Şimdi Ara

yazdığım haricinde siteye yönlediriliyorum???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
271
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar;mesela youtube sitesine gitmek istiyorum,ama başak siteye yönlendiriliyorum;sistemimme casus program yada tracker filan mı bulaştı acaba formatlamadan nasıl başedebilirim?

• Bende de olmuştu Googleden tıklıyorum Başka siteye diyorum tekrar tıklıyorum yine aynı oluyor 3üncüde oluyorr. bana sorarsan tek çözüm FORMAT Hem bilgisayaarın rahatlar dosyalarınıda yedepe aldınmı tamamdır.
  • Tek çözüm kesinlikle format değildir hatta son çözüm formattır.

Bilgisayarınıza Avg Anti-Spyware, Kasperky Anti-Virus gibi sağlam yazılımları indirp taratın.
  • IE mi kullanıyorsun?Başka bir tarayıcıyı dene.Hijack This programı da gayet iyidir,indirip tarama yaptır.
  • Antispy ve Antivirus yazılımlarıyla sisteminizi taratın bulunanları silin..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Sah!n

Tek çözüm kesinlikle format değildir hatta son çözüm formattır.

Bilgisayarınıza Avg Anti-Spyware, Kasperky Anti-Virus gibi sağlam yazılımları indirp taratın.

Yoo abi Ben de Nod 32 kurdum yok çözmedi anvir kurdum oda yok son olarak kapsry kurdum ondanda bişi gelmeyince Format dedi m yanlısım varsa düzeltin abi.
  • YAaw kaspersky i kurdum; güvenli modda bir güzel tarattırıp 25 tane sakıncalıyı da temizledim ama;gelgör ki explorerda da mozillada da siteye bağalanamıyorum bir-kaç denemede zarzor bağlanıyor;herhalde format zamanı gelmiş.
  • format atmaya gerek yok arkadaşlar iki dakikalık bir işi var yine forumda daha önce başka bir arkadaş vermişti bunu Fixwareout diye 470 kblik bir exe dosyası . sorununuzu kesinlikle çözer
  • sakın format atma arkadaş haklı 450kblık bi program var o hallediyor.
  • fixwareout bunu bir yerden download et bu halleder.
  • onu bunu takmam arkama bakmam firefoxu kullan tarayıcıya bak bak
    firefox kur
  • teşekkür ederim arkadaşlar;tam olmasa da fixwareout sorunumu çözdü
  • format at virüstür yüksek ihtimal
  • guvenli kipte tarat
    XoftSpySE
    http://www.paretologic.com/products.aspx
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.