Şimdi Ara

Heroes of Might and Magic III ve In The Wake of Gods (15 SENE DOLDU!) (16. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
371
Cevap
3
Favori
39.394
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Leone

Selamlar. Dostum bu heroes da artifakları nasıl birleştiriorz otomatikmi birleşiyor yoksa belli yerlerden quest alıyoruz öylemi?

Doğru artifactlar hero üzerinde giyili ise (emin olun önce bundan), sağ klik yapıp enable diyin. O kadar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: siberarmi

3. oyun ve ek paketleri şu an gog.com da 5 dolar gibi komik bir rakam, vista/win 7 de düzgün çalışan versiyonları üstelik. Kaçırmayın derim.

http://www.gog.com/gamecard/heroes_of_might_and_magic_3_complete_edition

Aslında bütün Heroes serisi indirimde şu an :)

Konudaki mesjaları çok geç gördüm. Çok iyi oldu bu ya. Şu anda 10 dolar ama paraya kıyıp aldım. Windows8'de süründürüyordu alenen verdiği hatalarla oyun.
  • Şu konu her hortladığında 1 hafta homm 3 oynuyorum arkadaş
  • quote:

Orijinalden alıntı: xanty

Şu konu her hortladığında 1 hafta homm 3 oynuyorum arkadaş

Konu hortlamasa da 1 haftada 3 kere oynuyorum en az ben de.
  • Heroes serileri (3-4-5-6) ile ilgili Türkçe rehber yada site biliyormusunuz?
  • heroes 3 orjinal bulunabilirmi dvd olarak?bende vardı bi ara ama sanırım kayboldu bulamıorm ya
  • D&R veya benzeri mağazalarda olabiliyor, eski oyunları bir köşeye atıyorlar topluca onların karıştır derim. Ama win 7 ve 8 de problemli Heroes 3 biraz. Gog.com diye bir site var, oradan HoMM3 ve ek paketlerini ucuza alabilirsin hem de yeni windowslarla uyumlu çalışıyor. Disk kaybetme derdinde olmaz :)
  • arada hortlatmak lazım

şu combat müziğinin kalitesini ne heroes 5 de ne de 6 da bulabilirsiniz ki bu oyun 1999 yapımı bir oyun
  • elimde şöyle bir arşiv mevcut dün sahura kadar oynadım Heroes 3 Complete
     Heroes of Might and Magic III ve In The Wake of Gods (15 SENE DOLDU!)
  • quote:

Orijinalden alıntı: -erna-

arada hortlatmak lazım

şu combat müziğinin kalitesini ne heroes 5 de ne de 6 da bulabilirsiniz ki bu oyun 1999 yapımı bir oyun

Efsane müzik.

Ben bunu da çok seviyorum:

• İlk beş oyun, ek paketler dahil oyun başına 4 dolar şu an gog.com da. Kaçırmayın derim.
  • Benim telefonumun mesj melodisi, Heroes 3'ün level atlama efekti.
  • Ben de hero tercihlerimi yazayım.. Yazdığınız herolar bana açıkçası biraz saçma geldi

Castle
    Sir Mullich - +2 Speed
    Loynis - Prayer

Rampart
    Kyre - Logistics bonus
    Elleshar - Intelligence bonus

Tower
    Solmyr - İnanılmaz fark attırıyor Chain Lightning büyüsü ile

Stronghold
    Ballista veren adam. Strongholddaki aşırı attack ile bu da bariz fark oluşturuyor.

Cyrayı neden alıyorsunuz anlayamadım açıkçası
  • quote:

