Şimdi Ara

Heroes of Might and Magic III ve In The Wake of Gods (15 SENE DOLDU!) (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
371
Cevap
3
Favori
39.401
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ne mübarek kaleydi o Dungeon. Gerçi isminin bu doğrultuda olduğundan bile şüpheliyim; malum, uzunca süreç oldu oynayalı.
  • Bana zamanında çok methetmişlerdi oyunu bi heves aldım becerememiştim halen daha beceremem şu oyunu oynamayı
  • quote:

Orjinalden alıntı: cagann

1- Centaur Captains, Skeleton Warriors.
    Tercih: Skeleton Warriors

2- Magoggs, Lizard Warriors.
    Tercih: Lizard Warriors

3- Royal Griffins, Grand Elves.
    Tercih: Royal Griffins

4- Crusaders, Ogre Magi, Medusa Queens
    Tercih: Medusa Queens

5- Zealots, Thunderbird, Minotaur Kings, Mighty Gordons
    Tercih: Mighty Gorgons

6- War Unicorns, Naga Queens, Scorpicores, Dread Knights
    Tercih: Dread Knights

7- Archangels, Gold Dragons, Titans, Arch Devils, Balck Dragons
    Tercih: Black Dragons

Böyle bir katılım bekliyorum. Şu anki favori kalem Dungeon.

1- Skeleton Warriors.(necromancy skillinden dolayı sayısal üstünlük)

2- Harpy Hags (karşılık yok ve vurkaç)

3- Hell Hounds(karşılık yok 3 kareye birden atak)

4- Vampire Lords (bana göre oyunun en iyi ünitesi karşılık yok uçabiliyorlar ve can çalma kısaca ölümsüz gibi bir şeyler. turnuvalarda vampire haftası olursa oyun iptal edilir. ya da bir şekilde vampire haftası olması engellenenir. çünkü diplomacyi skilli olan oyuncu oyunu direk kazanır.)

5- Power Liches (açıkara oyunun en iyi shooteri)

6- Naga Queens(yüksek damage karşılık yok. belki fiyatından dolayı death knights)

7- Phoenix (güçsüz gibi gözükse de haftada 4 tane çıkan tek 7. level ünitesi. oyunun en hızlı ünitesi. armaggeddon vurkaçları için birebir. ve rebrth özelliği)

Bana göre oyunun en iyi ırkı Necropolis. Yenemeyeceği tek ırk Conflux. Zaten ciddi turnuvalarda bu ırkın yasaklanması her şeyi açıklıyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: xanty

quote:

Orjinalden alıntı: Fatality_AN8

Hee o kitaptaki büyüleri hatırlıyorum ama ben onların kahramanımın savaşlardan sonra kazandığı büyü güçleri olduğunu, ve ancak savaş ekranında düşman yaratıklara karşı kendisi kullanıyo ya o büyülerin kitaptaki hali olarak düşünüyordum,

Kusura bakma üstad cahilliğime ver, senin söylediklerinden sonra ben şöyle bi sonuç çıkartıyorum ben haritada hernerde olursam oliyim, sag tarafta bulunan kahramanın atak, defans, skilleri ve bilgilerini gördüğüm ekranda kitap resmi var bu kitaptan tıkladığımda istediğim büyüyü kullana biliyorum, ve bu büyüleri kullana bilmek için sadece savaş ekranında olmam da gerekmiyor, normal harita üzerinde iken de kitaptaki büyüleri kullanabiliyorum

tabiki kullanabiliyorsun.

uçmaya yarayan büyü ışınlanmanı sağlayan kalelerine gitmeni sağlayan.komple haritayı gösteren.

