Şimdi Ara

explorer'ım uçtu mu :s

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
264
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • sorunum şu; başlatın yanındaki hızlı başlattan internet explorer tarayacısını başlat dediğim zaman bazen tıkladığım halde boş sayfa açılmıo ancak ctrl-alt-del yapıp çalışan uygulamalara baktığım çalışan iexplorerları görebiliyorum. bu birinci sorun, bi başka sorun ise mevcut internet sayfasını kapatmak için sağ tık kapat ya da sağ üst çarpı işareti olsun bi süre bekliyor ve hata veriyor hata raporunu gönder gönderme olan şeyden işte. çok sinir bozucu bi durum. neden kaynaklanıyor olabilir bir de nasıl çözebilirim bu iki sorunu????

• Masaüstünde IE kısayolu oluştur,onu çalıştırmayı dene.Olmazsa virüs-spyware taraması yaptır.En son çare IE'yi tekrar kur.
  • firefox
  • quote:

Orjinalden alıntı: temizchannel

firefox

dostum firefoxu bizde bilioz ben çözüm önerisi istedim sorunumun, takmışsınız bi firefox diye.....
  • Yeniden kur.
  • ya dostlarım biraz konu dışı ama ben msnde e mail sekmesini tıkladıgımda ie açılıyor.bende ie yi sildim.bileşen olarakta kaldırdım.ayrıca firefoxu tarayıcı olarak atadım.ona ragmen hala tıkladıgımda ise küfür eder gibi ie nin tarihten kalma sürümü çıkıyor karşıma.lütfen yardımm.firefoxu nasıl atarız bu işleme
  • Bilgisayarınızda genel bir yavaşlık da varsa işlemcinizin fazla ısındığını söylemek mümkün. Ya daha büyük bir soğutucu alın ya da an kapağı açık kullanın...
  • ie simgesine sag tıklayıp kısayola bak bakalım.kısayola tıklayınca nereye yonlendiriyo, muhtemelen casus bi yazılım var ve baska bi exe'ye yonlwndiriyor yada ie.exe ustune bi zararlı yapısmıstır.temizlemek icin xsoft spy ad aware ya da spyware doctor gibi bi programa ihtiyacın olabilir
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.