Şimdi Ara

Flash Get'te - Sınırsız mı? Otomatik mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
280
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Flash Get'te hızınız nasıl ayarlıyorsunuz?
    Download ve de aynı anda Web'te de rahat dolaşabilmek için, sınırsız mı yoksa otomatik mi seçiyorsunuz.

• Download yaparken rahat sörf için CfosSpeed kullanıyoruz.
  • otomatikte tüm hız flashgete verilir.
    Ama bir tarayıcı ile nete girdiğinde flashget hızın bir kısmını tarayıcıya yönlendiri.
    Sınırsızda ise tüm hız flashgete verilir. Tarayıcı açınca ona aktarılmaz
    Diye biliyorum.
    Ama ben sınırsızda kullanırken bile dh'de rahatça gezebiliyorum.
  • Sınırsız yapmayın üstadım nette rahatça gezinemezsiniz..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Akinci
    Download yaparken rahat sörf için CfosSpeed kullanıyoruz.

Nedir bu pro? Netlimiter gibi ve ya netlimiterin otomatik hali gibi bir şey mi acaba?
  • cFosSpeed trafik düzenleme teknolojisi önemli paket türlerinin sayılarını algılıyor ve onlara öncelik sağlayarak İnternet trafiğinin düzgün ilerlemesini sağlıyor, bu da kısmi olarak düşük ping sürelerine imkan kılıyor. Bu yöntem sadece sörf ve downloadları hızlandırmakla kalmıyor, online oyunlarda oldukça büyük avantajlar sağlıyor. Sistem birden fazla download ve upload sırasında bile yanıt verebilir durumda oluyor!
    - Upload sırasında download hızının maksimum olması
    - Birden fazla download ve upload sırasında download hızının maksimum olması
    - Webde surf yaparken cevap sürelerinin hızlanması

cFosSpeed trafik düzenlemesi veri transferleri arasındaki gecikmeyi düşürür ve üç kat daha hızlı sörf yapmanıza yardımcı olur. Sonuç olarak DSL bağlantınızı maksimum seviyede kullanabilirsiniz.

http://sozluk.sourtimes.org/show.asp?t=CfosSpeed+&submit=getir&sourceid=mozilla-search

• cFosSpeed vesaire kullanmadan otomatik durumunda da internet tarayıcılar vesaire flashget'ten çalabiliyorlar hattı...
  • ben sınırsızda kullanmaktayım bir problemle karşılaşmadım bu güne kadar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.