Orijinalden alıntı: SiNaPSiS

Cyrayı neden alıyorsunuz anlayamadım açıkçası

Hız yoksunu bir kaleyi en oynanabilir kılan Hero o da, o yüzden. Tower heroları içerisinde baş düşmanları Dungeon kalesine üstün gelebilen tek hero aynı zamanda mesela ve ayrıca.
  • Ñolofinwë kullanıcısına yanıt
    Hocam iyi söylemişsiniz de standart expert haste zaten naga ve genieları tam karşı tarafa ulaştırmaya yetmiyor muydu? Öyle kalmış aklımda.. Golem ya da gargoyle ulaşması bence pek gerekli değil, hatta bence 3 tane okçusu olan kalede büyü hakkını implosion, chain, clone yerine haste ile kullanmak da pek gerekli değil gibi, yanılıyor muyum?
  • Olay ulaştırmaya yetip yetmemesi değil. Rakibin Rampart olsun mesela, normal haste yaparsan, bir sonraki turn'e yine Gold Dragon başlayacak. Bu durumda adam slow atıp keser seni. 20+ seviye bir Cyra, haste yaptıktan sonra kolay kolay turn vermez bu şekilde dışarı. Gargoyle başlar bir sonraki turne, oradan yürürsün. Hele rakibin Rampart'ın Thorgrim'i gibi Resistance özellikli biri olursa sen istediğin kadar Solmyr kas, anlamı yok. Hele 30. seviyeyi geçerse o Thorgrim hepten anlamı yok. Bu yüzden rakibin durumuna bağlı değil de, kendisine veya kendi birliklerine etki edecek özelliğe sahip herolar daha avantajlıdır.
  • Eski Heros 3 oyuncusuyum. Bu sitedeki WOG yazılarını görünce WOG u indirip oynamaya başladım. Ve gördümki heros 3 ten çok daha detaylı. Sizden yardım rica ediyorum??
  • quote:

Orijinalden alıntı: sfdemirhan

Merhaba dostlar..
    1. Buradan Tunngle'ı indirip kuruyoruz..
    2. Kurulum bittikten sonra yeni üyelik alıp giriş yapıyoruz.. (Tunngle'ı engelleyen herhangi bir Antivirüs veya Güvenlik Duvarı (Firewall) varsa gerekli izinleri vermelisiniz.)
    3. Tunngle açılınca sağ taraftaki menüden Strategy>Turn-based'ı, ardından yandaki listeden Heroes of Might and Magic III'ü seçiyoruz..
    NOT 1: Buradaki oyuncuların çoğu Complete versiyonunu oynar.. Ama ben özellikle Rusya'dan birkaç kişiyle 3.58 varsa oynayalım diye anlaşıp oynamışımdır..
    4. Oyunumuzu açıp, New Game>Multiplayer>TCP/IP diyoruz ve listeden Username sfdemirhan varsa ve boşsa hemen giriş yapıyoruz..
    5. Ya da bana özel mesaj atıp ne zaman oyuna başlayabileceğimizi soruyorsunuz..
    NOT 2: Genelde Complete versiyonu üzerine kurulu olan 3.58 WoG oynarım.. Ancak Complete (WoG kurulu olmayan) ve Shadow of Death (WoG kurulu olan ve olmayan) versiyonları da mevcuttur..

Gelelim en önemlisine:
    Bana Complete versiyonu ya da WoG 3.58 Setup lazım diyen arkadaşlar bana özel mesajla ulaşıyorlar, ben de onlara gerekli linkleri gönderiyorum..

WOG hakkında yardımcı olun lütfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: Granada4

Eski Heros 3 oyuncusuyum. Bu sitedeki WOG yazılarını görünce WOG u indirip oynamaya başladım. Ve gördümki heros 3 ten çok daha detaylı. Sizden yardım rica ediyorum??

Yardım rica ediyorsun da, kurup oynamaya başlamışsın zaten. Standart oyundan bariz farklar;
    - 7. seviye üniteler 1 kez değil, 2 kez upgrade alıyorlar. Nasıl kullanacağın, sana kalmış. (Örnek olarak; Green Dragon > Gold Dragon > Diamond Dragon)
    - Mithril diye bir kaynak var. Onunla da kaleiçinde üretimi arttırmak gibi şeyler yapabiliyorsun. Kale dışında da elindeki madenlerin üretimi arttırabilirsin, ya da dışarıda sahip olduğun bir ünite binasına yeterli mithril verirsen upgrade'li modeli vermeye başlar, her seferinde kaleye dönmek zorunda kalmazsın.

Başka da bariz detay yok zaten.
  • Wog u ben sevemedim bi türlü ya..!!!! yaratık türleri bir türlü o havayı yaşatamadı bana...
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.