ygultekin82 -- 9 Eylül 2007; 9:26:07 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: ygultekin82

Dostum grubunuz hayırlı olsun,umarım güzel takaslar gerçekleşir.Oyunları yeni-eski diye ayırmanız biraz garip kaçtı bana,neden dersen bugün yeni olan bir oyun yarın eski tarihli olabilir,birde süreden ziyade mesela Motorstorm,benim için Graw2'den daha yeni bir oyun...Takasta yeni bir kısıtlama ve ayrılmış oyun kategorileri getirebilir mi diye düşünmüyor değilim.Onu bunu boşverin de...

Takasa devam...

Acıkcası bu yeni eski olayına ben de pek anlam veremedim..

Oyun oyundur eski yada yeni olması sahihibi yada taliplisi icin alacagı zevkten daha önemli degildir diye dusunuyorum.

Bunun yanısıra modalrdan konunun neden kapandıına dair bir acıklama bekliyorum

Kapanmasının sebebini ogrenirsek aynı hatayı yenıden tekrarlamıs olmayız...

Ps: beni de eklemyi unutmayın. Elimde gıcır gıcır NBA2K7 var ...

• Armored4Core-F.E.A.R--Nba2K7-NFS:Carbon-Ridge Racer 7-Blazing Angels-Darkness

Bu oyunları takasa açtım listemde olmayan oyunları düşünüyorum...Tertemizler şüpheniz olmasın
  • Ben de 2. el obivion arıyorum Ankaradayım yalnız takas yapamam ancak parayla alabilrim yardımcı olursanız sevinirim
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.