Şimdi Ara

Turbo net

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
619
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://www.turbo.net.tr/index.php?option=com_content&task=view&id=18&Itemid=54

Kullanan veya bilgisi olan varsa bizle paylaşırsa sevinirm.

• İst-Kavacık dışına doğru düzgün internet veremiyorlarmış galiba.İst-Anadolu Yakası'nda değilsen kesin yoktur senin bölgende.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shaq Diesel -- 7 Eylül 2007; 19:15:03 >
  • Kendi sokağına bile hizmet veremiyor dostum paravan bir şirket gibi hizmet yok.

sikayetvar.com'a şikayet edilmiş. Cevap verecek yüzleri bile yok şikayete.
  • arkadaşında dediği gibi kendi sokağına hizmet veremiyor.Hizmet sunduğu alan sınırlı bununda nereleri olduğunu (Hangi akla hizmetse) belirtmeyen bölge sorgulama ekranına tıklayınca sizden bir sürü bilgi girmenizi isteyen bunları girip benim bölgeme hizmet sunuyor musun diye sorduğunuzda olumlu yada olumsuz bir yanıt vermeyen firma arkalarındaki ekonomik güçte belli değil kişisel düşüncem bu firmayı kaale almamak gerek
  • peki hızlımı hakkaten iyi mi yni
  • Hızla büyüyen bir firma.Çalışma alanı genişlediğinde ttnet in en büyük rakibi olucak.
  • quote:

Orjinalden alıntı: karmaşık

arkadaşında dediği gibi kendi sokağına hizmet veremiyor.Hizmet sunduğu alan sınırlı bununda nereleri olduğunu (Hangi akla hizmetse) belirtmeyen bölge sorgulama ekranına tıklayınca sizden bir sürü bilgi girmenizi isteyen bunları girip benim bölgeme hizmet sunuyor musun diye sorduğunuzda olumlu yada olumsuz bir yanıt vermeyen firma arkalarındaki ekonomik güçte belli değil kişisel düşüncem bu firmayı kaale almamak gerek

Belki bilmiyorsun ama adamların sırf telekominikasyon kurumuna verdiği lisans ücreti 130.000 YTL!!!
  • quote:

Orjinalden alıntı: ThisisaNightmare

quote:

arkadaşında dediği gibi kendi sokağına hizmet veremiyor.Hizmet sunduğu alan sınırlı bununda nereleri olduğunu (Hangi akla hizmetse) belirtmeyen bölge sorgulama ekranına tıklayınca sizden bir sürü bilgi girmenizi isteyen bunları girip benim bölgeme hizmet sunuyor musun diye sorduğunuzda olumlu yada olumsuz bir yanıt vermeyen firma arkalarındaki ekonomik güçte belli değil kişisel düşüncem bu firmayı kaale almamak gerek

Belki bilmiyorsun ama adamların sırf telekominikasyon kurumuna verdiği lisans ücreti 130.000 YTL!!!

Firmayı pek bilmiyorum (seninde fazla bildiğini sanmıyorum biliyorsan anlatta öğrenelim) zaten kendileride tanıtım için fazla çaba göstermiyorlar. 130.000 ytl çok büyük bir para değil anca bir daire parası

• quote:

quote:

Bani verdiği para değil verdiği hizmet ilgilendirir ve bende deneme amaçlı onların binasının yanında bir adres verip denedim adamlar buraya hizmet veremiyoruz dedi.

• quote:

quote:

quote:

Firmayı pek bilmiyorum (seninde fazla bildiğini sanmıyorum biliyorsan anlatta öğrenelim) zaten kendileride tanıtım için fazla çaba göstermiyorlar. 130.000 ytl çok büyük bir para değil anca bir daire parası

kardeş madem çok para değil sende karmaşıknet adlı bir firma aç ne diyim.

• önünü kesiyorlar zor toparlanırlar....iyi bi alternatif olurdu ama nerde...daha telekom kaymak yiyemedi sokarlarmı adamı öyle hemen türkiye burası..

onlarda bir şey varmış gibi haber falan yaapıyorlar zamanında açtık sorduk 2-3 ay önce ....

taksim ve ataşehir de kısıtlı bölegelere verebiliyoruz dediler eeee..

o zaman niye haber yapıyorsun sanki nabız yoklar gibiler...

yok yok alternatif yok ..

bi arkadaş iptal etmiş ama bizde nerde o cesaret rahata alıştık kanımıza girdi...işte evde devamlı başındayız...

hepbirlikte iptal etsek desem yalan olur ..ancak kurtuluş savaşı yada maç olacak o zaman tek yürek oluyoruz..

daha önce protesto yürüyüşü yapalım demişler forumdan arkadaşlaar kimse gelmemiş...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0924579C4 -- 9 Eylül 2007; 12:29:23 >

• Turkcell geliyor açın önünü
  • Bu tip şirketler çok fazla var..Fason bunlar..Turkcell'i bekleyeceğim hiç aklıma gelmezdi ama bekliyoruz napalım..Aslında bu işlere Vodafon girse piayasayı düzeltir ama nerde.....
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.