çeşit okadar çok ki anlat anlat bitmez.

küçük bir örnek.devasa bir ordu ustune geliyo.dalarsa kurtulusun yok.hooop bi büyü adam senin ordunu çok daha fazla görüyor ve arkasına bakmadan kaçıyor

dur bak bende gaza geldim başlıyayım yeniden

Üstad emeğine sağlık ya hakaten bu oyunla tanışalı6 sene oldu ama yukarda anlattığım sebeplerden dolayı pek başarılı olamıyodum, nettede böle senin yaptığın detayda bi anlatımını bulup oyunun tam anlamıyla kavrayamadım, çevremdeki arkadaşalar arasında da bu oyunu seven veya oynayan yoktu ama her halükarda Pc min hdd sinde image olarak durur mutlaka orjinal heroes 3 de var Level dergisinden Allah razı olsun onlar sayesinde tanışmıştım bu oyunla 2. sayfa daki detaylı açıklamaların içinde çok teşekkür ederim büyük faydası oldu bana

Seni Ayakta Alkışlıyorum Müthişsin Üstad
  • quote:

Orjinalden alıntı: .:BBR:.

Bana zamanında çok methetmişlerdi oyunu bi heves aldım becerememiştim halen daha beceremem şu oyunu oynamayı

Bence mutlaka dene hemen pes etme

Oyunun temel mantığını anlamaya başlayınca günümüz 3D oyunların pek çoğundan alabileceğin keyfi yaşarsın, hatta en baba diyeceğimiz günümüz oyunlarından bikaç saatten sonra sıkılırken, bu oyunun tam müptaelası oluyosun ve ben şöyle söyliyim en az 6-7 saat oynayıp malum kaderimle yüzleşip yattığımda strateji planları kuruyodum walla nerde yanlış yaptım bi daha ki sefere şöle yapıyim felan bi görsen halimi yolda yürürken bile strateji planları kurdurmuştur bu oyun bana halen daha oynarım sık sık bana 3 ün verdiği tadı serinin diğerleri pek vermedi galiba 2D nin başka bi havası var,
  • bak bir savaş örneği.her şey sayı ile bitmiyor

http://www.youtube.com/watch?v=MS6truJD9d4
  • İş yerinden youtube giremiyorum, akşam evden seyrederim artık
  • generalini geliştirirken ilk önce neye yoğunlaşacağını belirlemen lazım.büyücü mü olacaksın yoksa vurduğunu deviren atağı defansı aşmış bi generalmi veya ikisindende birazmı

tabiki seçtiğin ırka göre hareket etmen daha doğru olur.

mesele özellikleri geliştirirken benim ilk dikkat ettiklerim:

wisdom.........büyüleri öğrenmek için

earth magic........town portal..ölü yaratıkları diriltme ve çok güçlü bir atak büyüsü burda

air magic........ışınlanma ve yine atak büyüleri

intelligence........genarelin büyü yapma hakkını arttırır.yani knowledge sende diyelimki 30.büyü puanın 300 olur maximum.ama bu özelliği expert yaparsan bu hak 600 e çıkar
    scholar.......expert yaparsan arada bir level 4 büyülerini öğrenirsin ki bazı haritalarda town portal filan çıkmaz.ozaman ilaç gibi gelir

• quote:

generalini geliştirirken ilk önce neye yoğunlaşacağını belirlemen lazım.büyücü mü olacaksın yoksa vurduğunu deviren atağı defansı aşmış bi generalmi veya ikisindende birazmı

earth magic........town portal..ölü yaratıkları diriltme ve çok güçlü bir atak büyüsü burda

intelligence........genarelin büyü yapma hakkını arttırır.yani knowledge sende diyelimki 30.büyü puanın 300 olur maximum.ama bu özelliği expert yaparsan bu hak 600 e çıkar
    scholar.......expert yaparsan arada bir level 4 büyülerini öğrenirsin ki bazı haritalarda town portal filan çıkmaz.ozaman ilaç gibi gelir

