Şimdi Ara

smile adsl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
357
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar çıldırıcam ya lütfen yardım edin bana. ben smile adsl in paketine üye oldum 1024/39 ytl diye kapyandan yararlanarak benim sınırlı olan internetimi kapattırdım ve 31 ağustos ta abone oldum smile a bana dedikleri şey yoğunluk olduğu ve en geç 3 gün içinde internetimin bağlanacağıydı her neyse defalarca müşteri hizmetlerini arayıp söylemem karşılığında dün zorla bir teknisyen yolladılar ve gelip sadece yaptığı bir form imzalatmak ve çok basit olan modem in içine girip bilgileri girmek oldu ve her şey tamamlandıktan sonra hala bizim numaraya sinyal göndermedikleri anlaşıldı ve tekrar aradım ve yollayacaklarını söylediler , her neyse arşam 4 sıralarında zannediyorum sinyali yolladılar çünkü yarım saat önce tel ile konusmustum ve çalışıyordu. sinyal yollıcam diye slklr yanlış bir şey yapmışlar herhalde telefonda çalışmaz hale geldi ve aradığımda internetimin bağlı olduğunu söylediler ve bütün telefon kablolarını kontrol ettim bende splinter a kadar değiştir girişleri falan ama yine olmadı sonra telekom a arıza kaydı verdim ve bu gün internette telefonda geldi sabah erken saatlerde. ama sabahtan beri deniyorum sadece bazı sitelere giriyor msn , voip , team speak gibi programlarla bağlantı kuramıyorum örneğin google a hemen giriyor bazı sitelere giriyor girdiği sitelerden biriside burası acaba nerede yanlışlık var bu sefer kafayı yedim 6 gündür deli olucam resmen site seçiyor pc msn açamıyorum youtube a falan girmiyor ogame e girmiyor daha saymakla bitmez yahoo vs yardım lütfen neden böyle bir şey olabilr [X(]

• smile alıpta hızından ve teknikten memnun olanı görmedim..
  • TT'de de böyle şeyler oluyor bazen.
  • quote:

Orjinalden alıntı: computeron

smile alıpta hızından ve teknikten memnun olanı görmedim..

Arkadaşım aynı alt yapıyı kullanıyor hızı ttde neyse smileda da o.
    Diğer arkadaş biraz şanssız çıkmış. perşembe ttyi kapattım. cuma başvurdum cumartesi öğlen geldiler.
  • bende smile kullanıyorum oldukçada memnunum
    hzlı servis aldım
    hatta modemde sorun oldu
    aynı gün geldiler ayarladılar
    v.s.
    ben memnunum mesela
    belki arkdaş gerçekten yoğun bi güne denk gelmiştir
  • ttnet kötü olan portlarını kakalıyor smile a...
  • Archelot kullanıcısına yanıt
    Edit: Şu anda daha fazla —tam olarak— o fikirde olmadığım ya da yanlış yönleri/anlamları olabilecek bir yorum yapmışım. Kusura bakmayın; o yüzden editledim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdem_hs -- 10 Ocak 2022; 13:34:27 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.