Şimdi Ara

opel servis tavsiye

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.137
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar merhaba 115000 km deki astra g aracıma carbon clean yaptırmak istiyorum ve yetkili servisler le görüştüm birbirlerinden alakasız fiyatlar söylediler bunların içinde en uygun fiyatı ise reis otomotiv verdi.daha önce hiç gitmedim nasıldır bu servis yardımcı olursanız sevinirim.

bir diğer konuda servisler dışında bosch servislerine de sordum onların içinden birisi 115000 de ilk defa yapılan bi araca carbon clean sakınca olabilecegini siboplara zarar verebilecegini ilk defa yapılan bi araç için üst sınırın 75000 km oldugunu söyledi içime kurt düşürdü.doğru olabilirmi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 06MRT06 -- 8 Eylül 2007; 11:35:32 >

• 1 ay önce corsa dizel aracıma yetkili serviste yaptırdım. Club card ile 40 YTL aldılar.
  • bana da ankara reis otomotiv 50 ytl oldugunu söyledi.sizde mi aynı yere yaptırdınız.
  • Km konusunda bilgim yok, ama 2 ay önce 60.000 km bakımında Reis Otomotivde Carbon Clean yaptırdım. Benim aracım dizel ve bana maliyeti ilacı ile beraber 70 ytl civarındaydı. Onun 50 veya 55 ytl si işlem kalanı da ilaçtı, Ben yokuşu bol bir yerde oturuyorum, klimada kullanıyorum, bu yüzden Carbon Clean işleminin çok faydasını gördüm ve Reis'te bu işlemi iyi yaptı herhalde... 115.000 km çok fazla değil bence onu iyi bir araştırın... Bu arada eğer teknik serviste yaptırırsanız iki senelik garanti süresi olacağı için yanlış bir işlem yapmazlar herhalde...???
  • tesekkürler sağolun
  • bulunduğunuz kentte Speddy service varsa oraya dabakmanızı tavsiye ederim kampanya vardı. Ayrıca carbon clean çok kilometre yapmış ve kurumlanmış arçalara uygulanır ve çok da iyi sonuç verir bunu onno ustada okumuştum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.