Süper ya bu akşam eve gider gitmez bunları deniycem,

Şimdi nerelerde hata yaptığımı daha iyi anlıyorum, yanlız bu oyunda eksikliğini hissettiğim en büyük kahramanlar kesinlikle TARKAN ve KARA MURAT kale male dayanmazdı koskoca orduya tek başına KARA MURAT yeterdi fuzuli parada harcamazdık, gelen parayla halkımıza yol, okul, elektrik santrali yapar daha rahat bi hayat sürerdi ne bu kardeşim dünya kadar maden, orman yetmiyo ay paso yaratık üretip ordu kuruyoruz
  • quote:

Orjinalden alıntı: Fatality_AN8

quote:

generalini geliştirirken ilk önce neye yoğunlaşacağını belirlemen lazım.büyücü mü olacaksın yoksa vurduğunu deviren atağı defansı aşmış bi generalmi veya ikisindende birazmı

Süper ya bu akşam eve gider gitmez bunları deniycem,

Şimdi nerelerde hata yaptığımı daha iyi anlıyorum, yanlız bu oyunda eksikliğini hissettiğim en büyük kahramanlar kesinlikle TARKAN ve KARA MURAT kale male dayanmazdı koskoca orduya tek başına KARA MURAT yeterdi fuzuli parada harcamazdık, gelen parayla halkımıza yol, okul, elektrik santrali yapar daha rahat bi hayat sürerdi ne bu kardeşim dünya kadar maden, orman yetmiyo ay paso yaratık üretip ordu kuruyoruz

bi haritada vardı öyle kara murat tarzı bi genaralim 99 du tüm skill leri

rakibe tur hakkı tanımazdı cengaver.format kurbanı oldu garibim
  • İyi bak oralara öle kolay kolay ölmez onlar format mormat kar etmez, 99 yerinden yaralasan da tek koluyla bile koca orduya bedel yeminimi bozdum ulen felan deyip çıkmasın Üstad ortaya

• iki arkadaş bir gun boyunca biribirimizle savaşmadan guçlenip, en guçlu ordumuzu kurup savaşırdık. Savaştan once iddaaya girerdik,ne gunlerdi be
  • Herkes en sevdiği şey için kulüp kuruyor. Ben de kurayım dedim.

Üye alımı başlamıştır. Lütfen konu altından veya öi(pm) ile lütfen bildirin. Yalnız rica ediyorum üye olup hemen gitmeyin. Yani gerçekten oyunu hala oynayanların üye olmasını isterim çünkü bu kulübü benim gibi kişilerle konuşabilmek için açıyorum.
  • Saat felanda bildirirsek örneğin herkesin müsait olacağı ortak bi saat ben üye olabilirim çünkü iş güç malum her zaman herkes müsait olamıyo
  • Çoklu ortamdan oynayabilmek için buraya da bakabilirsin.

http://forum.donanimhaber.com/m_7489233/mpage_1/key_/tm.htm

Ben daha anca kolayda kazanabildiğim için cesaretim yetmiyor. Konuyu açtıktan 1 ay sonra bırakmıştım, son 2 haftadır yeniden başladım. Bayağı bir hamlamışım oyunu ilk oynadığım zamanlara göre.
  • Sen yine iyiymişssin
  • quote:

Orjinalden alıntı: cagann

Herkes en sevdiği şey için kulüp kuruyor. Ben de kurayım dedim.

Üye alımı başlamıştır. Lütfen konu altından veya öi(pm) ile lütfen bildirin. Yalnız rica ediyorum üye olup hemen gitmeyin. Yani gerçekten oyunu hala oynayanların üye olmasını isterim çünkü bu kulübü benim gibi kişilerle konuşabilmek için açıyorum.

bence başka bir başlıkta açman daha uyugun olur klüp olayını.

birde güzel bir tanıtım başlangıcı yaptınmı tamamdır.

genç kesim oyunu tanımıyor.1 kişi ye bile tanıtabilsek sevdirebilsek mutluluk verici.
  • xanty yeni konu açmayı pek sevmiyorum. Bence bu konu yeterli ama başlıkta düzenlemeye gidiyorum.
  • baya karısık bişe
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.